Limonlu su içmek için 8 neden

Limonlu su aklima geldikce icerdim ama simdi faydalarini okuyunca hergun icmeye karar verdim tesekkurler:)

C vitamini gripten kansere kadar her hastalığa karşı koruyucudur. Her gün en az 2 limon tüketin ve kabuğunu ziyan etmeyin. Rendelenmiş limon kabuğu hem salatalarınıza lezzet ve aroma katacaktır, hemde kanserden korunmanıza yardımcı olacaktır.

Merhabalar
Limonlu su tabi ki çok faydalı , işin aslı şu ki . Suyu faydalı hale getiren şey suyun alkali ve antioksidan hale gelmesidir. Bunu sadece limonla yapıyoruz. özellikle de limonun içindeki c vitamini bunları yapıyor.
Gerçekten doğal yollar ile alkali ve antioksidan hale gelmiş bir su zaten bu faydaları ve daha fazlasını bize sağlar.
Benim tavsiyem her an heryer de limon suya sıkıp içemeyiz fakat dediğim gibi suyu alkali ve antioksidan hale getiren kaliteli bir ürün bulursanız daha kullanışlı ve daha faydalı olur.

Cıktıgında tansiyonumu düşüren hede, severiz kendisini. Onu dısında icmem pek. Bir de sarımsak közleyin teflonda. Tansiyonunuz fırlayınca, cat diye düsürüyor, közlenince koku moku da kalmıyor pek.

3.lt suya çeyreğini atıyourm 2.gündür bakalım bende gözle görülür değişik neler olack :)

süpermiş! hemen başlayacağım... arkadaşlar benim önerim de sizlere yeşil çay.her gün tüketin faydalarını göreceksiniz. hem yağ yakımında hem kansere karşı hem cilt güzelliği ki japon kadınlarının sırrı biliyorsunuz:)

X