Bulaşık Makineleri Lg d1420mf bulaşık makinesi

gayet tasarım bakımındanda hoş duran bir ürün bence kötülenecek pek bir yanı yok :)

Bu gibi durumlarda çok olmaya başladı, geçen gün şikayet var.com adresini okuyordumda ... neler neler varmış :) sonrasında sorunun kendisinde olduğu anlaşılınca şikayetlerini falan kaldırmışlar :) çok komikti :))

Bu gibi durumlarda çok olmaya başladı, geçen gün şikayet var.com adresini okuyordumda ... neler neler varmış :) sonrasında sorunun kendisinde olduğu anlaşılınca şikayetlerini falan kaldırmışlar :) çok komikti :))

bu makine ile ilgilimi şikayet vardı?
çok şaşırırım.. çünkü gerçekten güzel makine...

sizce bu fiyat pahalı değil mi ? :S bir bulaşık makinesi için ?

Bir sitede ben fiyat olarak 2049 Tl ye gördüm. gerçekten acayip bir indirim olmuş

2600 Tl'den oralara inmiş olması gerçekten çok güzel, yeni evlenicek çiftler için yada yeni makine alıcaklar için kaçınılmaz fırsat...

Bosch, Siemens derken bir de bu makine dikkatimi çekti. Beyaz eşyadan anlamam fazla. Bu lg nasıl bir marka, pek fazla duymadım. Bu makine en kısa kaç dakikada yıkıyor? Su tüketimi nasıl? Bir de bu sorulara cevap yazın lütfen.

Bosch, Siemens derken bir de bu makine dikkatimi çekti. Beyaz eşyadan anlamam fazla. Bu lg nasıl bir marka, pek fazla duymadım. Bu makine en kısa kaç dakikada yıkıyor? Su tüketimi nasıl? Bir de bu sorulara cevap yazın lütfen.

LG beyaz eşyaları da güzel 10 yıl motor garantisi falan veriyor yeni ürünlere, yalnız siz biraz eski bir model beğenmişsiniz şu an üretilmiyor muş bakın

Yerinizde olsam "TRUE STEAM™-BUHARLI YIKAMA" olan modellerine bakardım. :)

LG buzdolabı ve bulaşık makinası aldım hiç bir şekilde memnun kalmadım paranızı çöpe atmak istemiyorsanız sakın lg nin beyaz eşyalarından almayın...
Buzdolabı içindeki bütün sebzeleri donduruyor servis bir çok parçasını değişti ama hala sorun devam ediyor
Bulaşık makinasıda hiç temiz yıkamıyor
Modellerinde buzdolabı B802GSPW
Bulaşık makinası truesteam

X