Leslie Walk Günlüğüm.

NewbieMommy

🧸✨️
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2019
2.144
2.643
32
- Her zaman diyeti yarım bırakan, sporu yarım bırakan üşenen biri olarak belki günlük gibi tutarsam gaza gelirim diye açıyorum bu konuyu umarım yine üşenmem :KK53: yoksa düğünde tombik bir gelin olacağım :KK34:

1.Gün 1 Mega Mile (20 dakika) Yapıldı.

• Kahvaltı; Chialı omlet, kibrit kutusunun yarısı kadar peynir, 1 orta boy domates, 2 gün kurusu, 1 dilim tam buğday ekmeği, 5 adet siyah zeytin.

• Kahvaltı sonrası; Nescafe 2si1 arada.

+ Buarada bir 33dklık Yoga yapıldı. (Vücudumu esnetmek ve rahatlatmak adına) şuan kuş gibiyim hee:KK73: az kaldı cenin pozisyonunda uyuyacaktım :KK45:

Son düzenleme:
Merhaba lütfen üşenme diyetini ve sporunu yap fit bir gelin ol 😍 bende geçen yaz evlendim hep tombik gelin olmayayım diyet yapayım aman spor yapayım dedim dedim sonuç tombik geli oldum 😖😖 çok kilolu değildim 68 kiloydum evlendigimde boyum 163 ama şimdi bakıyorum düğün fotoğraflarına hiç hoşuma gitmiyor. Duruşum bile bi özgüvensiz hatta bazı fotoğraflarda göbeğimi öne çıkarmışım o niyeyse🤣🤣🤣 aman vaktin varken istediğin kiloya ulaş derin yaşayan ve pişman olan biri olarak. Bu arada ben evlendikten sonra da kilo aldım 8 kilo kadarcık 😳 şimdi de yine zayıflamaya niyetlendim ama kararliyim bu defa inşallah istediğimiz gibi kilo verebiliriz 🌸

Merhaba lütfen üşenme diyetini ve sporunu yap fit bir gelin ol 😍 bende geçen yaz evlendim hep tombik gelin olmayayım diyet yapayım aman spor yapayım dedim dedim sonuç tombik geli oldum 😖😖 çok kilolu değildim 68 kiloydum evlendigimde boyum 163 ama şimdi bakıyorum düğün fotoğraflarına hiç hoşuma gitmiyor. Duruşum bile bi özgüvensiz hatta bazı fotoğraflarda göbeğimi öne çıkarmışım o niyeyse🤣🤣🤣 aman vaktin varken istediğin kiloya ulaş derin yaşayan ve pişman olan biri olarak. Bu arada ben evlendikten sonra da kilo aldım 8 kilo kadarcık 😳 şimdi de yine zayıflamaya niyetlendim ama kararliyim bu defa inşallah istediğimiz gibi kilo verebiliriz 🌸
Ay inşallah kaldı 4,5 ay umarım bi 5 kilo kadar verebilirim biraz çabuk olması gerek henüz gelinlik bakmadım sonra alıp da içine girememek var :KK48: İnşallah sende istediğin kiloya ulaşabilirsin :KK22:

Ay inşallah kaldı 4,5 ay umarım bi 5 kilo kadar verebilirim biraz çabuk olması gerek henüz gelinlik bakmadım sonra alıp da içine girememek var :KK48: İnşallah sende istediğin kiloya ulaşabilirsin :KK22:
Çok rahat verirsin bence 5 kiloyu iradeyi elden bırakma yeter ben teoride tamamim ama pratik yok 😂😂

• Uyanır uyanmaz aç karna 1 bardak limonlu su içip 20 dakika leslie walk yaptım. 🏃🏼‍♀️

• Kahvaltıdan önce nescafe içtim (2si1aradayı dünden itibaren bıraktım) granül kahve ve normal sütle karıştırarak içtim.
  • Kahveden 1 saat sonra yulafla kahvaltı yaptım.💪

• Leslie Walk +40 dk yapıldı.
  • Akşam yemeğinde çorba ve makarna yedim yanında yoğurtla.
  • Gün içerisinde 3lt su içtim.

• Kahvaltı öncesi limonlu su + 40dk leslie walk.
  • Kahvaltıda muzlu yulaf. (Öncesinde 1 bardak su içerisinde bekletilmiş kayısı ve suyunu içtim)
  • Araöğün sütlü kahve.
  • Akşam yemeği Çorba, makarna, yoğurt. Gün içerisinde 2,5lt su içtim.

X