Lazer lipoliz yaptırmak istiyorum lütfen yardım

Alper tunçel in burnu çok havada, kontrole gittiğinizde beş dakika bile yanınızda durmuyor. Kaçar gibi gidiyor. Sonuç iyi olmayınca hoşuna gitmedi herhalde beyefendinin[/QUOT
Slm ben de alper tuncelle görüşüyorum fiyat için resimlerimi istediler göndericem bu hafta ici siz ne kadar ödediniz yazabilir misiniz özelden de olabilir ben aslında superplast ta istiyordum ama yaptirabilenleri tebrik ettim öyle bi fiyat istediler ki inanamadım ve o fiyata da yatıramam ki ben zayıf bi insanım düşün artık demekki fiyatları böyle çok çok yuksekk

Slm ben de alper tuncelle görüşüyorum fiyatlari ort olarak nedir yaptiranlar yazabilir mi bugun superplasttan fiyat aldim inanamadim ki zayif bi insanim sadece bolgesel az bir fazlaligim vardi bu durumda superplasta yaptiramiycam fiyati duyunca sok gecirdim

Bence superplastin acilis fiyati bile normal bir insanin yaptirabileceginden cok pahali herhalde ünlüler ancak yaptırabilir diye düşündüm ben ki burda yaptıran pek çok insan var birde bu slimlipo cihazı ile makul fiyatlarda istanbulda doktor bilen varsa isim verebilir misiniz kızlar

Bence superplastin acilis fiyati bile normal bir insanin yaptirabileceginden cok pahali herhalde ünlüler ancak yaptırabilir diye düşündüm ben ki burda yaptıran pek çok insan var birde bu slimlipo cihazı ile makul fiyatlarda istanbulda doktor bilen varsa isim verebilir misiniz kızlar
Merhaba, superplast geçen sene de oahalıydı, Alper tuncelle de görüşmüştüm ben onun fiyatları daha makuldu, 6000 di fiyatı her bölge için de 1000 tl fark oluyordu ve çok sempatik bir dr du, ama benim cildime bu işlemin olmayacağını söylediği için yaptıramadım ona :)

Slm evet bana da alper tuncel daha çok inceliyor gibi geldi boyumu kilomu sordu sekreteri ve tüm bacak resmimi istedi deri kalitene bakılması gerekiyor dedi superplast ne boy ne kilo sormadı sadece resim

aaaa çok ilginç ard arda alper bey hakkında olumsuz yorumlar şaşırdım, oysa herkes çok memnundu,
sekreteriyle iletişime geçmiştim ilgiliydi ben memnun kalmıştım

Mumkunse hic yaptirmayin. Ben yaptirdim ve hayatimin en buyuk pismanligini yasadim!( sekilsiz sandigim kalcam dahada sekilsiz ve anormal goruntuye ulasdi. Yapilan bolgede, esasen kalcamda deri 10, 15 sene daha yashlanmish gibi gorunuyor. Yalniz bel bolgesini yaptiranlarda pisman olmak ihtimali cok az...
Meraba yag alirdiktan sonra nasil.daha sekilsiz.oldu
Kilo falanmi.aldiniz
Yoksa sarkmadan kaynaklimi
Bu arada yasiniz ogrenebilrmiyim

benim kolum düzelmeye başladı ilk zaman çok kötüydü yumru var gibi böyle kalıcak diyordum artık ama şükür azalıyo gibi

Sadece kolmu yaptridiniz ,ben.zayifim.aslinda.sadece bacak istiyorum. Yaptirblar genelde kiloluularmi merak ediyorum
Bn diğer bölgelerden korktuğum için sadece kol yaptırdım kolumda çok büyük bir yağ birikintisi vardı gitmiyordu onu yaptırdım deneyimlemişte oldum ben anlamda kilolu yum ama diğer bölgeler veremicem durumda değil kolumda inatçıydı

Tesekkur.ederim.ilgilendiginiz için, mutlumusunuz yaptirdiginiz için ,ne.kadar yag alindi.sizden
miktarı bilmiyorum. sonuçtan kısmen memnunum. yani üst kısımdaki o top görüntü kayboldu o kısım çöktü. ama bu seferde alt tarafta bi şişkinlik var. üst taraf çökünce mi böyle görünüyor, ödem mi var bu tarafları az mı almış bilmiyorum benimde hatam var korse kullanımına çok önem vermedim. 3.hafta çıkardım. korsem çok yumuşak dokulu idi belki görevini yapamadı. şimdi masajla dağıtmaya çalışıyorum. şiş görünen o kısmı tam dirseğin üstünden bahsediyorum. ama şunu söyleyebilirim üst kısımdaki top görüntü gidince daha zayıf göründüm. kıyafet bulmakta zorlanıyordum bu kısım yüzünden. şimdi daha kolay oldu işim. o alttaki şişlik inse süper olucak. o zaman değdi dicem. hiç ağrısız bi işlem filan değil. baya canım yandı. hala da damarları acıyor kol altımın.üstelik hala ufak tefek de olsa morluklar var.

miktarı bilmiyorum. sonuçtan kısmen memnunum. yani üst kısımdaki o top görüntü kayboldu o kısım çöktü. ama bu seferde alt tarafta bi şişkinlik var. üst taraf çökünce mi böyle görünüyor, ödem mi var bu tarafları az mı almış bilmiyorum benimde hatam var korse kullanımına çok önem vermedim. 3.hafta çıkardım. korsem çok yumuşak dokulu idi belki görevini yapamadı. şimdi masajla dağıtmaya çalışıyorum. şiş görünen o kısmı tam dirseğin üstünden bahsediyorum. ama şunu söyleyebilirim üst kısımdaki top görüntü gidince daha zayıf göründüm. kıyafet bulmakta zorlanıyordum bu kısım yüzünden. şimdi daha kolay oldu işim. o alttaki şişlik inse süper olucak. o zaman değdi dicem. hiç ağrısız bi işlem filan değil. baya canım yandı. hala da damarları acıyor kol altımın.üstelik hala ufak tefek de olsa morluklar var.
Gecmis olsun insallah sisliklerde iner. Mutlu haberlerini paylasirsin ins. . Dirsek üstüne islem yaptirmdiniz dimi. Islem yapilan kisim ust taraf ama dirsek ustunuzde.sisti.sanirim

Gecmis olsun insallah sisliklerde iner. Mutlu haberlerini paylasirsin ins. . Dirsek üstüne islem yaptirmdiniz dimi. Islem yapilan kisim ust taraf ama dirsek ustunuzde.sisti.sanirim
aslında nerede işlem yaptı söylemedi yağ olan kısmı alıcam dedi izlere bakılırsa kolu tamamen çalışmış memnun olduğum taraf üst kısımdaki o koca top inmiş ama keşke alttaki de inseymiş

Kızlar sakın ama sakın yaptırmayın bir hafta oldu ve ben hala çok çok kötü durumdayım çoğunlukla uyuyorum morluklarimi görseniz korkarsınız hele ki korsenin altından o kanlı bezleri kendiniz 3 gün sonra açıyorsunuz o anı yaşamak istemezsiniz ayaklarım cok sis ve inmiyor doktorun sekreterine yazdım geri dönücez dedi ama ama donen falan yok yaptırmadan önceki ilgi sizi yanıltmasın parayı aldıktan sonra zaten ilgi yok ameliyata gidene kadar vazgecsem mi diye çok düşünmüştüm şimdi keşke kararımı vazgeçme yönünde verseydım diyorum spora gidin ameliyatsiz yolları deneyin daha da olmuyorsa manken olmuycaz sonuçta kendinizi böyle sevin

Kızlar sakın ama sakın yaptırmayın bir hafta oldu ve ben hala çok çok kötü durumdayım çoğunlukla uyuyorum morluklarimi görseniz korkarsınız hele ki korsenin altından o kanlı bezleri kendiniz 3 gün sonra açıyorsunuz o anı yaşamak istemezsiniz ayaklarım cok sis ve inmiyor doktorun sekreterine yazdım geri dönücez dedi ama ama donen falan yok yaptırmadan önceki ilgi sizi yanıltmasın parayı aldıktan sonra zaten ilgi yok ameliyata gidene kadar vazgecsem mi diye çok düşünmüştüm şimdi keşke kararımı vazgeçme yönünde verseydım diyorum spora gidin ameliyatsiz yolları deneyin daha da olmuyorsa manken olmuycaz sonuçta kendinizi böyle sevin
valla benimki sadece koldu ama acısı hala devam ediyor o derece ve kollarımda ince ince morluklar kaldı

X