Çatlaklar Lierac Ampul işe yarıyor

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
lierac ampulü kullanan varmı hala konu sahibi 6 kutu almış acaba ne durumda çatlakları birazda olsa düzelmiştir heralde 6 kutuya

lierac ampuln içinde sarmaşık, aslan pençesi ve at kuyruğu otu varmış. bunları kendimiz karıştırıp kullansak olmaz mı ? hepsi aktarlarda satılıyor.

slm kızlar hamileliğimde 22 kilo aldım ve tabir yerinde ise çatır çatır çatladım senağlama
lıerac ampül kullanmaya başladım 1 hafta oldu ve çatlakların görünümünde azalma olmaya başladı 8 hafta kullanıcam umarım tamamı geçer :Saruboceq:

canım benım hamılelıkten degıl de ergenlıkten kalma var goğüslerımde acaba kullansam bana da ıyı gelır mı ama benım catlaklarım 7 8 senelık :KK43:(

arkadaşlar,bu ampül hamileyken de kullanılabiliniyormu?ben su an jeli kullanmaya basladım umarım etkili olur:KK43:

ben 15 gündür kullanıyorum serumu biraz daha az gözle görülüyor bide daralma var. 2 ay sonra ne olur bilemiyorum umarım iyileşir

Arkadaslar ben lierac krem kullanıyorum 2 ay oldu catlaklarim itina ile artmaya devam etti acaba ampul ile krem arasında fark varmı kullananlar bilgi verirse çok sevinirim. Psikolojim bozuldu arrtigini görünce.

X