Oftalmoloji - Göz Hastalıkları Lazerle Göz ameliyatı olanların paylaşım Alanı

Bu sureci kesinlikle eksiksiz anlatmissiniz. Düşünenler için iyi olmuş bu mesajınız.:)
Bu arada fiyata şaşırdım. Epey artmış.

Merhaba arkadaşlar lazer ameliyatı sonrası göz tansiyonu ölçümü yaptırdınız mı ben özel hastaneye muayene için gittiğimde göz tansiyonuna direk bakılamadığını lazer geçirmemden dolayı ancak 600 lira ücret karşılığında farklı testlerle bakılması gerektiği söylendi bu konuda bilginiz varmı

2002 yılında yaptırmıştım bu işlemi. 12 yıl sonra görmemde bazı sıkıntılar oldu. Şu anda yeniden gözlük bağımlısıyım. Göz kuruluğum yüzünden lens de kullanamıyorum. Yine olsa yaptırır mıydım bilemem;ama o zamanlar zararlarını bilmiyordum. En azından bir kez daha düşünürdüm sanırım.

Selam, ben de 2004 yılından beri kontakt lens kullanıcısıydım. Gözlük numaram en son -4.00 olmuştu. Gözlükten hiç hoşlanmadığım için 2004ten beri lens kullanıyodum. En sonunda canıma tak etti ve lazer ameliyatı olmaya karar verdim. Kocaeli'de bulunan Çağın Göz Hastanesinde iLASIK yöntemiyle lazer ameliyatı oldum. Doktorum çocukluğumdan beri gittiğim, her seferinde çok memnun kaldığım, bilgisine ve samimiyetine güvendiğim Dr. Kürşat Çağındı. Zaten kendisi hastanenin de sahibidir. Çok başarılı bir ameliyat gerçekleştirdi. Bana kalsa ben daha da erken olmak istiyordum ama her kontrolde gözlük numaramın biraz daha artmış olduğu ortaya çıkıyor ve doktorum biraz daha beklemek istiyordu. En sonunda Şubat 2018 de ameliyatımı oldum. Tesadüfen o gün Kürşat Bey kendi kızını da aynı yöntemle lazer ameliyatı yapıyordu. Kendi kızına da aynı yöntemi uyguladığını görünce daha da rahatladım. Ameliyat yaklaşık 10 dakika sürdü. Ameliyat sonrası 1 saat boyunca gözlerim sulandı ama öyle ağrı sızı batma yanma olmadı. 1 saatten sonra en ufak yazıları bile okumaya başladım. Sulanma şikayetimde geçmiş oldu. Ertesi gün pansumana gittiğimde numaralarımın sıfırladığını öğrendim. 1 ay sonra tekrar kontrole çağırdığında yine aynı şekilde göz numaram 0 çıktı. Şuan en ufak yazıyı bile uzaktan okuyabiliyorum ve çok memnunum. Çağın Göz Hastanesi gerçekten çok temiz, personeli çok ilgili bir hastane. Kürşat Bey ise lazer ameliyatlarını Kocaeli'de ilk yapmaya başlayan ve 1996 yılından beri yapan bir hekim. Eğer lazer ameliyatı olmayı düşünen var ise kesinlikle Çağın Göz Hastanesini ve Kürşat Çağın'ı tavsiye ederim. Fiyatlar konusuna gelince eğer lazer olacaksanız öncesinde yapılan tetkik ücretlerini lazer ameliyatına dahil ediyorlar. Ameliyat ücreti ise 3500 TL civarı. Bence böyle hizmete, kaliteye ve tecrübeye bu fiyat değer diye düşünüyorum.

Merhabalar,
Bu operasyonu olan herkes hayat boyu gece ışık saçması, güneşe bakamama gibi sorunlar mı yaşıyor? Yoksa operasyondan sonra kısmi bir kitle mi bu sorunu yaşıyor?
Göz tembelliğim olduğundan tek gözle görüyorum ve olur da bu operasyonu olursam, gören gözüm de sıkıntılı olur. Gözünde tembellik olup bu operasyonu olan var mı?

Selamlar arkadaşım Sinan Gökere yaptıran yakınların lazer ameliyatı sonucundan hala memnunlar mı ? Bilgilendirirseniz çok sevinirim.Sağlıcakla kalın

bu ameliyat için kornea yapınızın uygun olduğunu söylemişlermiydi ?Sinan Gökeremi yaptırmıştınız ?

bende adanada amelıyat oldum lazer yanı 4 yıl once.allaha cok sukur gayet memnunum gozlerımden sıfırlandı...hıc sorunda cıkmadı sonrasında.3 ay denıze gırmedım ama 15 gun sonra makyaja baslamıstım benn

Adanada nerde oldunuz ameliyatı ? Ve memnunmusunuz ?

Ya benimde aklımda soru işareti biliyor musunuz ? Ya cevaplarsanız çok çok sevinirm. Türkiyeye ilk lazeri getiren adam Sinan göker ameliyatın 1000 euro asstanları 600 euro yapıyor. Cihaz aynı sırf marka isim diyemi o fiyat ? Siz asistanlarına yaptırmışsınız. Nasıl memnunmusunuz? Bu vereceğiniz cevap benim için önemlidir. Sağlıklı günler dilerim.

Hala Bozkurt Şener'e lazer ameliyatı olmaktan memnunmusunuz ?

efekan beye lazer olduğunuzdan dolayı memnunmusunuz ? haleler gece görüşünüzde azalma herhangi bir şikayet oldu mu ?

Hala memnunmusunuz Efekan Beye ameliyat olmaktan ?

Bende aynı sizin gibi araştırıyorum büyük bir sabırla :) Peki hangisine ameliyat oldunuz ? Ve şu an memnunmusunuz ? Benide huzursuz ediyor ışıkları yayık görme durumu ?Umarım bu işin ehli olanları bu sorunumuza çare bulur umarım . Geçmiş olsun

Peki bu ışık saçılması sorunu sizde hala sürüyormu ? Geçti mi ? Geçmiş olsun

gece görüşündeki ışık saçılmaları geçiyormuymuş ? sizinde geçtimi nasıl son durumunuz geçmiş olsun

peki gece görüşünüzde azalma oldu mu ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…