Çatlaklar Lierac Ampul işe yarıyor

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri

sewill

Guru
Kayıtlı Üye
3 Kasım 2008
376
0
38
slm kızlar hamileliğimde 22 kilo aldım ve tabir yerinde ise çatır çatır çatladım senağlama
lıerac ampül kullanmaya başladım 1 hafta oldu ve çatlakların görünümünde azalma olmaya başladı 8 hafta kullanıcam umarım tamamı geçer :Saruboceq:

slm kızlar hamileliğimde 22 kilo aldım ve tabir yerinde ise çatır çatır çatladım senağlama
lıerac ampül kullanmaya başladım 1 hafta oldu ve çatlakların görünümünde azalma olmaya başladı 8 hafta kullanıcam umarım tamamı geçer :Saruboceq:

Ben de aldım ama hamileliğimin bitmesini bekliyorum. Bir arkadaşımla bugün konuştum. Onun tanıdığı bu ampullerle çatlaklarını iyileştirmiş. Arkadaşımın bir tezi var. Genetik çatlaklarda işe yaramıyor diyor.

canım bende hamileyken kullanmamıştım ama kullanılıyormuş bence dene ... hamileyken jelini kullandım olmadı ama ampülü işe yarıyo umarım tamamı geçer

lieracı bende şimdiden alıp kullanmayı düşünüyorum ne kadar az çatlarsam kardır

ben ampülünü kullanmadığıma pişmanım deneyin faydasını görürsünüz...bide az kilo almaya çalışın kıremde bir yere kadar koruyo ben 15 kilodan sonra çatlamaya başlamıştım....

ben ampülünü kullanmadığıma pişmanım deneyin faydasını görürsünüz...bide az kilo almaya çalışın kıremde bir yere kadar koruyo ben 15 kilodan sonra çatlamaya başlamıştım....

Aynen jeli bende de hiç işe yaramadı. Hatta daha beter çatladım. Ondan önce kullandıklarım sanki daha iyidi. 8.aydan sonra 14 kilo alınca çatlamaya başladım. Dr'um Lierac ampulü doğumdan sonra kullanman daha etkili olur dedi. Şu anda karnım çok gergin olduğu için dediği doğru olabilir. Hayal kırıklığına uğramamak için şimdilik Roc'un çatlak önleyici ve düzgünleştirici yağı ile sabah akşam madecassol kullanıyorum. Madecassolü artık rutin olarak kullanmayı düşünüyorum. Bir de sert bir kese aldım. Her banyoda güzelce keseleyip ölü deriyi atmaya çalışıyorum.Elbet zaman içinde eskisinden daha iyi olacaklar ama sabır gerekli.

Bir de Lierac ampulü bırakmamak gerekiyor. Galiba 3 kutuda tam sonuç veriyor. Bu arada kaça aldın? Ben netteki bir eczaneden 74 TL'ye aldım. Piyasadakilere göre en uygun fiyattı. ıstersen adresini özelden yazarım.

Bir de Lierac ampulü bırakmamak gerekiyor. Galiba 3 kutuda tam sonuç veriyor. Bu arada kaça aldın? Ben netteki bir eczaneden 74 TL'ye aldım. Piyasadakilere göre en uygun fiyattı. İstersen adresini özelden yazarım.

Bu ampul hamileliktede kullanılabiliyor dimi bana adresi yazarsan sevinirim

Bu ampul hamileliktede kullanılabiliyor dimi bana adresi yazarsan sevinirim

bana da yazar mısın sefamolsun?
o adresi alabilir miyim?

ben henüz 2 aylık gebe bile değilim. 7. haftamız bitti.. çatlayacağımdan çok eminim.
o sebeple başlıyım bari...
sağolasın

o adresi alabilir miyim?

ben henüz 2 aylık gebe bile değilim. 7. haftamız bitti.. çatlayacağımdan çok eminim.
sağolasın

Sana geldimi link gelmediyse ben vereyim arkadaş yazmış sağolsun.

Teşekkürler ipeğimu

o adresi alabilir miyim?

sağolasın

Gönderdim canım. Bir de çatlak giderici jeli var. Onu da kullananlar memnun kalmış.

Arada çok fark var. Eşin çatlaklardan kurtulmanı kafasına koymuş. Şimdi yazdığını eşime okudum. O da sen de al diyor.kaydirigubbakcemile3

canım biz ilk kutuyu 95 ten aldık işe yarıyınca eşim 6 kutu almış eczacı arkadaşı 80 liradan hesaplamış yani bende ucuza aldımkaydirigubbakcemile5...eşim çatlaklarımla pek ilgilenmiyo ama ben çok üzülüyorum oda beni mutlu etmeye çalışıyo sadece Şeniz

3 kutu kullan bakalım ne olacak? Sonuçta herkesin bir önerisi var. Forumlara bakıyorum.
Herkes 1-2 denemiş bırakmış. 1-2 kişi dışında kimse şunu yaptım geçti dememiş. Ben de umudumu lierac'a bağladım. Olmadı buzlu terapiye bakacağım. %100 garanti veriyorlar.

tamamen geçer diye kendimi kandırmak istemiyorum ama görünümünü çok hafifleteceğine inanıyorum...kullandığım ilk haftan beri yırtıklarımda daralma oluyo yüzeysel olanlar geçer derin olanlar epey incelir ve hafifler diye düşünüyorum...istanbulda olsam buzlu terapiye kesin giderdim umarım ankaraya gelir kalanlarıda onunla geçiririm ve kurtulurum...

Valla onlar da çok para istiyorlarmış yeni öğrendim.
gerçi kaç lierac yapar diye hesaplamak lazım.
ılla bir yöntem işe yarayacak. Ben madecassol ile devam ediyorum şimdilik.
Lierac için de sendeki gelişmeleri bekliyorum.

hamileyken madecassol un bi zararı olmasın sonuçta yanık kıremi...prospektüsünde hamileler kullanabilir yazmıyo diye hatırlıyorum bi doktoruna sor istersen

X