Lazer Lipo , Lazer Lipoliz, Slim Lipo ( Lazer Lipo Tekniği) Bunlar çok farklı şeyler mi arkadaşlar??

Rica ederim ne demek forumun amacı bu zaten sonuçları üç aydan sonra daha iyi fark edersin sporla muhakkak destekle
Tabiki amacim o hemen baslicam su bi kac hareketteki sancilarim da gecsin. Bu arada iste o kat izlerinin kalmasindan korkuom ya insallah olmaz.

Tabiki amacim o hemen baslicam su bi kac hareketteki sancilarim da gecsin. Bu arada iste o kat izlerinin kalmasindan korkuom ya insallah olmaz.
valla benim göbeğimde çukur oluştu belki de çamışırın baskısından gerçi ben özellikle çamışırı aşağıda tutmuştum dr öyle dediği için ama hiçbir işe yaramadı

Ben vaser istemiyorum zaten cildim çok gevşek,ne kadar sıkılaştırıcı bir yöntem olursa o kadar iyi ki slimlipo da bu monuda en etkilisi araştırmalarıma göre.
ben ned3n daha once yapmadi. Diorum ki daha cok bisi belli degil odemlerim var ki ben vaserlipoliz yaptirdim. Daha yogun bolgelerdw daha iyi sonuc veriyormus .

valla benim göbeğimde çukur oluştu belki de çamışırın baskısından gerçi ben özellikle çamışırı aşağıda tutmuştum dr öyle dediği için ama hiçbir işe yaramadı
Benimde sirtimda katlar olusuo galiba bana da ozellikle tembih etti elbise giy ve devamli masaj yap o bolgede dagilim iyi olsun die. Bol giy herseyi dedi.

Sanırım Alper Beye olacağım,birkaç drla görüştüm ama alper bey daha çok güven verdi açıklamalarıyla bu konuya hakim olduğunu hissettim,görüşme için gittiğimde iki hastasıyla görüştüm kontrole gelen,biri daha bir haftalıktı ama pek morluğu yoktu,diğerinin altı ay olmuş ve iki beden civarında inceldiğini söyledi,herkesin cildi farklı tabi umarım benİmkide iyi toparlar.

mrb arkadaslar bende basenlerimden kurtulamiyorum yurtdisinda kaliyorum cok kararsizim yaptiran arkadaslar siz hangi doktorda ve sehirde yaptirdiniz memnunmusunuz cevap verirseniz cok sevinirim

Merhaba ben de Alper Beyi cok sevdim hangi bolgelerden olacaksiniz ya da oldunuz ?

Sanırım Alper Beye olacağım,birkaç drla görüştüm ama alper bey daha çok güven verdi açıklamalarıyla bu konuya hakim olduğunu hissettim,görüşme için gittiğimde iki hastasıyla görüştüm kontrole gelen,biri daha bir haftalıktı ama pek morluğu yoktu,diğerinin altı ay olmuş ve iki beden civarında inceldiğini söyledi,herkesin cildi farklı tabi umarım benİmkide iyi toparlar.[/QUOT

merhaba,

slim lipo da bir lazer cihazı, smart lipo da. aynı araba markaları fiat, bmw gibi, lazer lipoliz için kullanılan cihazların markalar. slim lipo daha yeni bir cihaz. özellikleri smarta göre daha iyi. slim liponun, smart lipoya göre daha iyi bir sıkılaştırma tekniği var. özel sıkılaştırma başlığı var.

6 Mayıs 2014 tarihinde, Karın ve bel bölgeme yaptırdım. Aynı gün taburcu oldum. Uygulamadan 2 gün sonra işe başladım. Günlük yaşantıma engel bir durum olmadı. 3 hafta sonra sonuçlar görülüyor. ama 3 ay sonunda vücut çok güzel oluyor.
3 hafta korse kullandım. Korse, günlük yaşantımı engellemedi, rahatsız etmedi.
bugün 30 aralık 2015 ve hala formum aynı.
yediklerime dikkat ediyorum. ameliyat olmadığım bölgelerde yağlanmam artmasın diye.
izi arkadaşlarım sorduğunda, bir zamanlar şurada nokta şeklinde bişi vardı diye cevap veriyorum. ama görünmüyor.

spor ve diyet deneyip, zayıflayamayanların hiç düşünmeden yaptıracağı, korkmayacağı bir ameliyat.
operasyondan sonra, aynadaki yeni hal insanı çok motive ediyor. spor salonuna gitmekten daha çok zevk almaya başladım.:)

Lazer Lipolizi, Op.Dr. Tuba Erdoğan gerçekleştirdi. Doktoruma çok teşekkürler...

Lazer Lipolizi, Op.Dr. Tuba Erdoğan gerçekleştirdi. Doktoruma çok teşekkürler...[/QUOTE]

Sadece 4 yorumunuz var hepsi de bu umarım reklam yapıp insanların sağlıklarını tehlikeye atmıyırsunuzdur !

merhaba,

slim lipo da bir lazer cihazı, smart lipo da. aynı araba markaları fiat, bmw gibi, lazer lipoliz için kullanılan cihazların markalar. slim lipo daha yeni bir cihaz. özellikleri smarta göre daha iyi. slim liponun, smart lipoya göre daha iyi bir sıkılaştırma tekniği var. özel sıkılaştırma başlığı var.

6 Mayıs 2014 tarihinde, Karın ve bel bölgeme yaptırdım. Aynı gün taburcu oldum. Uygulamadan 2 gün sonra işe başladım. Günlük yaşantıma engel bir durum olmadı. 3 hafta sonra sonuçlar görülüyor. ama 3 ay sonunda vücut çok güzel oluyor.
3 hafta korse kullandım. Korse, günlük yaşantımı engellemedi, rahatsız etmedi.
bugün 30 aralık 2015 ve hala formum aynı.
yediklerime dikkat ediyorum. ameliyat olmadığım bölgelerde yağlanmam artmasın diye.
izi arkadaşlarım sorduğunda, bir zamanlar şurada nokta şeklinde bişi vardı diye cevap veriyorum. ama görünmüyor.

spor ve diyet deneyip, zayıflayamayanların hiç düşünmeden yaptıracağı, korkmayacağı bir ameliyat.
operasyondan sonra, aynadaki yeni hal insanı çok motive ediyor. spor salonuna gitmekten daha çok zevk almaya başladım.:)

Lazer Lipolizi, Op.Dr. Tuba Erdoğan gerçekleştirdi. Doktoruma çok teşekkürler...
Merhaba bende Tuba hanımdan randevu aldımda Tereddütlerim var Rıca etsem bilgi verirmisiniz gecen yıl olmuşsunuz herhangı bır şekilde kılolarınız tekrar gerı geldımı ? Gecen yıldan bu yıla yardımcı olursanız sevınırım

Bayanlar hepiniz lazer lipo dan memnun kaldınız mı . Bende oldum 2 ay oldu hâlâ istediğim gibi değil sonuç

X