Lahana Suyu Kürü (İbrahim Saraçoğlu tarifi)

bugün 2. günüm sabah akşam içmeye kaldı 3 gün hihoyyyt
sanki alıştım gibi yani çokta zorlanmıyorum
fark henüz yok

kızlar galıba bende hıc damak tadı denen bısey yok cunku bana tadı hıcte okadar kotu gelmedı gayet guzeldı valla:sm_cool:

kızlar galıba bende hıc damak tadı denen bısey yok cunku bana tadı hıcte okadar kotu gelmedı gayet guzeldı valla:sm_cool:

Kızlar ya bişi sorcam
Bu lahana kürünü yaparken ilk 5 gün içip sonra 2 gün ara vericezde mi 2.haftaya başlıcaz?Yoksa 7 gün devam mı?Çünkü ilk sayfada ilk 5 gün 2 bardak diyo sonra 2.hafta 3.hafta diye gidiyo..Bu haftadan kasıt 5 gün mü 7 gün mü?Kafam karıştı ya:1shok: yardıımmm:uhm:

benimde kafam karıştı
kendimce bişiler yapayım dedim
ilk 5 gün yani cuma sabahına kadar sabah akşam içicem
cumartesiyi hafta başı düşünerekten 1 hafta boyunca günde bikez içicem bu şekilde devam edicem

bende birşey sormak istiyorum
siz bu lahana kürünü içince idraramı çok çıkıyorsunuz diğerinemi

ya ben bıraktım neden diceksiniz,,

3 gündür tuvalete çıkamıyorum valla çok kötü kabızlık yaptı bende normalde değilimdir..

5 gunu tamamladik tatile girdim daha tartiya cikmadim kendimde bi degisiklik hissetmiyorum ama cok slk kucuk icin wc ye gidiyorum 2 gun sonra bi 5 . gun icin tekrar basliycam ondan sonra tartilacagim bakalim sonuc ne olacak?

Ben bıraktım lahana suyunu ya midem kaldırmadı 3 gün dayanabildim ve kabız oldum..Karnım davul gibi oldu 2 gün lapa yaptım anca indi ama hala kabızım..İçmicem ben artık lahana suyu

lahana suyu asiri gaz yapio bende bugun haslama bruksel lahanasi yedim karnim davul gibi gaz giderici hap almama ragmen

bugün 5 günlük kür bitti
aslında bırakmayı düşünüyordum çünkü 1 haftadır tuvalete çıkamama gibi bi durum söz konusu idi
ama dün akşam göbeğimi ölçtüm ve 2cm küçülme vardı kaydirigubbakcemile2 daha sonra sıkıntımda geçti
lahanaya devam :smiley-cool:

kızlar bişey sorucam ben zaten dietteyim günde 4 bardak beşi biryerde içiyorum sporumuda yapıyorum ama bu lahanayı da denesemmi diyorum çok yavaş kilo veriyorum çünkü şubat ayına kadar 20 kilo vermem lazım gitmiyor bu kilolar sinir oluyorum önümde 3.5 ayım var bir melek sahibi olmak için mecburum kilo vermeye...:a015:

arkadaşlar içemedim ben bu lahana suyunu.kokusunu midem almadı,çok kötü geldi bana.

walla kızlar ben bulsam lahana suyunu ıccemde bulamıorum yanı bı kere yaptım ıctım ama hergun hergun lahanayı nerden bulcamkı.lahana bıttı.hergun sız nasıl yapıosunuz hergun mu yapıosunuz yoksa bı gun yapıp depoluomusunuz

Slm kızlar bende bugün başladım lahana kürüne,tadı bnce fena deil işe yarasın yeter hem bide ben sabahları aç karnına içemiyorum bi problem yaparmı acep etkisi daha mı az olur:S Bide uyku düzenim yok benim bazen öğlen bazen sabahın köründe uyanırım etkisini gördükçe yada göremedikçe sizlerle paylaşırım hepimize kolay gelsin...

az önce içtim bakalım lahana suyumusenağlama senağlama iğğğrenççççsenağlama gercekten fayda edıomu bu yaaaasenağlamaetmıosa bu ıskenceyı cekmeyımsenağlama

ben yaklaşık 1,5 haftadır içiyorum
ilk önce 5 günlük kürü yaptım ikinci hafta günde bi bardak olarak devam ediyorum şuan
başlamadan önce tartılmak yerine kendimi ölçmüştüm belim 84 basenim 102,5 idi
5 gün bitiminde tekrardan ölçtüm belim 78 basenim 100 :1shok:
yediklerime dikkat etmeye çalışıyorum bazen oluyor bazen olmuyor
bi haftadır sabah kahvaltıda beyaz peynir, salatalık ve şekersiz çay (pazar günleri hariçkaydirigubbakcemile)
10:30 gibi yeşil çay içiyorum
12:30 da öğlen yemeği az çorba, salata, ne yemek varsa
15:30 - 16:00 gibi müsli yiyorum (bu tatlı isteğimi kapatıyor)
akşam eve gidince çorba, salata ve annem ne yaptıysa az olarak yiyorum
bakalım ne şekilde ne olacak

Ben hapini aldim hiç yaramadi gitti 60 lira çorbasi çok guzel fakat 2 gun yenmiyor acikmiştim benim iyi huyum böyle şeylere hiç midem bulanmaz sabah tere tohumunu makinede çekip içiyorum düşünün tadi nasil üzüm çekirdeği tozu içerim sarimsak yutarim o elmali limonlu karabiberli mucize iksirden içmiştim boğazim herseyi yutuyor soğani çok severim onunda suyunu içmiştim bende soğan hastaliği var bu ara düzeldi yemeden duramiyordum doktora bile gitmeyi düşündüm yazin oturup 1 yemek tabaği hakiki zeytinyağli sumakli kekikli soğan salatasi yerdim ekmekle yine canim çekti bak işte)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…