Lazer Epilasyon Lazer Epilasyon As Estetik

newdays

Üye
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2017
4
0
34
As Estetikte 8 seanslık bır paket aldım daha ılk seansa girmedim fakat ınternettekı sıkayetlerı gorunce bayagı korktum Görüşmeye gittiğimde bayagı ılgılı temız ve tıtız , müşterisi olan bır yerdi o yuzden tercıh ettım ama dedıgım gıbı yorumları gorunce korkmaya basladım izmit subesıne gıden memnun olan yada memnun olmayan var mı acaba?

merhaba, ben de izmitteki şubesine gidiyorum. fiyatları diğer merkezlere göre daha uygun. işlerini gayet güzel yapıyorlar fakat ilk seanstan sonra kendi dermokozmetik ürünlerinden satmaya çalışıyorlar.
örneğin ilk seansa gittiğimde koltuk altımda hafif bir koyulaşma olduğunu ki ağdayla hiç almadım bugüne kadar ve orada satılan bir köpük temizleyici (!) almam gerektiğini söylediler. güya bu köpük benim koltuk altımda kullanılacakmış ve güya sırtımda sivilce varmış onlara da iyi gelecekmiş 1.si benim sırtımdaki sivilceyle lazerin ne alakası var 2.si koltuk altıma kullanacağım şeyi sivilcede nasıl kullanayım? neyse bu galeyana gelip de sattıklarından almazsanız sorun yok. sonraki seansta böyle bir teklif yapılmıyor.
onun haricinde kullandıkları cihaz alexandrite cynosure. ben kumralım sadece koltuk altım için gidiyorum ve cihazın görmediği birkaç kılım var. buna başta bakmadılar. benim için çok önemli değil zaten 2-3 tane ama sonra sorduğumda dünyada açık renk tüyü görecek cihaz olmadığını (!) söylediler.
bu ay 3. seansıma gidicem sadece amacıma ulaşma açısından bakarsak şuan için memnunum ama diğer bir bölgem için burada gidemiyorum çünkü oradaki tüyler kahve-kızıl arası renkte. şu an için soprano ice kullanan birkaç yere gitmeyi düşünüyorum.
umarım faydalı olur

tesekkurler yorumunuz ıcın gorunuste cok guzel bır yer ılgılı gıbı duruyorlar fakat ınternettekı yorumları,şikayetlerı okuyunca gercekten korkmaya baslamıstım

X