lazer epilasyon

saritoprak769

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2016
9
0
merhaba lazer epilasyon yaptırmak istiyorum. günlerdir araştırıyorum fakat hala kararsızım. 17 yaşındayım ve yüz bölgesine yaptırmak istiyorum. güzellik salonuyla konuşmadım henüz hastanede yaptırmak istediğim için .seanslar arası 1 ay falan olacak denildi hastanede. benim yüzümdeki tüyler 1 hafta sonra falan çıkmaya başlar ben her seanstan sonra 1 ay nasıl beklicem bilmiyorum tamam belki lazerden sonra aynı hızla çıkmayacak ama sonuçta çıkıyo.ve ben sürekli dışarda insanlarla iletişim kurmak zorunda olan biriyim. yüzüne lazer yaptıranlar sizler ne yaptınız kısaltttınız mı ya da hiç karışmadınız mı?

Son düzenleme:
Dudak üstü için gidiyorum ben, ayda 1 kere. Kontrol seansları da oluyor,iple ya da ağdayla alındığı zamanki kadar hızlı uzamıyor. Yalnız güneş kremi sürmeyi hiç ihmal etme, benim dudağımda 1-2 tane ben çıktı.

Dudak üstü için gidiyorum ben, ayda 1 kere. Kontrol seansları da oluyor,iple ya da ağdayla alındığı zamanki kadar hızlı uzamıyor. Yalnız güneş kremi sürmeyi hiç ihmal etme, benim dudağımda 1-2 tane ben çıktı.
Peki seans aralarında dudak üstündeki tüyler göze çarpmıyo mu? Rahatsız olmuyo musun yani?

Gittiğin yer iyi ise kılların yavaş uzayacak ve incelecek seni ağda ya da ip kadar rahatsız etmeyecek emin ol.

merhaba lazer epilasyon yaptırmak istiyorum. günlerdir araştırıyorum fakat hala kararsızım. 18 yaşındayım ve yüz bölgesine yaptırmak istiyorum. güzellik salonuyla konuşmadım henüz hastanede yaptırmak istediğim için .seanslar arası 1 ay falan olacak denildi hastanede. benim yüzümdeki tüyler 1 hafta sonra falan çıkmaya başlar ben her seanstan sonra 1 ay nasıl beklicem bilmiyorum tamam belki lazerden sonra aynı hızla çıkmayacak ama sonuçta çıkıyo.ve ben sürekli dışarda insanlarla iletişim kurmak zorunda olan biriyim. yüzüne lazer yaptıranlar sizler ne yaptınız kısaltttınız mı ya da hiç karışmadınız mı?

Yüz bölgesinde kesinlikle İğneli epilasyon oneririm hem lazer hem İğneli epilasyon denemiş biriyim.

Yüz bölgesinde kesinlikle İğneli epilasyon oneririm hem lazer hem İğneli epilasyon denemiş biriyim.
Annem bi kaç yıl önce çene altına ogneli epilasyon yaptırdı yaptirdigi yerlerden o kadar guzel sonuclar aldı ki ama yuzune yayildi daha once cikmayan yerlerde bi kac yil sonra cikmaya basladi belkide hormonel bozuklukluktur bilemiyorum ama pişman

Jilet de çok ürkütücü geliyo kulağa vücuduma kullanmadim şimdiye kadar yüze kullanirsam isin icinden cikamazmisim gibime geliyo

jileten haric hersey yasak ki kökten alamasin tüyleri. Ben lazere gidiyorum gittigim ikinci yer suankinden memnunum. Evet ilk düsüncesi korkunc ama alisiyorsun öyle kalinlasma falanda olmuyor. Japonyadaki kadinlar yüzlerindeki tüyleri genel anlamda jiletle aliyormus

jileten haric hersey yasak ki kökten alamasin tüyleri. Ben lazere gidiyorum gittigim ikinci yer suankinden memnunum. Evet ilk düsüncesi korkunc ama alisiyorsun öyle kalinlasma falanda olmuyor. Japonyadaki kadinlar yüzlerindeki tüyleri genel anlamda jiletle aliyormus
Umarım bende güzel sonuçlar alabilirim kaş yaparken göz çıkarmaktan korkuyorum çünkü

Umarım bende güzel sonuçlar alabilirim kaş yaparken göz çıkarmaktan korkuyorum çünkü

bende böyleydim jileti yüzüme vurmam dedim durdum alistim. Gittin yer önemli daha önce 8 seans gittim hicbir etkisini görmedim suan 1 seansa masAllah iyi sonuc aldim. Paket falan alma ilk baska bir iki dene. Agda, iple almakta bir yere kadar ki agda bende iz yapmisti :KK43:

Ewt Öncelikle Deneme Seansına katılmanızı öneririm. daha sonra memnun kalırsanız seans paketleri alabilirsiniz.

Kızlar benim gittiğim merkezde cihazın üzerinde magic pulse system yazıyor bu makineyle ilgili bilgisi olan var mı ? Birşey bulamadım internette

X