Labioplasti yorumları

Koazsak şişkinliği dikişlere zarar verir mi ki. Sekil bozukluğu olur mu sonradan. Sen kime ameliyat oldun canım. Ve ne kadar oldu

Koymazsak şişkinliği dikişlere zarar verir mi ki. Sekil bozukluğu olur mu sonradan. Sen kime ameliyat oldun canım. Ve ne kadar oldu[/QUOTE]

Mutlaka yazarim can. Ben henüz sonucu bilmiyorum. Yaklaşımıydı konuyu açmamdaki sebep.

Bol bol buz koy ağrı kesici iç. Bende ilk günler kafayı yiyodum buz rahatlatıyodu ne buluyosam ağrı kesici içiyodum elden başka bişey gelmiyo maalesef. Aynayla baktın mı peki çok çok fazla mı şişmiş?
Koymazsak şişkinliği dikişlere zarar verir mi ki. Sekil bozukluğu olur mu sonradan. Sen kime ameliyat oldun canım. Ve ne kadar oldu[/QUOTE]

ben sizin de sonucunuzun iyi olacagini dusunuyorum ilk baslarda herkes sis diyor dikislerden memnun degil zamanla sekli oturunca yorum yapmayi unutmayin
Mutlaka yazarim. Ben henüz sonucu bilemiyorum tabi. Yaklaşımıydı beni rahatsız eden.

Aylin kurt'a oldum 25 gün oldu. Benim şekli umrumda değildi o an acısı dinsin diye aralıksız buz koyuyodum. Sisligin az olması şeklini daha çabuk anlaman anlamına da geliyo tabiki..

Son düzenleyen: Moderatör:
kadın doğum doktoru olarak nasıldır peki?

Nasıl mı? Kaba, ego tavan yapmış ve paracı birisi. Insan işlem sonrası buz verir. Bütün doktorlar bunu önermiş. Internetten öğreniyorum. Bana buz koy falan da demedi. Böyle bir işlem yapıyorsun bari klinkkte buz bulundur. 3 saatlik yola çıktım perperisan. Merhametsiz ruh hastası kadın. Acıdan gözlerimi kirpmadim 2 gündür. Şimdi buz koydum ama bir şey daha dikkatimi çekti. Iç dudaklar bağımsız durmuyor. Dış dudaklara sabitleyip dikmiş gibi. Öyle bir hata yaptıysa var ya artık...

Ilk şiş haliyle öyle duruyo sonra biraz toparlıyo merak etme. Benim doktorun yöntemiyle yapmış belli ki. Dış dudakların arasında kalsın diye boydan boya dikiş atmış, o şekilde daha iyi.
Benim anlamadığım bu doktor sabah tersinden mi kalkmış? Durduk yere neden böyle davrandı ki sana :/ başta olumsuz herhangi birsey konuşmuş muydunuz? Yazık günah yani insan bi buz koy demez mi ya da 3 4 hafta sonra görmek istiyorum istediğin zaman ara vs vs hiç mi bi telkinde bulunmaz çok ilginç

Ilk şiş haliyle öyle duruyo sonra biraz toparlıyo merak etme. Benim doktorun yöntemiyle yapmış belli ki. Dış dudakların arasında kalsın diye boydan boya dikiş atmış, o şekilde daha iyi.
Benim anlamadığım bu doktor sabah tersinden mi kalkmış? Durduk yere neden böyle davrandı ki sana :/ başta olumsuz herhangi birsey konuşmuş muydunuz? Yazık günah yani insan bi buz koy demez mi ya da 3 4 hafta sonra görmek istiyorum istediğin zaman ara vs vs hiç mi bi telkinde bulunmaz çok ilginç
Her şey anlattığım gibi. Basta olumsuz sayılacak hiçbir şey yaşamadık. Sadece soru soruyorum diye.. stresli ve heyecanlı olmamız da normal diye düşünüyorum. Ona rağmen pozitif gittimm. Şuan ağrıdan kıvranıyorum. Ilk günkü gibi.. ns yapmalı bilmiyorum. Gözümü kırpmadım yaa

Her şey anlattığım gibi. Basta olumsuz sayılacak hiçbir şey yaşamadık. Sadece soru soruyorum diye.. stresli ve heyecanlı olmamız da normal diye düşünüyorum. Ona rağmen pozitif gittimm. Şuan ağrıdan kıvranıyorum. Ilk günkü gibi.. ns yapmalı bilmiyorum. Gözümü kırpmadım yaa
Sana özel mesaj yollamaya çalıştım ancak kapalı sanırım. Tel numaramı yazacaktım. Özel ve burdan burdan yazamadigim bir konu hakkinda konuşmak istedim. Burdan şunu sorayım. Iç dudaklarin dıs dudağa sabitlenmesi de ne demek. Bunun iyi tarafı neresinde. Doğal anatomiye aykırı değil mi. Yapışık ikiz gibi. Birlikte hareket edecek. Bu ne kadar sağlıklı.

Nasıl mı? Kaba, ego tavan yapmış ve paracı birisi. Insan işlem sonrası buz verir. Bütün doktorlar bunu önermiş. Internetten öğreniyorum. Bana buz koy falan da demedi. Böyle bir işlem yapıyorsun bari klinkkte buz bulundur. 3 saatlik yola çıktım perperisan. Merhametsiz ruh hastası kadın. Acıdan gözlerimi kirpmadim 2 gündür. Şimdi buz koydum ama bir şey daha dikkatimi çekti. Iç dudaklar bağımsız durmuyor. Dış dudaklara sabitleyip dikmiş gibi. Öyle bir hata yaptıysa var ya artık...
dış dudaklarla iç dudakların arasını mı dikmiş sıkı bir görüntü mü var

Merhaba, ben henüz bu operasyonu olmuş biri olarak hemen yaşadıklarımı anlatmak istedim. Doktor hanimcigim da benden bir şeyler bekliyormuş, hayal kırıklığı olmasın madem dedim ve kk ya üye olup bir yerden başlamak istedim. Fazla ayrıntıya girmemeye çalışacağım :) Muayene öncesi ve işlem esnasında adeta yılan gibi soktu. Bilgi vermedi. Soru sormama musaade etmedi. Islem yaparken uyuşmasını beklemedi. Uyuşmamış dedim. Aldırış etmedi. 3 kere aynı şeyi söyledim sonra kafamı kaldırıp baktigimda kafanı indir diye azarladi ve duymadiniz sandim o nedenle kafami kaldirdim dedim aciyo diyebilirsin dedi :KK70: Sabir benim işim. 13 yıllık ogretmenim. Daha bir öğrencimi böyle azarlamadım. La havle çektim. Işlem bitti odasına geçtim. Hala hıncını alamadi ayni seyleri tekrarliyo. 2. Ameliyatim dedim. Soru sormamız normal değil mi diye sordum. hasta bilgilendirme diye bir şey var sonucta. Yok kadına alttan aldıkça coştu. Özür bile diledim. Bilgisiziz mazur gorün uzman sizsiniz diyorum. (Böyle durumlarda alttan alırım) hooop konuyu başka yerlere götürüyor. Takıldı kadın. Tabi ben artık yeter dedim. Egonuz tavan yapmış. Merhamet ve anlayış da bellki yok. Reçetemi aldım ben ödeme yaparken odasindan bağırdı. Hakaret edemezsin diyo bana. Egoyu hakaret saymış :)) psikologa git falan dedi :)) kendisine maruz kaldığım için gideceğim sanırım. ömrümde böyle bir insan görmedim. Hele ki böyle dr hiç görmedim. Allah yardımcısı olsun.. ego kötü bir şey. ha sonra dedi ki hakkimi helal etmiyorum, arkamdam soyluyo. Parami almış, sinirlerimi germiş. Dur bakalım ben helal edecek miyim?? Hele sonucu göreyim, memnun kalmazsam ondan sonra başlar mücadelem. Fatura bile kesilmiyo buradan maliyeye duyurulur :)) Ha bi de işlemi yaptıktan sonra Lazerle beyazlatma yapiyor musunuz diye sordum. Tek gülümsediği bölüm o bölümdü. Benim işlem görmüş, kabak gibi şişmiş bölgeme tamam desem para için lazer yapacak. Böyle bir mantik olabilir mi. Hayret yaa. Bi de beni ilk ameliyat eden dr u küçümsüyor. Adam asimetriyi düzeltti. 10 yıl önceydi zaten diyorum. Memnuniyetsizligim, adamdan şikayetim yok sonuçta. Ameliyat esnasinda, reçete yazarken de böyle ameliyat olmaz diye söylendi durdu. Başkalarını ezerek kendini yüceltmeye psikolojide ne deniyordu :)) bilmem ama meslektaşini küçümsemesi de tuhaftı yani. Burada zaten anladım ne için çalıştığını. Insan sevgisi, insan sağlığı 2. planda bile değil. Sadece para, para. Para da benim için önemli değildi. Bilgi verse, sorulari yanitlasa, kontrole gel haberleşelim deseydi bunu bekledim. Pazarlık bile yapmadım. Kredi çekmiştim öncesinde. Sonra ne dediyse ödedim. Eksi sözlükte bile bu dr hakkında deneyim yaşayıp paylaşanlar var ama kızlar ben onlari görmezsen geldim. Sonuç önemli diye gittim. Guvenmek istedim kadın ben ilâhım beni sorgulama dedi resmen yaa. Bakalim sonuç nasıl olacak şaka gibi insanmış :)) guler mısın ağlar mısın durumu.
Dr. Ilhami Pektaş ne güzel söylemiş;
En iyi problem çözeni, en yüksek puanı alanı doktor yaptık, ama içinde insan sevgisi var mı diye hiç bakmadık.
En iyi ezber yapanı hukukçu yaptık, ama kalbinde hak ve adalet ve merhamet duygusu var mı diye hiç sormadık.
En iyi matematik bileni mühendis yaptık, ama içinde helal haram kaygısı ve kul hakkı korkusu var mı diye görmedik.
Allah iyilerle karşılaştırsın diyorum ve Allaha havale ediyorum.
Merhaba cumartesi günü siz ameliyat olurken ben de içerde bekleyen hastalardan biriydim. Ben de sizden sonra aynı ameliyatı oldum. Siz bağırarak çıktınız doktor hanımın odasından içerde heyecanla bekleyen biz hastalar da haliyle gerildik ne oldu diye? İleri geri bağırdınız doktor hanıma kendisinin sesini bile duymadık. Aynı ameliyatı yaptıracağım için kulak kabarttım tabi ki. Ama ben kendisini çok uzun zamandır takip ettiğim için siz de bağırmanıza rağmen asla kötü düşünmedim doktor hanım için. Siz bayağı bağırdınız en son da kapıyı sert bir şekilde çarpıp gittiniz. Sıra bana geldi girdim doktor hanımın yanına kusura bakmayın dedi isterseniz bu ameliyatı yaptırmayabilirsiniz herkesin psikolojisi toplumda aynı olmayabiliyor dedi. Ve sizin burada yazdığınız gibi sizi ameliyat etmeyebilirim demiş size siz de lütfen amelliyat edin demişsiniz. Bana da dedi şimdi böyle bir hastadan sonra isterseniz yapmayalım ameliyatınızı dedi. Doktor hanım dedim sizi ben herşeyinizle instagramdan da takip ediyorum ve kendimi size emanet ediyorum dedim. Belli ki çıkan hastanın psikolojisi çok iyi değil sizin kaba bir sesinizi bile duymadım dedim. sadece bir psikologa görünseniz iyi olur dediğini duydum ve ameliyat sırasında gayet güzel sohbet ettik güldük şakalaştık çok rahat geçti. Ameliyat sonrası benim de ufak tefek ağrılarım var ama şükür iyiyim. Buraya bunları yazmamın nedeni doktor hanımı çok fazla suçlamış olduğunuzu okumam ben de aylar önce buralara yazmıştım doktor arayışındaydım doktor hanıma sizin bağırıp çağırmanızın üzerine ameliyatımı da oldum şükür iyiyim. Diyeceğim biraz da kendi psikolojinizi bir tartın bakın ben sizden sonra ameliyat oldum moral bozukluğuna rağmen çok güleryüzlü ve burada yazdıkları gibi içtenlikle davrandı bana. Buarada bençok girmiyorum buralara okuyup çıkıyorum şimdide ameliyat olanların ağrısı olmuş mu diye girdim baktım ki benim şahit olduğum bir olay.

canım söylediklerine katılıyorum bence bu başlığı açan arkadaşın psikolojisi bozuktu o gün ben de ondan sonra ameliyat oldum ve doktor burada yazdıkları gibi biriydii şimdi biraz ağrım ve şişlik var bende de

canım bana buz koy dedi Ebru hanım belki sen duymadın bir de paracı diyorsun doktora madem paracı sana sizi ameliyat etmeyeyim demiş bana da dedi bu kadar bağırmadan sonra moraliniz bozulmuştur dedi o zaman nasıl paracı diyosun. herkes yazmış zaten tüm doktorlar aynı parayı istiyo diye anlamadım seni

Merhaba cumartesi günü siz ameliyat olurken ben de içerde bekleyen hastalardan biriydim. Ben de sizden sonra aynı ameliyatı oldum. Siz bağırarak çıktınız doktor hanımın odasından içerde heyecanla bekleyen biz hastalar da haliyle gerildik ne oldu diye? İleri geri bağırdınız doktor hanıma kendisinin sesini bile duymadık. Aynı ameliyatı yaptıracağım için kulak kabarttım tabi ki. Ama ben kendisini çok uzun zamandır takip ettiğim için siz de bağırmanıza rağmen asla kötü düşünmedim doktor hanım için. Siz bayağı bağırdınız en son da kapıyı sert bir şekilde çarpıp gittiniz. Sıra bana geldi girdim doktor hanımın yanına kusura bakmayın dedi isterseniz bu ameliyatı yaptırmayabilirsiniz herkesin psikolojisi toplumda aynı olmayabiliyor dedi. Ve sizin burada yazdığınız gibi sizi ameliyat etmeyebilirim demiş size siz de lütfen amelliyat edin demişsiniz. Bana da dedi şimdi böyle bir hastadan sonra isterseniz yapmayalım ameliyatınızı dedi. Doktor hanım dedim sizi ben herşeyinizle instagramdan da takip ediyorum ve kendimi size emanet ediyorum dedim. Belli ki çıkan hastanın psikolojisi çok iyi değil sizin kaba bir sesinizi bile duymadım dedim. sadece bir psikologa görünseniz iyi olur dediğini duydum ve ameliyat sırasında gayet güzel sohbet ettik güldük şakalaştık çok rahat geçti. Ameliyat sonrası benim de ufak tefek ağrılarım var ama şükür iyiyim. Buraya bunları yazmamın nedeni doktor hanımı çok fazla suçlamış olduğunuzu okumam ben de aylar önce buralara yazmıştım doktor arayışındaydım doktor hanıma sizin bağırıp çağırmanızın üzerine ameliyatımı da oldum şükür iyiyim. Diyeceğim biraz da kendi psikolojinizi bir tartın bakın ben sizden sonra ameliyat oldum moral bozukluğuna rağmen çok güleryüzlü ve burada yazdıkları gibi içtenlikle davrandı bana. Buarada bençok girmiyorum buralara okuyup çıkıyorum şimdide ameliyat olanların ağrısı olmuş mu diye girdim baktım ki benim şahit olduğum bir olay.
Harika. Sizin adınıza çok sevindim :)) Içerde ve dışarda yaşananları bilecek kadar müneccim, doktoru savunacak kadar avukat, psikolog tavsiyesi verecek kadar kültürlü ve çok yönlü olmanız da supermis. Sizin önerileriniz çok önemli :)) En kisa zamanda doktora görüneceğim :)) sekreteri ya da satılmış hasta :KK70:

canım bana buz koy dedi Ebru hanım belki sen duymadın bir de paracı diyorsun doktora madem paracı sana sizi ameliyat etmeyeyim demiş bana da dedi bu kadar bağırmadan sonra moraliniz bozulmuştur dedi o zaman nasıl paracı diyosun. herkes yazmış zaten tüm doktorlar aynı parayı istiyo diye anlamadım seni
Herkes kendı görüşünü yazar. Sen ne yaşandığımı bilemezsin. O an gördüklerinle ve arkamdan yaptığınız dedikoduyla olayin savunmasını yapamazsin. Yilan sinsice sokar ve ben son hadde kadar o zehire dayandim. Allahla benim aramda. Çok memnunsan ayrıca görüş bildir. 2 dk gördüğün olaya avukatlik yapma. Doktorun ağzıyla konuşup buraya yazmani pek ınandirici bulmadim. Psikolojim bozuk olsun ama sizler kadar düzenbaz olmayayim bu daha onemi. Kaldıki beni yıllardır tanıyan insanlardan böyle birşey duymadıysam disardaki mandallarin benim hakkimda yorum yapması cok da tın yani. Haddi bilmek lazim. Bu hakki sana vermiyorum. Ok canim. Kib. Öptüm by

X