Laf söylemeyi becerememek..

O oyle deyince siz de
Ah ah evet yavrum babanla ben hep ac geziyoruz zaten diyin. Salak degilse anlar.

Geçmiş olsun canımm ya bizde 2 sene olacak martta, eşimde 24 yaşında gerçekten erkekler geç olgunlasiyor benimkide anlar inşallah ya o potansiyel var aslında eşimde ne kadar hödük olsada yani oda diyor ya takma yada sende ona söyle diyor eşim yanımdayken daha rahat söylüyorum da eşimde çok sık yanımızda olmuyor heralde eşim yokken onların içinde kendimi yanlız hissediyorum:)

Sağol canım 3 ay sonra çalışmalara devam hödükmü eşin yokken daha rahat laf sokarsın aslında ben eşimin yanında ağır laf etsem yibe bana kızar saygılı herif nede olsa

Sağol canım 3 ay sonra çalışmalara devam hödükmü eşin yokken daha rahat laf sokarsın aslında ben eşimin yanında ağır laf etsem yibe bana kızar saygılı herif nede olsa
Vallahi hödük kiz benimki :))))bikeresinde hamileyken eşimde vardı. Görümce benim matematiğim oldum olası kötü bunu bile bile bana matematik sordu bilmiyorum matematiğim kötü benim dedim. Salonun ortasında güle güle ' haaa işte annesininde babasnında matematiği kötü bebe büyüynce matematik sıfır' dedi bende 'çocuk senin gibi kendi öğrenir kafana takma dedim. Hıı öğrenir dedi. Ama ben Çok rahat söyledim yani bu olaydan sonra anladım ki eşim varken daha rahatmışım eşim bana bişey demedi ama ne düşündü bilmiyorum hep öyle desem sıkıntı yok işte kv nin okuma yazması yok benim görümcenin dersleri 100 yani anneyle ne alakası varsa işte bilerek laf sokuyorrr:)

hee anladımm iyi demişsin valla orda morarmıştır kesin eşin ne güzel hödükse istediğini de ozaman korkmana gerek yok benimki okadar değil yanında bişey desem kızar bana çok değişik birisi :) senin yaşın kaç canım nerde oturuyosun nerelisinn

Bak iste bu sekilde sakince cevap ver. Ilk once ayna karşısında hayir de. Gozlerinin icine bakarak hayir demeyi ogren. Sonra soyleyecegin seyleri yine ayna karsisinda tekrarla. Ama cok kafaya takma. Hayatını mesgul etmelerine musade etme. Ben var ya kimseye hayir diyemezdim hayatımdaki sartlari zorlardim insan kiricam diye ödüm kopardi. Sonra cok kotu ama cok kotu seyler yasadim. Resmen ölüm ipinden döndüm ve yasim 26. Sonra dedim ki kizim sen kendini sevmezsen kimse seni sevmez. Ilk once hayir demeyi ogrendim sonra kendimi savunmayi ogrendim. Şimdi hakedene hakettigini veriyorum ilk once saygi çerçevesinde baktim anlamiyor o zaman saygi perdeside kalkiyor. Gazabima ugruyor inan icin sogucak rahatlicaksin.

Bende cokk pisirigim . Ev ayri ama yemekler bir hala.
Kaynim daha evlenmeden baslamis size anca haftada bir geliris demeye.

Biz hala 10 ay oldu gidip geliyoruz birde bunlarin lafiyla uğraşıyorum.

Bende cokk pisirigim . Ev ayri ama yemekler bir hala.
Kaynim daha evlenmeden baslamis size anca haftada bir geliris demeye.

Biz hala 10 ay oldu gidip geliyoruz birde bunlarin lafiyla uğraşıyorum.
Of of aynen bende öyle. Bebekten önce sabahın köründen akşama kadar ordaydım şimdi bi nebze olsun ayırmıştım ki geçen kv gündüz 2 yerde soba yanmasın yukarı çıkın çocuk durursa dedi . Bişey diyemedim. Evimde son günlerim miş gibi hissediyorum .. tek umudum kızımın orda durmaması. Akşamları felan durmuyor aglıyor aşagıya alışmış evi istiyorr. Sende mi sabahtan gidiyorsun?

Çok haklısın canım dediklerini uyguluycam insanı çileden çıkarıyorlar biz sustukça tepemize çıkıyorlar... Bende hayır diyemiyorm ve bunu çok guzel kullanıyor esimin ailesi

Ben okudugum icin sabahtan gitmiyorum ama yaz tatilinde sabahtan gidiyodum birde 20 dk mesafe

Calisiyor musunuz? Cocugunuza mi bakiyorlar?
Laf sokmayi beceremiyorsan acikca icinden geceni soyle. Nedemek ben buyuttum de iki kasik corbayla mi buyudu bu cocuk ben sevmem boyle konusmalari de. Soyleyio duracaksan da dokunma cocuguma de.

Calisiyor musunuz? Cocugunuza mi bakiyorlar?
Laf sokmayi beceremiyorsan acikca icinden geceni soyle. Nedemek ben buyuttum de iki kasik corbayla mi buyudu bu cocuk ben sevmem boyle konusmalari de. Soyleyio duracaksan da dokunma cocuguma de.
Hayir calismiyorum kendim bakıyorum bebegime ona ragmen söylüyor arsız bu gidişle söyletecek ya

O durum bende de var bence ağzına ne gelirse söyle ayıbı gayıbı yok bu işin hiç altta kalma alınan alınsın birde hele çocuğun üzerinden geline birşey bilmiyor muamelesi yapıyorlar ya gıcık oluyorum

Bir çocuğu annesi yemek olsun terbiyesi olsun bakımı olsun bırakırsa o çocuğa herkes annelik taşlar terbiyesini başkası vermeye kalkışır Fırat verme

Sen ona soyledigini laf sokmami saniyorsun sen bana oyle bisey soylemis olsan ne diyor bu yaaa derim asıl ben kahkaha atardim. Once laf soktugunu saniyosun sonra r yapip dermissimmmmm diyosunm.zaten su dermisimm lafi bana oldum olasi sacma gelmistir. Laf sokacaksan sunu diyebilirsin.
Sen bir corba icirmekle cocuumu bututtugunumu saniyorsun canim "
Yaa " tabi tabi bir kâse icirdin cocuguma artik 1 sene anlatirsin"
Yada yine laf soktugu zaman " ayyy baydin yani sende canim övülmeyimi bekliyosun sevgiyemi açsin anlamadimki. Bu tarz seyler soyleyeceksin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…