Lazer liposuction ve popoya yağ enjeksyonu

Ağrılsrım geçti ödemle uğrasıyorum eskısı kadar karamsar değilim ama hala eskı kıyafetlerim üstüme olmuyo bir aydan öncede gerçek görünümünü göremezsin dedi doktor belim ince onda ıkıntı yok ama belıkın altındakı kısımın yanları okadar şişki oyle mı kalıcak gıdıcek mi çok endıselıyım eger oyle kalırsa mafoldum demek cunku eskıden ustum şişmandı sımdı altım şişman bana göre nebılım bence yaptırmayın degmez ben zamanı gerı alabılsem yaptırmazdım ikaç ay sonra vicudum oturdugunda ne hıssederım bılmıyorum ama asla mankan gıbı olmayı hayal etmeyın bence

arseye yazılarını okudum durumunu merak ediyorum nasıl oldun sağlık durun nasıl ve tabiki görüntü istediğin gibi oldumu?

Merhaba arseye nasıl oldun sonuçtan memnun kaldın mı? Dönüp tecrübeni bizimle paylaşsan ne güzel olur

mrb arseye senin burda yazdıkların inan beni korkuttu suanki durumunu yazar mısın tam da istediğim operasyon baya zaman geçti değişim nasıl fotoğraf görebilir miyim özelden

mrb arseye senin burda yazdıkların inan beni korkuttu suanki durumunu yazar mısın tam da istediğim operasyon baya zaman geçti değişim nasıl fotoğraf görebilir miyim özelden
Kızlar bende sırt göbek bel simit lipo oldum sırt derken sutyen altı yagları. Popoya yag transferı yapıldı ama sadece yan lara yani yandaki cukurlara brezilya poposu deil yani buyutmedim popomu , aslında tam anlatıyım bunların yanı sıra meme dıklestırme protez ve karın germede oldum hepsi tek amelyatta,agrı kısmına gelin ce lipo baya agrı yapıyor ama 1 haftada gecıyor ozellıkle sırt cok fecı bı agrısı var ama gecıyor, ustunuzden bı tır gecmıs gıbı felaket mosmor oluyorsunuz morlukların gecmesı 1 ay suruyor dedı doktor12. Gunumdeyım baya azaldı morluklarım ama hala baya mor . Ödem cok asırı derecede oluyor korseyle cekılmez bır hal alıyor. Popoya gelıcek olursak kayda deger bı agrı deıl cok hafif görmek isterseniz benim 5. Gun resimlerim var bakabilirsiniz ama sakın korkmayın normal süreci bu , sonuca gelicek olursak bence kesinlikle degerr ödem olmasına ragmen suan sırtımda bır gram yag yok ve simit suan bile incecik kesinlikle tavsiye ediyorum korktugumdan cok daha kolay gecıyor hersey :KK66:

Kızlar bende sırt göbek bel simit lipo oldum sırt derken sutyen altı yagları. Popoya yag transferı yapıldı ama sadece yan lara yani yandaki cukurlara brezilya poposu deil yani buyutmedim popomu , aslında tam anlatıyım bunların yanı sıra meme dıklestırme protez ve karın germede oldum hepsi tek amelyatta,agrı kısmına gelin ce lipo baya agrı yapıyor ama 1 haftada gecıyor ozellıkle sırt cok fecı bı agrısı var ama gecıyor, ustunuzden bı tır gecmıs gıbı felaket mosmor oluyorsunuz morlukların gecmesı 1 ay suruyor dedı doktor12. Gunumdeyım baya azaldı morluklarım ama hala baya mor . Ödem cok asırı derecede oluyor korseyle cekılmez bır hal alıyor. Popoya gelıcek olursak kayda deger bı agrı deıl cok hafif görmek isterseniz benim 5. Gun resimlerim var bakabilirsiniz ama sakın korkmayın normal süreci bu , sonuca gelicek olursak bence kesinlikle degerr ödem olmasına ragmen suan sırtımda bır gram yag yok ve simit suan bile incecik kesinlikle tavsiye ediyorum korktugumdan cok daha kolay gecıyor hersey :KK66:
Lina bu ameliyatlara ne kadar odedin yazabilirmisin, istersen ozelden yaz

Maşallah size kombineye cesaret edenleri tebrik ediyorum nerde oldunuz ameliyatınızı

sanırım popoyla ilgili aynı şeyi istiyoruz karşıdan bakınca yana doğru genişlemesi yani bir nevi hafif basen kıvrım

sanırım popoyla ilgili aynı şeyi istiyoruz karşıdan bakınca yana doğru genişlemesi yani bir nevi hafif basen kıvrım
Aynen öyle benimde yanlar boştu hafif basen oldu suan kıvrım ama arkadan durum nasıl henüz bilmiyorum :) daha aöelyatlarım yeni oldugu için sonuc gözukemıyo geryerim ödemli

ben dr reşat altuğ aktaşa yaptırıyorum aynı dertten muzdaripim erkek vicudu gibi üstüm geniş altım dar hiç popom yok cok sinir oluyorum 1.65 boy 68kgyum bütün kilom sırtım ve gobegımda belimde kalın alt baskasına aıt üst başkasına ait gibi bu arada doğumdan sonra aşırı kilo aldım enson 86ydım rejımle 68e dustum ama yok sırt gobek ımkansız gıtmıyo tek çare laser liposuctionda buldum e yaptırmışken popoda büyüsm madem dedim
bende siz gibi sıkıntılardan rahatsızım
memnunmusunuz kime yaptırdınız

Merhaba. Ben karın simit bel sırt basenden lazer lipo oldum bugün 18. Günüm. Dik duramıyorum sırtım ve belim çok ağrıyor ve ödemlerim özellikle bacaklarda çok fazla. Yaptıran arkadaşlar ödemleriniz ne zaman azalmaya başladı ve normal hayatınıza ne zaman dönebildiniz?

Mrb bende yarın sırt ve bel lipo yaptırıp kalcama yağ enjeksiyonu yaptracagm..sonucları paylasirim

Arseye ameliyatının üstünden epey bir zaman geçti şimdi nasılsın yorumlarını okuduktan sonra bende biraz korku oluştu. Kombine olmak için araştırma yapıyorum birkaç firma var görüştüğüm ama henüz karar vermedim

X