Popüler Konu Lahana Çorbası Diyeti Deneyimlerimiz

Merhaba kızlar bnde dün akşam yaptım çorbayı akşam içtim bugün zor geçiyor bide ben bugün meyve yenceğinide unutmuşum :) kendimi zapdedemedim bi kinder pingui bide çeyrek simit 1dilim peynir yedim sanırım bugün olmadı :KK43:

N
Dün akşam anneme gittim veeee diyetten çıktım tabii 4.günümdü yaaa..neyse bugün kaldığım yerden devam sabah tavuk göğüs eti aldım 1 parça sarımsak soğan bol domates ve baharatla folyoyo sarıp fırına verdim süper oldu,biraz sonrada 1 kupa çorbamı içip diyete devam ediyorum...
yemeği nasıl yaptın canım güzelde tarif eder misin nasıl folyaya sardun kaç dk pişirdin

benim çok kilom yok aslında yazın 56 dıydım kısa girince 3 kilo aldım ve baya rahatsız etti onalrı vereyim dedim ama sanki kilo artıyo gibi çünkü yediklerimi çıkaramıyorum kabızlık ilk günden beri var yaklaşık 2 lt su içiyorum bunun yanında yeşil çay da içiyorum 2 hafta önce yine yapmayım demiştim onda ilk gün 1.1 kg vermiştim ama devam edemedim bunda olmayınca baya moralim bozuldu bide şişkinlik mahvetti beni

Merhaba arkadaşlar nasılsınız uzunca bir zaman yoktum gerekçem ise rahatsız olmam ve sürekli ilaçlar sayesinde diyet yapamamam. Evet Lahana çorbası diyetine bende dün başladım 61.200 gr ile bugün 2. günüm henüz tartılmadım daha önce elfans arkadaş gibi bende geçen yıl yaptım 2 defa süper bir diyet. Kokusu ağır olabilir ama hiçmi evde lahana sarması, kapuska yemiyoruz tabikide yiyoruz ilk tencerenin kapağını açtığında çıkan koku gibi çorbadada öyle çıkıyor ama daha sonra o koku sürekli olmuyor veeeeeee bahar geliyor şapka çıkınca kel görünür kabanlar çıkıncada kilolar hadi arkadaşlar ha gayret ne yapıyoruz nasıl katlanıyoruz BU BENİM İLACIM diyerek hüpletiyoruz çorbamızı bizlerin yapamayacağı hiçbirşey yok hadi gazamız mübarek olsun sağlıcakla kalın
merhaba cnm öncelikle geçmiş olsun
bende bu akşam yaptım çorbamı kısmetse yarın başlıcam gelişmeleri yazıcam
bu arada çok güzel motive ediyorsun insanları pozitifsin :KK68:
sabah kilomu yazıcam ve start vericem :KK33:

Ben Perşembe günü akşam yapmıştım çorbayı Ogün akşam sıcak sıcak bi tabak içtim ertesi gün yani cuma günü 3öğün çorba içtim arada ufak tefek kaçamaklarım oldu ama ben meyve yenceğini unutmuşum :) sonra Cumartesi sabah içtim öğlen yoğurtlu kabak yedim akşamda fırında tavuk yedim ve diyete başladığımda 54.800 55 felandım bu sabah aç karnına 52.800 çıktım valla cok mutluyum ya kesinlikle tavsiye ederim hatta bence her öğün işkence etmemize bile gerek yok 1öğün içsek yetecek

ben 83.1 start verdim hadi bakalım neler olcak hep beraber görcez

Ama yağdan gitmesi çok daha iyi ya suan biraz zorlaniyorum sen sebze günü ne yedin?
cnm bugün sebze günüm zaten
çorba içtim
mantar sote yaptım
onu yedim
1 tane salatalık yedim
akşamda yine çorba ve patates haşladım
patates salatası yapcam bol ekşili yeşillikli

X