Gebeliğe Hazırlık Letu kullanan var mı?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Seyhan Havutlu da yaşıyorum. Bende altın koza da tedaviye başladım. O yüzden sordum teşekkür ederim

Seyhan Havutlu da yaşıyorum. Bende altın koza da tedaviye başladım. O yüzden sordum teşekkür ederim
Hakkınızda hayırlısı olsun inşallah 🤲 bende seyhan şakirpaşadayım. Tedavi tam olarak başladı mı ilaç kullanmaya başladınız mı

Çok teşekkür ederim. Evet bu ikinci ayım. Bu gün gittim hastaneye hatta. Ben letu yu baya araştırdım. Genel de catlatma ignesi ilebir çok kişide tutuyor ama bilmiyorum ki

Ben ilk gebeligimde bebegimi kaybettim 7 ay boyunca gebe kalmadım tedaviye başladık. Bu 2.ayimiz doktor bu ilaç tedavisi 6 ay sürüyor dedi. Benim yumurtalarım gelişiyor ama catlamiyor😔

Çok teşekkür ederim. Evet bu ikinci ayım. Bu gün gittim hastaneye hatta. Ben letu yu baya araştırdım. Genel de catlatma ignesi ilebir çok kişide tutuyor ama bilmiyorum ki
Bende tutmadı çatlatma iğnesi de kullandım ama demekki o ay nasip değilmiş

Ben ilk gebeligimde bebegimi kaybettim 7 ay boyunca gebe kalmadım tedaviye başladık. Bu 2.ayimiz doktor bu ilaç tedavisi 6 ay sürüyor dedi. Benim yumurtalarım gelişiyor ama catlamiyor😔
Benim yumurta sayım az bazen kendi çatlıyor bazen çatlamıyor 1 veya 2 yumurtam oluyo 😔. İnşallah tedaviniz den güzel sonuç alırsınız. Dualarım tüm çocuk sahibi olmak isteyenlerle 🤲🤲

Merhaba letu kullanırken bı damla kahverengi lekem geldi bugün 4 gün. Başına böyle bişey gelen oldu mu bu arada pko var

Bende leke olmamıştı ama zaten olumsuz sonuçlandı inşallah sizde olan leke olumlu olduğunu gösteriyordur 🤲
Teşekkür ederim cevap için. Bana adetken kullan demedi regl değildim kullandığımda yani bikac kere daha leke geldi acaba ilacı bıraksam mi doktorumda seminerde ulaşamadım.

Teşekkür ederim cevap için. Bana adetken kullan demedi regl değildim kullandığımda yani bikac kere daha leke geldi acaba ilacı bıraksam mi doktorumda seminerde ulaşamadım.
Rica ederim. 5 gün kullandım ben. Kaç gün oldu çok uzun süre kullanmayın derim ben. Benim 5 günde bile yeterince fazla gelişmişti

Rica ederim. 5 gün kullandım ben. Kaç gün oldu çok uzun süre kullanmayın derim ben. Benim 5 günde bile yeterince fazla gelişmişti
Merhaba beş gün kullanıp bıraktım bende. Baktım herkes beş gün kullanıyor :) sonrasında cagirmadi doktor beni. Altı ay bu şekil deneyelim dedi yani adetin 2. Günü baslicam letuya. On gün sonra da duphaston kullanıyorum adetim gelmezse test yapicam bakalim

Merhaba beş gün kullanıp bıraktım bende. Baktım herkes beş gün kullanıyor :) sonrasında cagirmadi doktor beni. Altı ay bu şekil deneyelim dedi yani adetin 2. Günü baslicam letuya. On gün sonra da duphaston kullanıyorum adetim gelmezse test yapicam bakalim
İyi yapmışsınız 5 gün kullanıp bırakmakla. İnşallah güzel sonuçlar alırsınız. Hayırlı haberlerinizi bekliyorum 🥰

İnşallah inşallah 🤲 ben ilaçlı rahim filmi çektirecem ama korkuyorum anestezisiz olacak siz çektirdiniz mi daha önce
Hayır ben cektirmedim ama halam çektirdi hiç ağrı duymamis korkmayın bence bu konuda da çok araştırmayın psikolojiniz etkilenmesin çünkü her insanın ağrı eşiği farklı rabbim kolay geçitten geçirsin 🙏

X