Leslie sansone yürü ve incel programı(görsel paylasim)

Leslie sansone yürü ve incel programını denedim faydasını gördüm

• Ankete Katılan
    1.559
geçmiş olsun canım

Gecmis olsun canim iyilesince yaparsin bozma moralini. Bir ayda 5 kg super tebrik ederim.

çok geçmiş olsun tebrikler aynı zamanda

Cok gecmis olsun cnm, basarin icinde kocaman tebrikler :KK16:
çok tşk kızlar ..iyileşsemde bir an önce başlasam yaaa bu spor yapma isteğimi kaybedeceğimden korkuyorum...

kızlar slm dün yapmadım :KK43: eşim bugum spor yapmasan da birlikte vakit geçirsek dedi onunla kahve içtim oturdum vs akşam da yapamadım ama bugun yapacağım :)

sağol canm sayende :)

Aman hepsi senin caban ben sadece motivasyon vermisimdir biraz. Insan kendi icindeki tembel domuzu yenerse ancak basarili olabiliyor. Ayrica kendini tüketme sürekli yapacaksin diye biraz dinlenmeye de ihtiyacimiz var.
Bugün ünlü bir Hollywood calistiricisinin makalesini okudum. Kadin diyor ki günde yarim saat spora ayiracagim diye karar verip ona sadik kalmaniz öldürücü sizi sakatlayacak motivasyonunuzu bozacak calismalardan daha cok yarar saglar. Günde yarim saat fit kalmak icin ideal diyor. Tabii 3 mil leslie kilo vermek icin biraz itici güc oluyor ama zamanin olmadiginda hizli 2 mil yapiver. Biraz fazla hoplayip ziplar o kalori acigini yakarsin yine de. Ben artik 2 mile düsürdüm artik verdigim kilolari koruma amacli yapiyorum. Cok keyfim varsa 3. mili de yapiyorum yoksa birakiyorum ardindan bazen bölgesel bir video yapiyorum ama kisa süreli. Eger siskinligim oldugunu ya da kilo almaya basladigimi farkedersem arttiririm yine. Böyle idare ediyorum iste. Kiyafetlerimi rahat giydigim ve bu kiloda kaldigim sürece kendimi öldürmeme gerek yok.

3 mil fast dün akşam yapıldı :) eski kıyafetlerime yavaş yavaş oluyor yaşasıon leslie :) eşim dün belime sarıldı ve sen küçüldün be dedi 8 k oldu ama herkez daha çok veriğimi söylüyor :)
tebrik ederim çok iyi vermişsin ne kadardır leslie yapıyorsun çok güzel gitmiş

Aman hepsi senin caban ben sadece motivasyon vermisimdir biraz. Insan kendi icindeki tembel domuzu yenerse ancak basarili olabiliyor. Ayrica kendini tüketme sürekli yapacaksin diye biraz dinlenmeye de ihtiyacimiz var.
Bugün ünlü bir Hollywood calistiricisinin makalesini okudum. Kadin diyor ki günde yarim saat spora ayiracagim diye karar verip ona sadik kalmaniz öldürücü sizi sakatlayacak motivasyonunuzu bozacak calismalardan daha cok yarar saglar. Günde yarim saat fit kalmak icin ideal diyor. Tabii 3 mil leslie kilo vermek icin biraz itici güc oluyor ama zamanin olmadiginda hizli 2 mil yapiver. Biraz fazla hoplayip ziplar o kalori acigini yakarsin yine de. Ben artik 2 mile düsürdüm artik verdigim kilolari koruma amacli yapiyorum. Cok keyfim varsa 3. mili de yapiyorum yoksa birakiyorum ardindan bazen bölgesel bir video yapiyorum ama kisa süreli. Eger siskinligim oldugunu ya da kilo almaya basladigimi farkedersem arttiririm yine. Böyle idare ediyorum iste. Kiyafetlerimi rahat giydigim ve bu kiloda kaldigim sürece kendimi öldürmeme gerek yok.
haklısın canım zaten biliyuorsun hep 4 fast ya da 5 yapıyordum geçen hafta kolum kalkmadı şimdi bende 3 mil fast ya da 3 mil yapıyorum bende istediğim kg ya gelsem biraz daha esnek olurum dedim ya yaza kadar vermek laızm :)

tebrik ederim çok iyi vermişsin ne kadardır leslie yapıyorsun çok güzel gitmiş

teşekkürler walla ben kasımdan beri yediklerime dikkat ediyorum ama 2 aydır leslie yapıyorum çok sıkı diyet yapmadım dikkat ettim sadece çünkü emziiyorum

haklısın canım zaten biliyuorsun hep 4 fast ya da 5 yapıyordum geçen hafta kolum kalkmadı şimdi bende 3 mil fast ya da 3 mil yapıyorum bende istediğim kg ya gelsem biraz daha esnek olurum dedim ya yaza kadar vermek laızm :)

teşekkürler walla ben kasımdan beri yediklerime dikkat ediyorum ama 2 aydır leslie yapıyorum çok sıkı diyet yapmadım dikkat ettim sadece çünkü emziiyorum

çok güzel bende yeni emzirmeyi bıraktırdım şimdi daha dikkat etmeye çalışıyorum yaza gitsin şu sezeryan göbekleri inşallah:KK6:

Cok güzel günesli bir gündü kizimla yürüdük güzelce. Ama bugün makarna var menüde belki aksama biraz da leslie yaparim.

Merhaba, ben sizleri sessiz sessiz okuyup motive oluyorum artık yazmanın vakti geldi..Yaklaşık kasım ayından beri haftanın 3-4 günü spor yapmaya çalışıyorum.önce jillianla shared yaptım çok zorlandım vücudum epey salmıştı hafif bir toparlanma oldu sonra jillianın rippedine başladım 3.haftada bıraktım zor geldi yine de güzel toparladı..şimdilerde leslie yapıyorum üzerine bölgesel yapmaya çalışıyorum.buna rağmen 1 gr veremedim çünkü yememe dikkat etmedim.etraftan görenler epey zayıflamışsın diyor çünkü vücudum bayağı toparlandı ama yinede yaza kadar durmak yok bu şekilde yapmaya ve yediklerime dikkat edersem çok güzel olacak...

Gerçekten spor işe yarıyor ama öğle hemen 1-2 haftada olacak bir şey değil azimle sabırla devam edelim birbirimizi motive edelim..
Sevgili Derya 1970 leslienin hızlı 2 mil dediğiniz hangisi acaba linki var mı?

Merhaba, ben sizleri sessiz sessiz okuyup motive oluyorum artık yazmanın vakti geldi..Yaklaşık kasım ayından beri haftanın 3-4 günü spor yapmaya çalışıyorum.önce jillianla shared yaptım çok zorlandım vücudum epey salmıştı hafif bir toparlanma oldu sonra jillianın rippedine başladım 3.haftada bıraktım zor geldi yine de güzel toparladı..şimdilerde leslie yapıyorum üzerine bölgesel yapmaya çalışıyorum.buna rağmen 1 gr veremedim çünkü yememe dikkat etmedim.etraftan görenler epey zayıflamışsın diyor çünkü vücudum bayağı toparlandı ama yinede yaza kadar durmak yok bu şekilde yapmaya ve yediklerime dikkat edersem çok güzel olacak...

Gerçekten spor işe yarıyor ama öğle hemen 1-2 haftada olacak bir şey değil azimle sabırla devam edelim birbirimizi motive edelim..

Hizli 2 mil diye bir sey yok canim ben hizli millerden birinin 2 milini yapiyorum su an cok kilo verme derdinde olmadigim icin. Ben de gectigimiz aylarda aylarca gram veremiyordum belki okumussundur sonra birden 2 kg verdim. Bazen vücut direniyor. Karbonhidrat tüketimini dengele, seker ve seker iceren tuzak gidalara dikkat et fazla tuzlu yeme. Kolay gelsin.

çok güzel bende yeni emzirmeyi bıraktırdım şimdi daha dikkat etmeye çalışıyorum yaza gitsin şu sezeryan göbekleri inşallah:KK6:

Ah o sezaryen göbeginden hic bahsetme canim nefret ediyorum. O kadar cm gitti o öndeki igrenc yag parcasi yapisti kaldi. Herhalde ancak leslie care olacak ona da. Bölgesele yogunluk verip kaslari sisirmenin de pek bir faydasi olacagini sanmiyorum.

Ah o sezaryen göbeginden hic bahsetme canim nefret ediyorum. O kadar cm gitti o öndeki igrenc yag parcasi yapisti kaldi. Herhalde ancak leslie care olacak ona da. Bölgesele yogunluk verip kaslari sisirmenin de pek bir faydasi olacagini sanmiyorum.

kadın olmak zor iş :KK43: valla 55 ile hamile kaldım 73 ile doğuma girdim sonra 78 oldum kızım 1.5 yaşında şu an 65 indim ama 1.58 boyum var olmuyo erimem lazım yaz geliyo bu göbek nasıl gidecek bilmiyorum... şimdi 3 mil hızlı yapıyorum sanırım 4.8 km falan yapıyor di mi ? az önce de jillian yaptım ama ne kadar gider bilmiyorum ama yok bırakmayacaaım fit günlerimi özledim:KK8::KK6:

kadın olmak zor iş :KK43: valla 55 ile hamile kaldım 73 ile doğuma girdim sonra 78 oldum kızım 1.5 yaşında şu an 65 indim ama 1.58 boyum var olmuyo erimem lazım yaz geliyo bu göbek nasıl gidecek bilmiyorum... şimdi 3 mil hızlı yapıyorum sanırım 4.8 km falan yapıyor di mi ? az önce de jillian yaptım ama ne kadar gider bilmiyorum ama yok bırakmayacaaım fit günlerimi özledim:KK8::KK6:
benim de boy 1,56 kisa boylularin isi daha zor hic fazlalik kaldirmiyor.

benim de boy 1,56 kisa boylularin isi daha zor hic fazlalik kaldirmiyor.

aynıyız desene yeni yeni düzen oturtdum bakalım devam edeceğim leslie bırakmayı dusunmuyorum elimden geldiğince artık eski kiloma dönsem razıyım sanmıyorum ama yaz geliyor tişortleer...deniz... düşünmek istemiyorum valla:KK6:

2 mil leslie ile kafama göre birkac bölgesel hareket yapildi. Önce halim yoktu ama iyi geldi. Hareket ettikce insana enerji geliyor.

Merhaba kızlar devam edenleri gördükçe ben de mutlu oluyorum spor çok güzel bir şey gerçekten.. Ben de bugün ağırlıklarla fast miles videosundan 2 mil yaptım sonra tae bo yapayım dedim videoyu tamamlayamadım daha o kondisyonda değilim demek ki .. Leslie'den önce videonun 10.dakikasında biterdim şimdi 20-23 dakikaya kadar gelebiliyorum 51 dakikalık videoda.. Fast miles yapınca kondisyon artıyor .

En iyisi her gün leslie yapıp bir düzen tutturmak çünkü videoyu ağırlıklarla bile tamamlyabiliyorum motivasyonum yerinde oluyor. Öteki türlü zorlu çalışmalarda videoyu tamamlayamayınca yapamam düşüncesi oluşuyor.

Bu arada boğazıma dikkat edemediğim için kilom sabit ama kıyafetlerimde fark var yavaş yavaş inceliyorum. İnşallah diyet de yapabilirim de kilo verebilirim bir an önce :)

hepinize başarılar

Aynı dertten çekiyoruz :) diyet yapsak veririz zaten hormonal bozukluğumuz yoksa ama şu yeme işine çözüm bulmak sorun gerçekten :) ama olacak inşallah artik irademize sahip olalım

X