Lazer Epilasyon Lazerden sonra ter kokmaya başladım Yardımm

Lazer epilasyon koku yaparmı

• evet

OY: 0 0,0%
  • hayır

OY: 1 33,3%
  • fikrim yok

OY: 2 66,7%

• Ankete Katılan
    3
  • Anket Kapalı .
Kızlar ben normalde çok terleyen biri değilim ve tenim de kokmaz lazerden Sonra inanılmaz koku oluşmaya başladı Her zaman değil ama koktugunda beter kokuyor

Merhaba arkadaslar cok eski bir başlık ama yeni yorum yazacağım. Umarım derdime bir çare bulunur. 29 yaşındayım bu yaşıma kadar ter kokusu nedir bilmezdim ya inanın bir hafta duş almasam terim zerre kokmazdı o derece yani. Ta ki bu koltuk altı lazerden sonra feci berbat bir koku iki yıl oldu lazere gitmeyeli ama geçmiyor. Her gün duş alsam da akşamına aynı koku berbat öyle üzgünüm ki ter bezlerim mi zarar gördü ne yapmam gerekiyor eskiye dönmesi için lütfen yardımcı olacaklardan bir umut cevap bekliyorum.

Merhaba arkadaslar cok eski bir başlık ama yeni yorum yazacağım. Umarım derdime bir çare bulunur. 29 yaşındayım bu yaşıma kadar ter kokusu nedir bilmezdim ya inanın bir hafta duş almasam terim zerre kokmazdı o derece yani. Ta ki bu koltuk altı lazerden sonra feci berbat bir koku iki yıl oldu lazere gitmeyeli ama geçmiyor. Her gün duş alsam da akşamına aynı koku berbat öyle üzgünüm ki ter bezlerim mi zarar gördü ne yapmam gerekiyor eskiye dönmesi için lütfen yardımcı olacaklardan bir umut cevap bekliyorum.

benmde öyle dha duştan çıkıyorum koltuk altımı kokluyorum mis gibi kokacğna yine acı bi koku duyuyorum :KK43:( pişman oldum zaten 2 gram kılım vardı ve 10 seans gittiğim halde bitmedi bir de bana bu pis koku hediyesi kaldı :KK43:

benmde öyle dha duştan çıkıyorum koltuk altımı kokluyorum mis gibi kokacğna yine acı bi koku duyuyorum :KK43:( pişman oldum zaten 2 gram kılım vardı ve 10 seans gittiğim halde bitmedi bir de bana bu pis koku hediyesi kaldı :KK43:
O koku lazerden sonra bendede oldu ama oda cok is yaptigimda terledigimde oluyor. Dus sonrasi roll on surunce geciyor. Surekli bir koku degil.

Peki kızlar bırakalı bir yılı geçti neden geçmiyor. Ve bilimsel bir açıklaması çözümü yok mu. İnanın çok dua etcem. Gerçekten moralim çok bozuk ekşi ekşi berbat bir koku. Ya benim terim su gibi mis gibiydi :KK43:(((valla bir damla koku olmazdı. Canım çok sıkılıyor kızlar. Lütfen kalıcı bir çözümü varsa bizi de bilgilendirin :KK43:((

Aynı problem ilk seansla birlikte bende de oldu. Hemde nasıl bir koku. Hergün duş alıp niveanın deodorantını kullanıyorum. Ama terlediğim an tekrar koku oluyor

Lazerden sonra ter kokusu sorunu yaşayanlar, size kullandıkları cihaz neydi? alexandrtie epicare mi, alexandrite candela mı ?

Ter Kokusu Sorununa Etkili Çözüm!

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte terleme ve sonrasındaki ter kokusu kabusunuz olmaktan çıkıyor hanımlar! Bu ürünü deneyenler oldukça memnun kalmış durumda. Denemek isterseniz size de tavsiye ederiz!

Ürün hakkında detaylı bilgi için tıklayın!

Ben de dört gün önce bu koku ve terleme problemlerinden çekine çekine yaptırdım ilk koltuk altı seansımı. Candela ile. Umarım ilerleyen seanslarda sorun yaşamam.

Merhaba

Lazer epilasyona başladım ve sadece 2 seans gittim. Alexmidir nedir o alet ile yapıyor. Çok can yakıcı birşey. Tüylerim eskisi kadar gür değil ve geç çıkıyor. 2 ayda bir seansa gidiyorum. Herşey buraya kadar normal. Ancak lazere başladığımdan beri çok kötü ter kokmaya başladım. Banyo yapıyorum, ne kadar rollon ve deodarant varsa evde kullanıyorum. Kış günü sobalı evde her gün banyo yapıyorum ama bir kaç saat içinde kokmaya başlıyorum. İşe gelene kadar kokular içinde kalıyorum.

lütfen yardım edin. Ter bezlerimmi zarar gördü, eğer öyleyse düzelir mi. Mevsim kış şimdi böyle kokarsa yazın ben ne halt yerim.
Ben koltuk altı, genital ve tüm bacak için lazer epilasyona başladım. 5 seans gittim hem koltuk altımda hem de genel vücut terlemem de aşırı şekilde terleme başladı. Koltuk altım sürekli nemli ve bu yaz mevisiminde yürüdüğüm anda yüzüm sırılsıklam oluyor. Bu sebeple 4aydır epilasyona devam etmiyorum

Benm de koku oluştu. ASlında kokudan ziyade çok terliyor, doğal olarakta kokuyor. Ter bezlerim bozuldu lazerden sonra. Ve genitalede düşünüyorum umarım oramda zarar görmez
Benim de ter bezlerim bozuldu epilasyondan sonra bu yüzden tüylerim bitmeden yarım bıraktım çünkü vücudum genel olarak aşırı terlemeye başladı 4aydır gitmiyorum neler yapabilirim bunun için?

Merhaba

Lazer epilasyona başladım ve sadece 2 seans gittim. Alexmidir nedir o alet ile yapıyor. Çok can yakıcı birşey. Tüylerim eskisi kadar gür değil ve geç çıkıyor. 2 ayda bir seansa gidiyorum. Herşey buraya kadar normal. Ancak lazere başladığımdan beri çok kötü ter kokmaya başladım. Banyo yapıyorum, ne kadar rollon ve deodarant varsa evde kullanıyorum. Kış günü sobalı evde her gün banyo yapıyorum ama bir kaç saat içinde kokmaya başlıyorum. İşe gelene kadar kokular içinde kalıyorum.

lütfen yardım edin. Ter bezlerimmi zarar gördü, eğer öyleyse düzelir mi. Mevsim kış şimdi böyle kokarsa yazın ben ne halt yerim.
Aralık ayında lazer epilasyona başladım tüm vücut olarak 5-6 seans gittim daha sonra hem koltuk altımda hemse genel vücut terlemem de aşırı derecede artış oldu yüzüm,ellerim,ayaklarım da terliyor artık bu yüzden yaklaşık9aydır gitmiyorum. Bu durum düzelir mi?

Çok nadir de olsa bazı ciltlerde bu problem oluyor. Bunun olmasını engelleyecek ya da olup olmayacağını tespit edecek bir tahlil yok ne yazı ki. Lazer tedaviniz boyunca bu devam edecektir. Lazer tedavisi bitince 1 yıl içinde terlemenin ve kokunun geçmesi lazım. Eğer çok mağdur iseniz lazerle tüyler iyice azaldıktan sonra terleme için 1 seans koltuk altı botox uygulaması yaptırabilirsiniz. Bu 4-6 ay terlemeyi tamamen keser, 4-6 ay sonrada terleme normale döner. (Lazer sonraki aşırı terleme değil de lazere başlamadan önce nasıl terliyorsanız o miktarda.) Bunun dışında ter kokusu ile ilgili acil olaraak yapabileceğiniz deodorant ve roll on yerine pürel marka dezenfektan sabunlar kullanmak olabilir.Bunlarda su kullanımı gerekmediği için gün içinde bir kaç kez kullanmak terlemeyi çok önlemez ama aşırı kokuyu önleyebilir. Tekrar geçmiş olsun.
Aralık
Benm de koku oluştu. ASlında kokudan ziyade çok terliyor, doğal olarakta kokuyor. Ter bezlerim bozuldu lazerden sonra. Ve genitalede düşünüyorum umarım oramda zarar görmez
Ben tüm vücut başlamıştım ve işlemden sonra tüm vücudum genel olarak aşırı terlemeye başladı bence koltuk altınızda böyle bir sorun yaşadıysanız başka bölgeyede işlem yaptırmayın

lazerden sonra kesinlikle koltuk altında aşırı terleme oluyor, yapan yerler inkar edebilir, hatta bilimsel olarak kanıtlanmış birşey yok diyen doktorlar da var , çoğu insan bunu yaşıyor yetmez mi? daha ne kanıtı olsun :KK70: ben hayattta ter kokmayan normal şartlarda terlemeyen insan , hergün duş almadan duramıyorum, normalde de hergün duş alıyorum ama koku dolayısı ile duş dışında günde en az 2 kere koltuk altımı yıkamak zorunda kalıyorum, kullandığım roll on bile fayda etmiyor, arkadaşım uyarmıştı kaale almamıştım, keşke onu dinleyip hiç yaptırmasaymışım :KK43:

Siz en azından normal lazere gitmissiniz, ben evde ıpl ile bir seans yaptıktan sonra anladım floranın bozulduğunu. Ter kokusu gibi de değil bildiğin 40 derece yaz sıcağında güneş altında yanıp kavrulmuşum gibi kokuyordu. İkinci seansı yapmaya cesaret edemedim. Depitak mı deotak mıydı neydi adı onu kullandım bir hafta anca kayboldu o tütsülenmiş deri kokusu.

X