Bulaşık Makineleri Lg d1420mf bulaşık makinesi

ben yeni aldım arkadaşım bu makineyi.. üst çekmeceyi yukarı kaldırdığında aşağıdaki sepete 33cm'lik tabak-çanak koyabiliyorsun.. ben de servis tabaklarım büyük diye özellikle bunu araştırmıştım.. elde yıkamaktan bayağı sıkılmıştım.. :)

Cnm misafir çağırmaya korkuyorum ben de, elde yıka yıka. Bir kahve fincanı takımlarım, bir de tabaklarım beni öldürüyor ama çok seviyorum :)

Cnm misafir çağırmaya korkuyorum ben de, elde yıka yıka. Bir kahve fincanı takımlarım, bir de tabaklarım beni öldürüyor ama çok seviyorum :)

bu makine sayesinde elde yıkama derdin olmuyor...
uv sterilizasyon sayesinde de temiz bulaşıkların 4 saat daha bakterilerden korunuyor.. Bu da çok önemli birşey bence...

bu makine sayesinde elde yıkama derdin olmuyor...
uv sterilizasyon sayesinde de temiz bulaşıkların 4 saat daha bakterilerden korunuyor.. Bu da çok önemli birşey bence...

Kusura bakmada birşey sormak istiyorum, geriye dönüpte okumak istemedim herşeyi :)
uv sterilizasyon nedir ? Bilgin var ise anlatırmısın ?

Kusura bakmada birşey sormak istiyorum, geriye dönüpte okumak istemedim herşeyi :)
uv sterilizasyon nedir ? Bilgin var ise anlatırmısın ?

UV sterilizasyon, ışık sistemi ile kurulamadır.. Hani kuaförlerde manikür setlerinin temizlenmesi için bir makineye koyarlar.. orda mavi ışık vardır.. görmüşsündür... işte aynısını bu makine yapıyor... eski bulaşık makinelerinde yıkama sonrasında nemli havadan dolayı bakteri ürerdi.. bu UV ışık sistemi yıkama sonrası bakteri oluşumunu %99 engelliyor..

UV sterilizasyon, ışık sistemi ile kurulamadır.. Hani kuaförlerde manikür setlerinin temizlenmesi için bir makineye koyarlar.. orda mavi ışık vardır.. görmüşsündür... işte aynısını bu makine yapıyor... eski bulaşık makinelerinde yıkama sonrasında nemli havadan dolayı bakteri ürerdi.. bu UV ışık sistemi yıkama sonrası bakteri oluşumunu %99 engelliyor..

o zaman sağlık yönünden ciddi anlamda faydalı bir ürün, aynı zamanda bebekler içinde sağlık açısından iyi demek oluyor, bebek mama kaplarını falan... ben şimdiden sevdim bu ürünü.

o zaman sağlık yönünden ciddi anlamda faydalı bir ürün, aynı zamanda bebekler içinde sağlık açısından iyi demek oluyor, bebek mama kaplarını falan... ben şimdiden sevdim bu ürünü.

evet çok iyi... uv sterilizasyon ile kurulamadan sonra bütün bulaşıklar 4 saat kadar steril olarak kalıyorlar...

evet çok iyi... uv sterilizasyon ile kurulamadan sonra bütün bulaşıklar 4 saat kadar steril olarak kalıyorlar...

Yıkandıktan sonra 4 saat sterilize olarak kalmasıda iyiymiş gerçekten ya, ben çok beğendim bu ürünü ? fiyatıda uygunmudur.. ?

internette 1.556TL'den başlayıp 2.050TL'ye kadar fiyatı bulunmakta...

Bir tane site buldum, ne kadar güvenilir bilemiyorum ama fiyatı 1950 tl en son :) değişik bir fiyat aralığına sahip olmasıda enteresan :)

LG D1420MF Fiyatı | En Ucuz LG D1420MF

Günden güne düşmesi lazım bence fiyatlarının her geçen gün yeni ürünler çıkıyor :)

Bir tane site buldum, ne kadar güvenilir bilemiyorum ama fiyatı 1950 tl en son :) değişik bir fiyat aralığına sahip olmasıda enteresan :)

LG D1420MF Fiyatı | En Ucuz LG D1420MF

Günden güne düşmesi lazım bence fiyatlarının her geçen gün yeni ürünler çıkıyor :)

verdiğiniz linkte fiyatlar arasında gerçekten fark var... bayi fiyatı 2.049TL... 1-2 aya daha da düşer fiyat... dediğiniz gibi hergün yeni bir ürün çıkıyor...

verdiğiniz linkte fiyatlar arasında gerçekten fark var... bayi fiyatı 2.049TL... 1-2 aya daha da düşer fiyat... dediğiniz gibi hergün yeni bir ürün çıkıyor...

fiyat biraz daha düşerse bu makine alınabilinir..

Fiyatta çok önemli arkadaşlar, kolay değil para kazanmak helede bu zamanda, o nedenle hepimiz uygun fiyatlı ürünlere yöneliyoruz, ama malesef böyle kötü sonuçlar aldığımız ürünlerle karşılaşabiliyoruz, beyaz eşya seçiminden en az fiyat kadar önemli bir unsur var oda garanti süresi bence, küçücük parçalar büyükçe meblağlarla ücretlendirilebiliyor, en önemli ve en pahalı parça da motor, motor garanti süresi çok önemli bir unsur beyaz eşya seçiminde, incelediğim kadarıyla bu bulaşık makinesi bu konuda çok çok iyi, 10 yıl motor garantisi inanılacak gibi değil, ne yalan söyliyeyim bende inanamadım, biraz araştırdım ve doğru olduğunu gördüm, bu nedenle beyaz eşyalarımı değiştirmeye karar verdiğimde ilk tercihim D 1420 MF'ten yana olacak.
aman arkadaş sakın bu lg den yana kullanma ben bunları okudum aldım hiç memnun değilim her yıkamada 3-5 bulaşıkta mutlaka sorunu var çay lekesi dahi çıkarmıyor bardakları çok bozuyor 15 gün oldu takdıralı hiç iyi sonuç alamadık.servis geliyor o da bişey den anlamıyor sadece finiş qantum ve kalgon ürünlerinde iyi sonuç verir diyorlar bir de ikili yıkamada güzel sonuç alırmışsın finiş qantum ve ikili yıkamada da iyi sonuç alamadım ben.özellikle yeni bardak aldık öncekilerde eski makinamdan parlamıştılara yenileri daha 2-3 yıkamada bozdu.serviside 35 yıkamada deforme olur diyor bardaklar için hiç tavsiye etmem eğer illa ki düşünürsen yarı fiyatına sana göndereyim....

iki hafta kullanndım çok memnun değilim uygun fiyata verbilirim isterseniz 10 yıl garantili

Forumda satış olabiliyor mu ? :KK70: bende evdeki ürünleri satayım o zaman :)

de, neden memnun kalmadınız ? memnun kalmadığınızı söylerseniz kimse almaz ki :)

Son düzenleme:
Forumda satış olabiliyor mu ? :KK70: bende evdeki ürünleri satayım o zaman :)

de, neden memnun kalmadınız ? memnun kalmadığınızı söylerseniz kimse almaz ki :)

arkadaş zati toplam 3 mesaj atmış 2 si lg'yi kötülemek adına...
sanırım bu bulaşık makinesini yanlış kullanmış satmak istemiş :)

arkadaş zati toplam 3 mesaj atmış 2 si lg'yi kötülemek adına...
sanırım bu bulaşık makinesini yanlış kullanmış satmak istemiş :)

yalnış mı kullanmış :S o nasıl birşey oluyor yalnış kullanmak :S
düğmeleri var basıyorsun yıkıyor, bunundamı yalnışı oluyor ki :KK70:

arkadaş bence hiç kullanmayıp, sırf kötülemek amacı ile girmiş ve yazmış...
bu makinenin beğenilmeyecek hiçbir yanı yok...

X