Lohusa sendromu mu yaşıyorum

bga

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2016
77
24
Merhaba hanımlar. 6 yaşına gırecek bir oğlum var yenı doğan birde bebeğim. Annem yanımda 20 gun kadar kaldı yardım ettı sağolsun. O buradayken eşimde yardımcı oldu. Annem gitti gideli eşimden destek göremiyorum. Aksamları balkona cıkıp alkol alıyor. Iki cocuklada ben ilgileniyorum. Yapıcam elbet ama iki tatlı söz yok . Birsey soyleyınce benden cok ilgş bekler gibi sinirli sankı doğumu o yapmış gibi davranıyor. Bir anda böyle değişmesi beni çok üzdü ve zorlanmaya başladım. İş için gitmesi gerekti tek başıma kaldım. İş gezisinden sonra tavrı ayrı bi değişti. Neden olabılır. Yoksa ben lohusa sendromunda mıyım

Lohusa sendromunda değilsiniz ama eşiniz yüzünden girebilirsiniz. Eşinizin hayatında biri olabilir mi?

Eşiniz yanlış işler içinde hissiyatına kapıldım umarım yaniliyorumdur

Evden çalısıyor aslında iş içinde her zaman şehir dışına cıkmıyor. İftar ve yeni müdürle tanışma için gitti. Ama yinede bilemiyorum tabı. Yapacak olan her türlü yapar. Güveniyor muyum evet ama şu sıralar benim bile kafam karısık. Destegını birden neden kesti aklım almıyor. Annem varken göstermelik mıydı bılemıyorum

X