Lillos01 in başarı öyküsü...

Lillos01

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2010
59
0
liseyi bitirdigimde 85 kiloydum ve kilo probleminin onune gecemiyordum ozel bir hastanenin endokrin servisine gittim seker yuklemesi yapildi hormonlara bakildi ve bende insulin direnci cikti mafoldumben glukofen adli ilac ve diyetle 1 senede 20 kg hatta daha fazlasni verdim eger durduk yere cok kilo alan ve sebebini bilmeyen arkadaslar varsa diyetten once mutlaka endokrine gitsinler derim..tabi bu kiloyu ben 3 sene once verdim simdi 67 68 oldum tekrar :gitme:

glukofen ilaci kullandim ve kesinliklke seker yasakti onun disinda bi degisim listesi verildi bana hersey porsiyon porsiyondu diledigime gore yedim mantida yedim kisirda pizzada..gunde 11 porsiyon ekmek 5 porswiyon et 2 porsiyon sebze 4 porsiyon meyve 3 porsiyon sut hakkim vardi 1 porsiyon ekmek 1 dilim ekmek 3 4 yemek kasigi pilav veya makarna 1 cay bardagi leblebiye denk geliyordu ve bende ona gore yiyordum 1 porsiyon et 1 yumurta 1 kofte buyuklugunde et tavuk yada balik yerine geciyordu meyvelerinde porsiyonlari farkli farkliydi 1 porsiyon meyve 15 kiraz 1 elma armut vs seklindeydi hic kasmadim kendimi ornegin o gun 2 kevgir manti yediysem 3 dilim ekmek ve 1 et hakkimi listeden dusuyordum boyle boyle tabi bide yuruyus yaparak verdim kilolari.. boshayallersmile

benim kız kardeşime de doktor aynı ilacı verdi 90 kilodan 60 kiloya düştü bende kullanayım dedim doktora felan sormadan bana yan etki yaptı

Tebrik ediyorum.Bende doğumda 28 kilo aldım psikolojim epey bozuldu 1 yılda 26 kilo verdim ama 6 aydır kilo veremiyorum sabitlenip kaldı.Bitki çaylarına ara verdim şimdi yeniden başladım.Siteyede yeni kayıt oldum sizlerle mativasyonum sağlanacak inşaallah desteklerinizi ve paylaşımlarınızı bekliyorum.

bende tekrar almama ragmen veremiyorum yada eskisi gbi hevesli degilim kilo vermeye :kedi:
bi yerden sonra diyet diyet cok sIkIliyo insan.. arada yuruyus yaparak ve BIBERIYE cayi icerek vermeye calisiyorum..biberiyeyide tavsiye ederim super bir bitki ve benim oturdugum yerde biberiye dolu zemuszemus

X