Lahana Suyu Kürü (İbrahim Saraçoğlu tarifi)

Lahana çorbasını mutlaka deneyin. Ben onunla 2 haftada 6 kg vermiştim. İğrenç bir tadı var onun yüzünden evde lahana dolması yapılmıyor. Ama inanın işe çok yarıyor. Yalnız ilk iki gün çok başağrısı yapıyor. Biraz sabır ve azim. Hedefe kilitlenin ben öyle yapmıstım.

bende 2 haftada 6 kg vermiştimm.. buaralar yine başlicamm ben tadını seviyorum valla hazır çorba katınca güzel oluyo.buarada kızlar kereviz sapını mutlaka koyunnn acayip yağ yaktırıyoooo

eed :KK1: cumartesi çktm aLışverise ama ßuqn ßaşlamak istedim. Soqanı Tadını iğrençleştirio onuda çok çok çok az ßi yağ ile öldürüp lahanaları biberleri filan kavurdum su kattım Kaynayıncada tavuk ßulyon Koydum ( ama o markasına ßaqlı ßazı ßulyonları ßüyük oluyo ) , Tadı Gayet güzeL ve Çoğu insanda olduqu gibi suyu çok tüketmeyen bi insandım Çorßamı içerken su şişesine doldurup çorßayLa ßirLikte içiyorum :KK66: İnş ßaşarCam :KK61:

bu kürde o gün haşlanan sabah birazı içilen lahana suyunun birazı da akşamam mı kalıyo yoksa taze taze mi yapcaz da içicez onu da????

kalan 3-4 kilomu da bununla vercem inş. yarın başlıyorum1 ayda veririm diye umuyorum sabredemiyorum artıkk :KK43:

Arkadaşlar merhaba
Ben de lahana suyu kürüne başladım fakat sanırım benim tansiyonumu düşürüyor. Fenalaşıyorum başım dönüyor. Böyle bir problem yaşayan var mı aranızda? Ya da bunun önüne nasıl geçebilirim bilen var mı? Bugün tuzlu yoğurt yedim sonra içtim lahana suyunu aç karnına içmeye korktum bakalım inşallah bir şey olmaz.

ben 1 hafta kullandım 2. haftada bendede çok baş dönmesi oldu mecbüren bıraktım tansiyon düşürüyo

Kızlar valla kaynatamıyorum ben şu lahanayı..

Tipi şekli şemali beni benden alıyor:KK67:

Çiğ yiyorum daha mutluyum,daha faydalı olduğunu düşünüyorum.Alıyorum lahanayı kesiyorum dilim dilim üstüne çok az yağsız yoğurt,birazda limon yenir vaziyete getirip katır kutur götürüyorum :21:

arkadaşlar bugün 5.günüm bitti şimdi 3 gün ara mı vericem yoksa günde 1 tane olmak üzere devam mı edicem yardımcı olun lütfen

7 gün yapıyosn 3 gün ara veriyosn.benim bulduğum asıl tarifmiş..

öyle yazıyodu

7 kere yap 3 gün ara ..bu şekilde 1 aya tamamlanıyo..

senede 2 -3 kez yapılabiliyomuş.fazlası zararlı.benim midemi bozdu gibi olmuştu ama ben gene başladım.çünkü bacaklarım yumuşacık oldu ve sanırım midemi bozan da bu değilmiş..şimdi içiyorum gayet iyi o zaman başka bişi oldu sanırım o yüzden bozuldu midem..

2 kez yapmayı düşünüyorumm

Kizlar bende burdan gorup lahana aldim bugun kaynattim ictim az once, tadi hicte kotu degil hatta guzel bence, 58 kiloyum boyum 1.68 bakalim insallah devam edicem ve hic olmazsa 3 kilo falan versem super olur :26:

selam, 6-7 yaprak lahana icin yarim litre su az degilmi, cunku lahana yapraklari tamamen suya degmiyor, bana cok az geldi sanki, lutfen cevap verin tesekurler iyi gunler... :44:

bi kanalda gördüm lahana çiğde yenilebilirmiş diyodu bi uzman.hem tadıda iyi öyle yapsak olmuyomu sizce

Kizlar ben 3 haftadir yapiyorum tarife hic uymadan yapiyorum gunde 1 bardak bazen 2 ara veriyorum 2 3 gun yine kafama gore devam ediyorum ve dun tartildim bi baktim 55 kiloyum inanamadim o kadar mutluyumki anlatamam, devam edicem 3 hafta daha o zamana kadar 3 kilo versem sahane olur :21:

Arkadaşlar ilk sayfada sizlere kilo vermek amaçlı lahana suyu kürü tarifini vermiştim bu prf.saraçoğlu tarifi ben daha önce çorbasını yaptım kilo veremedim ama bu yani suyunun kürü çok iyi sonuç verdi 1 haftada 1,5 kilo verdim sabahları aç karnına ,akşamda aç karnına için tabiki yediklerinize dikkat ederek tarife uyun gün içinde 2 litre su tüketin 1 ayda neler olucak görüceksiniz,annem 1 ayda 8 kilo verdi .Mutlaka yapın çokta faydalı görüceksiniz.:hooray:
lahana suyu kürü dediğin hangisi canım 7 haftalık olan mı? hangisi daha etkili
sevgiler
yardımcı olur musun?

meraba kızlar bende lahana kürümü anlatayım içine birkaç şey kattım acaba yanlış mı yaptım ? :KK31:

denildiği gibi lahana kürümü yaparken ona 10 tane karanfil ve 2-3 tane de kabuk tarcın attım sizce zararı yada faydası olur mu ?
:KK52:

X