Bulaşık Makineleri Lg d1420mf bulaşık makinesi

Merhaba Arkadaşlar,

Benim bulaşış makinam bana hediye geldi regal gelmez olsaydı resmen 2 saatte bitiriyor ve onca deterjan almama rağmen hala kötü yıkıyor en kısa zamanda makinamı değiştireceğim boşuna demişler ucuz etin yaknisi diye....!

regal şu aklımı seveyim sloganlı markaydı değil mi? hatta ilginç reklamı vardı millete tokat falan attıkları :)))) olsun hediye gelmiş Allahtan para verip almamışsın kısa sürede değiştirirsin olmadı.

Fiyatta çok önemli arkadaşlar, kolay değil para kazanmak helede bu zamanda, o nedenle hepimiz uygun fiyatlı ürünlere yöneliyoruz, ama malesef böyle kötü sonuçlar aldığımız ürünlerle karşılaşabiliyoruz, beyaz eşya seçiminden en az fiyat kadar önemli bir unsur var oda garanti süresi bence, küçücük parçalar büyükçe meblağlarla ücretlendirilebiliyor, en önemli ve en pahalı parça da motor, motor garanti süresi çok önemli bir unsur beyaz eşya seçiminde, incelediğim kadarıyla bu bulaşık makinesi bu konuda çok çok iyi, 10 yıl motor garantisi inanılacak gibi değil, ne yalan söyliyeyim bende inanamadım, biraz araştırdım ve doğru olduğunu gördüm, bu nedenle beyaz eşyalarımı değiştirmeye karar verdiğimde ilk tercihim D 1420 MF'ten yana olacak.

Fiyatta çok önemli arkadaşlar, kolay değil para kazanmak helede bu zamanda, o nedenle hepimiz uygun fiyatlı ürünlere yöneliyoruz, ama malesef böyle kötü sonuçlar aldığımız ürünlerle karşılaşabiliyoruz, beyaz eşya seçiminden en az fiyat kadar önemli bir unsur var oda garanti süresi bence, küçücük parçalar büyükçe meblağlarla ücretlendirilebiliyor, en önemli ve en pahalı parça da motor, motor garanti süresi çok önemli bir unsur beyaz eşya seçiminde, incelediğim kadarıyla bu bulaşık makinesi bu konuda çok çok iyi, 10 yıl motor garantisi inanılacak gibi değil, ne yalan söyliyeyim bende inanamadım, biraz araştırdım ve doğru olduğunu gördüm, bu nedenle beyaz eşyalarımı değiştirmeye karar verdiğimde ilk tercihim D 1420 MF'ten yana olacak.

10 yıl motor garantisi mi? 10 yıl boyunca aynı makineyi kullanacağız o zaman.. Bozulsa bile tamiri ücretsiz..

10 yıl motor garantisi mi? 10 yıl boyunca aynı makineyi kullanacağız o zaman.. Bozulsa bile tamiri ücretsiz..
Bozulan motoruysa tamiri ücretsiz, motor garantisi 10 yıl D1420MF'in, en önemli ve pahalı parça motordur, diğer parçalarda sorun yaşansada düşük meblağlarla bu sorunu çözebiliriz, eğer sıkılmazsak ve yeni çıkacak teknolojiler ilgimizi çekmezse uzunca bir süre bu bulaşık makinesiyle bulaşık derdinden kurtulacağız.

Lg bu söylediğini duysa stamina senin alacağın bulaşık makinesinde 10 yıl motor garantisini kaldırır, baksana suyunu felan çıkaracağından bahsediyorsun :)

Herkes benim gibi olsa bence Lg zengin olur.. 10 yıl motor garantisi veren bulaşık makinesinden alsalar ve 10 yıl boyunca değiştirmeyecekleri için diğer markalar satış yapamaz ve batarlar.. Diğer beyaz eşyaları alıyorsunuz ve 3-5 yıla kalmadan değiştiriyorsunuz..Bunda 10 yıl garanti..

Motoru iyiyse diğer parçalarda iyidir, kötü bir motora 10 yıl garanti vermeyeceklerine göre gözü kapalı satın alınabilecek bir bulaşık makinesi D1420MF.

Kesinlikle haklısınız, makinelerin beyni motorları, bu kadar önemli bir parçaya bile 10 yıl garanti verebiliyorsa lg, diğer parçalarının ne kadar sağlam ve dayanıklı olduğunu siz düşünün artık, D 1420 MF bu konuda sınıfında lider bir ürün.

Aslında D1420 2 renk biri metal biri beyaz, metal renkli olanı D1420 MF, beyaz renkli olanı D1420 WF, ikiside aynı makina, sadece renkleri farklı, kodlama o yönde.

Bu bulaşık makinesinin sepetleri ayarlanabiliyor mu? Benim düz tabaklar çok büyük, pervaneyi engelliyor o yüzden alt sepet bomboş kalıyor. Acaba benim tabaklar sığar mı?

Bu bulaşık makinesinin sepetleri ayarlanabiliyor mu? Benim düz tabaklar çok büyük, pervaneyi engelliyor o yüzden alt sepet bomboş kalıyor. Acaba benim tabaklar sığar mı?

ben yeni aldım arkadaşım bu makineyi.. üst çekmeceyi yukarı kaldırdığında aşağıdaki sepete 33cm'lik tabak-çanak koyabiliyorsun.. ben de servis tabaklarım büyük diye özellikle bunu araştırmıştım.. elde yıkamaktan bayağı sıkılmıştım.. :)

X