labioplasti olanlar ve olacaklar bu başlık altında toplansın

Papatyaa0

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2015
38
22
29
Arkadaşlar o kadar çok konu var ki ve bazı konularda 100 küsür sayfa var gözlerim bozulacak bir gün. Arada kaçırdığım yazılarda oluyor malum hepsini tek tek okumak çok güç. Ve genelide eski yazılar. Diğer konumdan da bilindiği gibi ben labioplasti olacağım tek sıkıntım pişman olur muyum korkusu.. Antalya'da FUNDA YAZICI EROL'A olmayı düşünüyorum ona ameliyat yaptırmış olan varsa ve ya doktor hakkında bilgiye sahip olanlar varsa sizden yardım bekliyorum. Ve tüm ameliyat olmuş olanlardan süreç hakkında bilgiler.. Her şey gönlümüzce olsun....

Meraba, bende labioplasti olmayı düşünüyorum uzun zamandır ancak burdan herkesin dediginiz gibi yazısını okumak pek mümkün değil banada yardimci olursaniz sevinirim. Endişelerim var her doktor isinde iyi değil önerilerinizi bekliyorum

Yani bu dudak estetiği sadece dimi sarkık falan olduğu için ya da rengi kötü ise. Yengemin arkadasi oldu o ameliyattan biliyorum ama sonra daha kötü oldu eşiyle birlikte olmadılar baya 1 sene falan

Dudak estetiği ve dudaktaki sarkiklik her ikiside renk olarak cok beni etkilemiyor bi sorun yok ondan dolayi tek sorun dudak kısımları inanmıyorumm daha kötü mu oldu hangi doktor yapmış nasıl bi ameliyat bu böyle

Valla bilmiyorum ki kim yapmış samsunda yaşıyoruz biz.ama zaten biraz pimpirikli bir kadındı doğumdan sonra yaptırdı ameliyatını ama hani belki lohusalik etkisiyle zor atlatmis olabilir bence ama ben olsam yaptırmam ya hani belki doğumdan sonra sakarsa falan olabilir ama normalde korkarım yani burun estetiği değil ki sonuçta :110:

Ya tabi öyle bu konularda pimpirikli olmak lazım bende bu ameliyati olmak istemezdim ama benim dudak ve klitoris üstünde fazla deri var onları küçültme istiyorum klitoris çok büyük nefret ediyorum. Renk falan umrumda değil kadınsa sorunlar işte insan kurtulmak istiyor

ya neden korkuyorsunuz arkadaşlar.. uzun süre burayı takip ettikten sonra gecen kış ameliyatımı oldum ve çok mutluyum.. ne var ne yok diye bir girim dedim..inanın korkulacak bir şey yok..

Başta bende öyleydim tedirgindim ama o ortamı gördüm tattim sonra dedim yaparsın sen seren.. oldu da ellerine emeklerine sağlık hiç bir olumsuzluk yaşamadım çok mutluyum keyfimde yerinde

X