lk Gz arm Bir taneme..

canım benim yaaa
aldın götürdün beni taa derinleree
inanıyorum ki eylülde haykıracaksın
allahım sana da bir kuzucuk vericek
vakti saati geldiğinde herşey yerli yerine oturuyor
bu anneciğimin lafıdır
sevgilerimle

Anneciğinin ellerinden öperim opuyorumnanaktan
iyi dileklerin için sağol canı içtenliğin için sağol
Allah razı olsun moral oldunuz bana
:gitme:

sabolım benımm cok guzel yazmsın..
bugun zaten cok duygusalım bıde bu yazı..mafoldumbenmafoldumben
rabbım emeklerını bosa cıkarmayacak..:Saruboceq::Saruboceq:
ben sana sorardım kendını hazır hısset oyle basla derdım..
goruyorumkı kendını cok guzel hazırlamısn arkadsım..
ben ınanıyorum sonucun poztıf olacak.
.ve eyluldeeeeee
hamıleyımmmmmmm
dıye haykıracaksın....
Rapum :asigim: rapulimmm :eek:
sağolasın canım desteklerinizi esirgemediniz
hepinizden Allah razı olsun
umarım doğal yolla gelir bebişin tedaviye gerek kalmadan bunu içten diliyorum canım arkadaşım

canimm benim
cok guzel dile getirmissin hislerini
insallah dedigin olucak dualarimiz kabul olsun
eylul ayinda sende hamileyim diye baslik acarsin
eylulde senin icinde halaylar cekeriz insallah:Saruboceq:

Minoşum :lepi: sağol canım benim çekeriz dimi :eek: halay başı olcan ama sös mü yerimseniben sonrada senin için çekicez hep beraber :sm_cool:

:1hug: sabolicim bende hamileyim mesajını dört gözle bekliyorum canım...bizde geçtik aynı yollardan ... rabbim bir an evvel kucağını sağlıklı bir bebekle doldursun inş... :Saruboceq:

gözyaslarımı tutamıyorummafoldumben
kndımden cok sey buldugum duygular bunlar
negatıfler tdeavıler acılar aglama krızlerı mafoldumben

ınsallah benım gıbı mutlu sona ulasırsın canım Şeniz
ınsallah burdan hamıleyım dıye haykırırsın ınsallahŞeniz

ikrarım opuyorumnanaktan bazılarımız geçiyoruz bu yollardan demekki rabbim böyle istiyor olsun ondan gelene amenna dilerim sonu güzel biter güzel dileklerin için sağol arkadaşım kaydirigubbakcemile5

canım benim insanlar hep aynı şeyleri mi yaşar.hikayemiz çok benziyor.ben gerçi daha az bekledim ve şükürler olsun hamileyim....senin için Allahıma ve senin gibi bekleyenlere çok dua ediyorum.inşallah ALLAHIM hepimize sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasip eder...

canım benim ya bizi bizden başka kimsey anlamıyor inan duygularımı okadar iyi anlatmışsınki Rabbim hiçkimseyi evlatla sınamasın kurban olduğum Rabbim elimizi açıp kendsine yalvardığımız gözyaşı döktüğümüz bütün dualarımızı kabul eder inşallah.Duygularını bizimle paylaştığın için çok teşekkür ediyorum Rabbim kucaklarımızı boş koymasın

Tatlım sağolasın Allah razı olsun Allahım herkese tüm isteyenlere nasip etsin hayırlıyıla inşallah

canım benım ne guzle yazmıssın
Hepimizin duygularına merhem olmussun..İnş Rabbim dualarını kabul eder.Bende senin geçirdiğin aşamaları daha hızlı yaşadım.Bizde sorun eşideydi o yuzden çok rahttım kolayca tutcak diye oyle emindim ki aşılamada ihtimaller daha az beklemeyelim diye direk tup bebek yaptık herşey çok yolunda gitti uzun protokolde tedaviye başladık 23 tane yumurtam oldu ama yumurtalıklarımda aşırı uyarılma sendromu basladı çok yogun degıldı ama şişmeye başlamıstım ailemdeki herkezin haberi vardı kesin tutcakmış gibi herkeze haber verdik toplandı yumurtalar 16 tanesi iyi kalitede dollendi nasıl mutluyum futbol takımı kurcam diye seviniyorum:)sonra 5.gunde transfer yaptılar 2 tane kalanları da dondurdular sonucun acıklanacagı son gece kanamam geldı nasıl uzuldum beynımden vurulmusa dondum esımde yurtdısındaydı etrafımda onca ınsan ama ben o kadar uzgunum kı en yakın arkadasım geldı 3 aylık bebegıyle ben onu gordukce daha da kotu oldum esımle telde konusuyoruz ama ıkımızde bıtıgız sabah kan testı yaptırdık sonuc 0.01 yani yok gibi daha da uzuldum sonucu gorunce doktorum olcak herıf o kadar ugursuz kı adam arayıp tessellı bıle vermıyo zaten ölmüşüm ondan gelecek ıyı bır haber nasıl rahatlatcak nıye olmadıgıyla ılgılı kucuk bır ıpucu..o gecede aglayarak gectı sabah bır uyandım ben aglarken esım geldı taaa uzaklardan duramamıs oralarda gelmiş...dunyalar benım oldu o yanımdaydı ya baska kımseye gerek yoktu..sonra doktora gıttık nedenlerını ogrenmeye adam oyle hıkayeler anlattı kı beterın beterı var deyıp rahatlayıp cıktık ısın ıyı tarafı dondurulmus 7 tane bebısımız daha vardı 1 ay sonra tekrar denerız dedı doktor sevıncle cıktık.umut ıste ...diğerinin acısını unutturdu bıze 1 ay sonra tekrar basladı tedavı hersey hazırdı yıne 2 tane bebısımı yerlestırdıler bu seferde ınsanın ıcını korku kaplıyo ya tutmazsa dıye ilkinin umudu olmuyo her gun öldüm öldüm dirildim kimseye söylemedim çok yakınlarım harıç ....1 hafta sonra lekelenmem oldu nasıl aglıyorum duscekler dıye sonra ogrendım olabılırmıs...ama ben umudumu oyle yıtırdım kı yıne tutmadılar dıye aglıyorum kan testınden oncekı son gece ıdrar testı yaptım dayanamayıp o kadar sılık cıktı kı 2.çizgi ben diyorum tutmadılar eşimdiyo tuttular ılaç firmasını aradık sorduk silik de olsa dogrumudur dıye o ınandı tuttuklarına ama ben ınanamıyorum.Test gunu gıdesım gelmıyo o kadar emınımkı sonuc negatıf dıye kanı verdım....ogrenmek ıstemıyorum o duyguyu tekrar yasamak ıstemıyorum ama sonuc oyle sasırtıcı cıktı kı kandakı horman 424 cıktı ıkısı de tutmustu delı gıbı aglıoruz esımle herkeze haber verdık nasıl mutluyuz ucuyoruz havalara ıcımde 2 tane bebısım vardı ve ben onlara ınanmamıstım tuttular dıye ama hıcbır belırtı de yok hamılelıkle ılgılı ama mutluyuz.2 gun gectı sevıncle 2 gun sabahı kalktım yuzumun rengı oyle soluk kı esım korktu rengın cok sarı dıye dus aldım evden dısarı cıkcaz esım yıne yurtdısına gıtcek tam arabaya gıttık kanamam geldı nasıl korkuyorum hemen doktorumu aradım adam hıc kalkmadan yat dedı eve gıttım ama hareket bıle etmıyorum her tuvalete gıdısımde kan geldı ,boyle 3 kere oldu ve o gun kanama durdu..Doktoru arıyorum geleyım dıye yok dıyolar cıkma ama delırcem meraktan ya dustulerse oyle 1 hafta gectı kanama sadece 1 gun surdu rahatladım nasıl dua edıyorum yasıyolar benı bırakmadılar dıye ...karsılasma gunu geldı cattı kalbım delı gıbı atıyo..koltuga oturuyorum kayınvlıdem yanımda kardesım dısarıda esım yurtdısında herkez merakla sonucu beklıyoz doktorum demezmı kanaman mı geldı senın dıye yıkılıyorum adam hatırlamıyo bıle benım kanamamın geldıgını o gun meger bebıslerım dusmus ama salak doktorun yuzunden ben bır hafta bosu bosuna umut baglamısım...yıne bı husran ve yıne esım yok yanımda nasıl aglıyorum .....dıyolarkı bu sefer beklemenız lazım mın 3 ay nasıl beklerım onları bu kadar ısterken ama durum bu sefer ıyı dondurulmuslardan hamıle kaldıysanız vucudunuz hamıle kalmayı ogrenıyo dıyo aynı hastanede baska bır doktor ama beklıyceksınız o doktoru sıkayet edıyorum nasıl bu kadar ılgısız olur tup bebek hastasına karsı ama nafıle herkez bırbırını koruyo
Sonra baska bır yerde baska bır doktorla tekrar denıyoruz.Bu sefer hersey yolunda hastane o kadar ılgılı kı doktor kendını kanıtlamıs içeride dünyanın dortbır yanından bır suru ınsan var..her kucuk detayı bıle arastırıyolar neden dusmus olabılır dıye ılk doktorum rahım fılmı cekmıyo... ama tup bebek yapmadan once ssk bıle cekıyomus bu fılmı .onu cekıyolar temız genetıgımıze bakıyolar hersey normal tepeden tırnaga arastırılıyoruz esımle cok sukur hersey yolunda ve ılaclara baslıyorum yıne 24 yumurtam oluyo ama bu sefer asırı uyarılma sendromu olmuyo adamlar profesyonel herseyı dusunup ılac verıyolar meger rahım duvarım ınceymıs once onu kalınlastırmak gerekıyomus ılkının transferden sonra verdıgı bantı bunda toplama olduktan sonra kullanmaya baslıyorum ilaçlar farklı ilgi alaka farklı ve sona geldik 3 tane bebişimi içime koydular bugun 11.gun su ana kadar hiç bi problem yaşamadık yarın sonuç açıklanacak ben yıne yalnızım eşim yurtdısında ama sonuc nasıl cıkarsa cıksın biliyorum ki ben elimden gelenin en iyisini yaptım bundan sonrası Allahıma kalmıs vaktı zamanı gelince verecek oldu da vermedi bunda da hayır vardır deyıp tekrar denemeye devam edicez.Yine aynı umutla .....
Allahım hakkımızda herseyın hayırlısını versın...
Sevgılerle

senağlama SENDE ZOR YOLLARDAN GEÇMİŞSİN ARKADAŞIM Allahım dayanma gücü versin en kısa zamanda doğal yoll gelsin meleğin inşallah :Saruboceq:

:1hug: sabolicim bende hamileyim mesajını dört gözle bekliyorum canım...bizde geçtik aynı yollardan ... rabbim bir an evvel kucağını sağlıklı bir bebekle doldursun inş... :Saruboceq:
sağolasın arkadaşım çekmeyen bilmiyor değil mi :sinifsinif: Allahım evladını korusun inşallah hayırlısıyla gerçekleşir doğumun :Saruboceq: bizlerede dua et olur mu :Saruboceq:

canım benim insanlar hep aynı şeyleri mi yaşar.hikayemiz çok benziyor.ben gerçi daha az bekledim ve şükürler olsun hamileyim....senin için Allahıma ve senin gibi bekleyenlere çok dua ediyorum.inşallah ALLAHIM hepimize sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasip eder...
inşallah canım Allah razı olsun bebeğini Allah bağışlasın Allah nazarlardan saklasın opuyorumnanaktan

canım hikayen benimle de benzerlik taşıyor ne diyelim Allahım dermanını da verecek sabrını da Dilerim kavuşur ve haykırırsın bebeğini

Biricik kocişimle uzun yıllar farklı şehirlerde yıllarca birbirimizi özlemle bekledik.. hiç ama hiç kolay olmadı. 5 yıllık hasretin sonunda 2006 yılında evlendik. Hayatımızın en güzel anları hep hayalini kurduğumuz günler artık bizimdi şükürler olsun . ilk günki gibi aşığım sana canım sevdiğim…:asigim:
O zamanlar aklımızda bile yoktun annem sen..bilseydik uzun zaman gelmeyeceğini böyle mi olurdu… sana haksızlık ettik gelmemenin sebebi bu mu yoksa? Küs müsün bize bebeğim oysa öyle hasretiz ki sana..
Evliliğimizin birinci yılı biraz dalgalı geçti birbirimizi çok sevmemize rağmen aynı evde yaşamak hiçte kolay olmadı alışmak zordu elbet.. dedimya ozamanlar aklımızda yoktun..
Sonra yavaş yavaş içimi yakmaya kavurmaya başladın oysaki ben anne olmaya hazır değildim bile ..ama her şeye rağmen içime kor gibi düştün .. bu bambaşka bir istek
Hani çocukken oyuncak bir bebek için düşler kurardık saçları sarı ipek gibi.. uyuturduk kollarımızda başkasında daha güzelini görünce anne banada al diye yalvarırdık almayınca hıçkırıklarla ağlardık o günleri yaşıyorum şimdi .. dileğim Allahımdan hayırlı bir evlat minicik bir çocuğun annesinden istediği sarı saçlı bebek gibi bende Allahıma yalvarıyorum her gece nolur Allahım diye.. nolur gözyaşlarımla diliyorum ….
Karar verdik artık üç kişi olmalıydık babana göre hemen gelecektin ama içimdek ses garipti.. anlamıştım.. anneler hissedermişya bebeğim.. biliyordum .. oysa ismin bile hazırdı .. ama sen..
İlk üç ayımız ümitle geçiverdi bir yanda içim içimi yiyor bir terslik var hissediyorum.. hemen ilk geceden hamile kalabileceğim fikrindeyim .. nekadar safım hissiyat budurya hep ilk geceden olur nasılsa.. öyle değilmiş.. hayat garipmiş.. her istediğini hemen vermiyormuş..
6 ay oldu hala yoksun bir terslik olmalı ilk randevumu alıyorum doktorumdan hava tertemiz mis gibi yaz havası .. bir sorun görünmüyor birkaç vitamin veriyor yolluyor doktorum .. olur diyor.. 1 yıl doluyor nerdeyse bi sorun yoksa neden yoksun bebeğim? Zaten hiç sevmemiştim o dr teyzeni .. başka bi dr teyzenden başka bir randevu daha alıyorum aylardan kasım .. bu teyzeyi çok sevdim aynı benim gibi biraz çatlaklık vardı onda kendimden çok şey buldum onda..inanıyordum güveniyorum önce Allahıma sonra doktoruma..:kedi:
Bende pcos varmış ilk kez orda duydum ilaç kullanmam gerekiyormuş mutlaka.. o ay yumoşumuz büyümedi es geçtik 1 ay ara verip ertesi ay dozu arttıracaktık.. fakat ondan önce 3 aylık bir dinlenme sürecinden bahsetti rahimi hazırlamamız gerekiyormuş.. ben seni biraönce isterken üç ay nasıl beklerim allahım yardım et..üç ay üç yıl gibi geçti sanki..yine koşakoşa yollardayım deli gibi gidiyorum randevuya heycanlıyım içimden dualar ediyorum nolur artık sorun çıkmasın diye yalvarıyorum Allahıma.. doktorun gözünün içine bakıyorum lütfen artık bi problem çıkmasın diyorum .. gülüyor ..tamam artık hazırız diyor.. bomba gibiyiz .. çak diyor çakıyoruz kaydirigubbakcemile3 sanki dünyaları verdi bana sanki hamileymişim gibi sevindim.. şükürler olsun…
Tedavimiz başladı ben umutlu.. mutluu .. çatlatıcımız vuruldu ..artık bekleme süreci..günler geçmiyor sanki..test günü yaklaştıkça içim kıpır kıpır oluyor kendimden okadar eminimki hemen diyorum idrar testi yapayım önce.. testi yapıyorum önce tek çizgi çıkıyor inanmak istemiyorum biraz zaman sonra yanında silik bi çizgi daha şoklardayım doktorumu arıyorum gel kanda bakalım diyor koşa koşa yine yollardayım..
Kan verip eve geliyorum 2 saat sonra diyorlar nasıl beklerim … offffffffffff biz sizi ararız diyorlar.. telefon elimde kalbim deli gibi çarpıyor sonuç çıktı diyorlar .. maalesef negatif nasıl yani ama test? Neden? Diyorum ? olur öyle diyorlar hıçkırıklarla ağlama modundayım bebeğim şaka yapmışsın bana hiç ama hiç hoşlanmadım annem .. ağlıyorum dünya başıma yıkılmış sanki..
Dr teyzen arıyor üzülme olacak bu iş diyor toparlanıyorum .. ama babana nasıl söylerim Allahım yardım et.:KK43:
Bu tedavi 4 kez 1 er ay arayla devam ediyor ama pozitifi yakalayamıyoruz bir türlü..
Yılmıyorum aksine dahada güçleniyorum sanki içimdeki ümit azalmaya başlasada deli gibi içimdesin katlanarak büyüyor hasretin..
Doktorum bir terslik var diyor film çekelim diyor rahim filmi.. çok ağrılı olduğunu okuyorum hep araştırıyorum netten.. ama olsun senin için değer bebeğim..
Film temiz çıkıyor şükürler olsun..evet ama neden peki sorun nedir diyorum dr eşimdende test istiyor sonuç istediği gibi çıkmıyor hiç beklemediğimiz bir durum.. kalakalıyoruz Allahım yardım et sabır ver güç ver Allahım.. dayanabilme gücü ver nolur.. hiçbirimizden çıt çıkmıyor drun gözünün içine bakıyoruz.. birsürü şey anlatıyor tam 15 dk hiç susmadan anlatıyor hiçbirini anlamıyoruz en son sadece aşılama dediğini duydum gerisini hatırlamıyorum ..
Araştırıyorum ben yine net başında gece kuşu modunda..
Kocişim çok üzgün kıyamıyorum ona bir şey yokmuş gibi davranıyorum normal diyorum yapmadığım şaklabanlık kalmıyor.. kıyamam üzülmesin o ben çekerim ne varsa
Allah şükür sağlıklıyız ne gerekiyorsa yaparız diyor .. şükürler olsun desteğimiz tam..
Yeterki rabbim sağlık versin dayanma gücü versin..
Birinci aşılamamız negatif sonuçlanıyor.. sağlık olsun ikinci ve üçüncüdede tutturamıyoruz vakit saat dolmamış diyoruz .. sineye çekiyoruz ..-tatlicadiarzu- artık daha bilgiliyiz.. ilk aylardaki ağlamalarıma kendi kendime gülüyorum eşimde bana gülüyor tabi..kaydirigubbakcemile3
Daha güçlüyüz elhamdülillah
Bu sona geleceğimizi hiç ummasakta drum artık tüp diyor
Ve ilk tüp tedavimiz başlıyor
Uzun protokol le başladık Allahım yardımcımız olsun
İnancımiz tam Allahım ol derse olacak elimizden geleni yapacağız
Yanımda olan ve desteğini esirgemeyen tüm kk dostlarımdan Allah razı olsun
Bu yolda yürüyen herkesin yolu açık olsun
Eylül sonu gibi hamileyim diye haykırmak için tekrar burada olacağım
opuyorumnanaktan

saboli yaaa.bu güne kadar hiç içimde yaşamamıştım bu acıyı arkadaşım.öyle bir dokundunki yüreğime..ne var ne yok aktı gitti.Allahım herşeyin güzelini verecek bizede emin ol.Bu kadar çaba,bu kadar emek,bu kadar istek boşa çıkmıcak.Sevinçten ağlıcaz bu sefer.Halaylar çekicez burda.O mis kokulumuzu bizde içimize cekicek.Bizede anne anne diyen minişlerimiz olacak.Allahım sana yalvarıyorum.Bu kullarına yardımcı ol ya rabbim.Senin bize emanetlerine emin ol ki çok çok iyi bakıcaz.Bizden bu duyguyu esirgeme yarabbim.

Yahu
zaten negatifi alalı daha 6 gün olmuş...
Bugün birde oruçluyuz....
Ah bacım ahh..
ınşallah yazarsın buraya hamileyimmm diye kocaman ve uzunca.Hatta kalın harflerle...
ışte o zaman sende çekersin halayları bizde.....

Rabbim muradını tez zamanda versin inşallah...

sabom canım benim ne güzel yazmışsın duyguların kelimelere akmış rabbim inşallah busefer güldürecek yüzünü hamiş haberini almayı bizlerde senin gibi bekliyoruz umudunu yitirme bizler senden çok umutluyuz dualarım seninle

saboli canım ya öyle güzel yazmışsınki okurken çok kötü oldum senin yaşadığının birebir aynısını yaşadım hayatım inşallah eylül ayında avazın çıktığı kadar bağırırsın tatlım Allah ım dualarımızı kabul etsin şu mübarek ayda:Saruboceq:

bunca mücaledenin sonunda inşş bebişinle yürüyeceksin artık canımm..rabbim emeklerinizi boşa çıkamasın..
tüm evlat hasretiyle yanan gönülleri sevindirsin yüce rabbim

Allah hepimizin yardımcısı olsun okurken agladım cok zor ısteyıpte bebegımıze kavusamamak bu mubarek ay hürmetine allahım hepimizin yardımcısı olsun herkes bebeıslerı kollarında olsun beklemek cok zor dayanmak sabır versın allahım hepımıze umudumuzu yıtırmeden her zorlugu yenıcez allahım ısterse tabı olucak ınanıyorum

sabo canım benim,Rabbim inşallah emeklerinizi boşa çıkarmaz.inşallah eviniz hayatınız şenlenir.Rabbim sağlıklı hayırlı uzun ömürlü evlatlar nasip etsin inşallah:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

rabbim bu mübarek günde insallah bu yolda ugras veren herkesin cabalarini olumlu sonuclandirsin....
yazini okurken gercekten cok duygulandim, icini yakan hasret insallah sona ericek...
su mübarek günlerde oruclu agizlarla edilen dualar hürmetine rabbim hepininizi meleklerinize kavustursun
amin

canım hikayen benimle de benzerlik taşıyor ne diyelim Allahım dermanını da verecek sabrını da Dilerim kavuşur ve haykırırsın bebeğini
Sağolasın tatlım Allahım hepinizden razı olsun opuyorumnanaktan

saboli yaaa.bu güne kadar hiç içimde yaşamamıştım bu acıyı arkadaşım.öyle bir dokundunki yüreğime..ne var ne yok aktı gitti.Allahım herşeyin güzelini verecek bizede emin ol.Bu kadar çaba,bu kadar emek,bu kadar istek boşa çıkmıcak.Sevinçten ağlıcaz bu sefer.Halaylar çekicez burda.O mis kokulumuzu bizde içimize cekicek.Bizede anne anne diyen minişlerimiz olacak.Allahım sana yalvarıyorum.Bu kullarına yardımcı ol ya rabbim.Senin bize emanetlerine emin ol ki çok çok iyi bakıcaz.Bizden bu duyguyu esirgeme yarabbim.
Aminnnnnnnnnnnn :Saruboceq: Allahım biliyor hakkımızda en güzelini nasip edecektir .. en hayırlısını :Saruboceq: Allahım hepimizin yüzünü güldürsün en kısa zamanda CANım benim
Yahu
zaten negatifi alalı daha 6 gün olmuş...
Bugün birde oruçluyuz....
Ah bacım ahh..
İnşallah yazarsın buraya hamileyimmm diye kocaman ve uzunca.Hatta kalın harflerle...
İşte o zaman sende çekersin halayları bizde.....

Rabbim muradını tez zamanda versin inşallah...
Çok geçmiş olsun bitanem Allahım sabır versin arkadaşım :teselli: yılmak yok sağlığımız yerinde olduğu müddetçe ümitler devam ediyor gücümüz yettiğince mücadeleye devam :lepi: Allahım nasip edecektir öyle yada böyle yerimseniben

Canım hakkında hayırlısı olsun İhsallah gÜzel haberler alırsın....
Sağolasın tatlım Allah razı olsun opuyorumnanaktan

sabom canım benim ne güzel yazmışsın duyguların kelimelere akmış rabbim inşallah busefer güldürecek yüzünü hamiş haberini almayı bizlerde senin gibi bekliyoruz umudunu yitirme bizler senden çok umutluyuz dualarım seninle
Meleğimmmmm :asigim: Canımsın Allahım razı olsun arkadaşım :1hug: seviyom :asigim:
saboli canım ya öyle güzel yazmışsınki okurken çok kötü oldum senin yaşadığının birebir aynısını yaşadım hayatım inşallah eylül ayında avazın çıktığı kadar bağırırsın tatlım Allah ım dualarımızı kabul etsin şu mübarek ayda:Saruboceq:
SAĞOlasın arkadaşım ..hepimizin ümidi aynı hayırlı bir evlat.. Allahım ol desin yeterki .. bizlerede nasip olsun hepimize inşallah :Saruboceq:

bunca mücaledenin sonunda inşş bebişinle yürüyeceksin artık canımm..rabbim emeklerinizi boşa çıkamasın..
tüm evlat hasretiyle yanan gönülleri sevindirsin yüce rabbim
Şirinem canım benim opuyorumnanaktan sırayla hepimiz tadıcaz bu duyguyu inşallah opuyorumnanaktan

Allah hepimizin yardımcısı olsun okurken agladım cok zor ısteyıpte bebegımıze kavusamamak bu mubarek ay hürmetine allahım hepimizin yardımcısı olsun herkes bebeıslerı kollarında olsun beklemek cok zor dayanmak sabır versın allahım hepımıze umudumuzu yıtırmeden her zorlugu yenıcez allahım ısterse tabı olucak ınanıyorum
Aminnnnnnnn :Saruboceq: nekadar güzel yazmışsın canım benim ya :eek:

sabo canım benim,Rabbim inşallah emeklerinizi boşa çıkarmaz.inşallah eviniz hayatınız şenlenir.Rabbim sağlıklı hayırlı uzun ömürlü evlatlar nasip etsin inşallah:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:
Zencefilim canım benim Allahım nasip edeecek mücadeleden vazgeçmiycez sakın pes etme eninde sonunda olacak buna inanıyorum yerimseniben vakti saati dolunca yerimseniben Allahım biliyor dua edicez yalvarıcaz bu mübarek aylarda :Saruboceq: Dualarım seninle tatlım
rabbim bu mübarek günde insallah bu yolda ugras veren herkesin cabalarini olumlu sonuclandirsin....
yazini okurken gercekten cok duygulandim, icini yakan hasret insallah sona ericek...
su mübarek günlerde oruclu agizlarla edilen dualar hürmetine rabbim hepininizi meleklerinize kavustursun
amin

Sağol arkadaşım Allahım bebeğini korusun sağlıkla doğurmak nasip etsin :nazar:

X