Lohusayken kaynanamın iftirası ve beni azarlaması

Kayınvalidenizin yada başkasının yanında eşinizle tartışmayın. Tartışıyorsunuz madem birbirinize hayvan demeyin o ortamda kayınvalideniz olmasa bile evlatlarınız var ondan da önemlisi birbirinize saygınız olsun. Yok lohusayım küfrederim yok sütüm kesilir böyle yapmayın o ne güzel dünya. 4 aylık bebeklerimi kaybettim erken doğumla üstüne üstelik sütüm geldi emzirecek yavrum yok kucağımda kimsede bana vah tüh aman bu kızı üzmeyelim demedi. Siz niye milleti sütünüzün kesilmesiyle tehdit ediyorsunuz. Sütünüz kesilse kimse umursamaz biliyormusunuz olan yavrucağa olur. Eşinizde de anlayışsızlık var ama sizde suçlusunuz. Eşinizin ANNESİ oğlu dururken size aferin kızım oğluma öküz dedin çay poşetini masaya fırlattın mı diyecek.

hosunuza gitmeyen yorumları okudugunuz da benim memleketimin insanları nıye böyle diye düşünmeden once, bu insanların bi bildiği varda boyle yorum yazıyolar diye düşündeniz keşke.. Hayır yani, burda ki insanlar seni tanımaz etmez.. İnsanların seninle ne zoru var da senin canını sıkmaya calıssınlar.. Gecen sene kaynanam ramazan ayında iftara geldi bize.. Neden et yok diye dalga gectı benimle.. Bende burda anlattım bu konuyu.. O kadar kişinin içinden biri de cıkıp sende hatalısın neden et pişirmedin demedi. Hiçbirini de tanımıyorum haa :) kadın kadının düşmanıysa, neden benden taraf oldular acaba, hayret.. velhasıl, kulaklarımızı tıkamayalım dış seslere.. Çocugunuz sizi bunalttıgı an, canım biraz ilgilenir misin desen esine sonuç boyle mi olurdu? Bardağın içinde ki çöpü masaya atmadan once o davranısın neler doğuracagını tahmin etmek çok da zor olmasa gerek değil mi? İçerde kv uyuyo, sesleriniz yükselirken hiç mi çekinmediniz duyar diye.. Lohusalık.. Evet hepimiz lohusa olduk.. Ama lohusa hassasiyeti ile, fevri davranışların arasında kocaman bır fark var bence..

Hayvan okuz...ne bicim laflar bunlar..bosandigim esimle bile bizim agzimizdan boyle sozler cikmadi birbirimize...ne kadar ayip...evliliginiz pek iyiye gitmez boyle...kayinvalide konusunu geciniz,esinizle kendinize ceki duzen verin..

Bir de onemli seyler degil diyorsunuz bu kufurler icin,bunlar oldukca agir sozler..bildigin küfür...nasil birbirinizin yuzune bakiyorsunuz...cok garip...asil garip olan sizsiniz...

Biz burda kuru kuru birbirimizin sırtını sıvazlayacaksak forumdan kimse birsey beklemesin, herkes aynı yorumu yapsın o zaman, sevilen yorumlara canım cicim beğenilmeyen yorumlara tü kaka...

Elbette herkes farklı farklı herkesin lohusalığı da farklı, ama bunu dersen o zaman kv lerin de farklı farklı olduğunu kabul edeceksin niye beni de savunmadı demeyeceksin, dersen o da sana sen niye oğluma küfür ettin diyebilir

benim eşim kendi annesinin yanında bana hayvan dese, kusura bakmayın ama orda ona hayvan taklidi yaptırırdım. ayıp ya

Gene bir Dünya'nın en kötü kadını ve onun mikemmel oğlu Vakası daha..

Kabahat sırasına koysak Number 1 olan koca aklanmaya çalışılmış bu arada sizde ikincisiniz kabahat sırasında ..

Sözüm meclisten dışarı da..

Eskiden annelik daha bi masum mertebe idi gözümde.

Bu nedir hep bi ayrıcalık , Anlayış bekleme durumu.. Herkes prens ve prensescik doğuruyor olmuş.

Erkekleri de öyle bir bıktırıyor ki bu zihniyetteki bayanlar Nazın niyazın Cılkını çıkarıp , sonra Çocuktan sonra uzaklaşan Çiftler, soğuyan yatak odaları..

Gecen bir iş arkadasım Kadınları anne olmadan tanıdım demeyeceksin huy değiştiriyorlar, Dünya'nın hakimi sanıyorlar kendilerini dedi.

Kimse de gık diyemedi.

Utanıyorum valla kadın olarak.

Doğru demiş, az daha abartanlar ota b.ka sütümü helal etmem diye evlat tehdit eder

Neden konu sahibinin üstüne bu kadar gidildi anlamadım .

Hayvan diye ilk önce hakaret eden eşi . Kadın karşılık olarak öküz demiş. Ama kv gelip kadına kızmış ben kocama hiç öyle şeyler demedim falan filan. Hatta sen kendi ailende böyle mi gördün falan demiş.

Ee kadın iki gün önce doğum yapmış ama eşi yardımcı olmak yerine hala elde kumanda tvye bakıyor. Kadının elinde çay çocukla uğraşıyor. Ben olsam bardağı da kırardım.

Tamam lohusa depresyonu abartılıyor olabilir ama kadın doğum yapalı sadece 2 gün olmuş. Grip olunca bile 5 gün yatiyoruz , kimseyle uğraşmaya halimiz olmuyor .Yapmayın hanımlar .

ne diye kadının önünde tartışıp laçkalaşıyosunuz?
sonra da böyle kullanır işte her kelimeyi..

Aman su yanlis bu yanlis siz çok dogrusunuz zaten....ladyler madamlar...

Mecbur katlancaniz napalim...kaynana bi tuhaf anlasilan...amaci neyse..

ya üf çok sıkıcı çok bilmiş yorumlar hepsini bir bir okuyamadım tabi ki zaten can da dayanmaz..bence konu sahibi de okumasın sonuçta ateş düştüğü yeri yakar ve fakat bence; eşinizle bir başkasının yanında asla münakaşa içinde olmayınız (arkadaş çevresi ve aile,çocuk vs) kv haksız,kp ondan beter,eşiniz daha ilgili olamalıydı isterse 40. çocuğunuz doğsun hiç farketmez her çocuk ayrı bir heyecacan ayrı bir bekleyiş olmalı,o iş iki kişilik oluyor sorumluluk %50 olmalı en azından doğum sonrası çünkü anatomik olarak %50 yükünüzü alması mümkün değil bir erkeği,dolayısıyla hakkınızı ödeyemez..evet prensler,prensesler doğuyor her ana rahminden zoruna giden varsa tüp bebek kuyruklarında ömrünü çürütmesin lohusalık denilen şeyi bilmeyenler her açıdan okuyup araştırıp sonra eleştirsinler. ha elbette olaylar yaşanırken orda değildim belki abarttınız onun da farkına siz varmalı pişmansanız yapmamalısınız ama olan olmuş..bebeğinize benden öpücükler yuvanıza mutluluklar

Valla masallah esinizin adaletli tavri taktir edilir. Annesi olmasina ragmen sizin hakli olduğunuzu görmesi savunması

Kaynanalar eşlerin kavga etmesini istemez ve geneli geline patlar ki zamanında oda eşinden dayak yemiş olsada çok çabuk unutur yaşadıklarını , çoğunun o dayaklara katlanma sebepleri çocuklar yüzünden sende onun bitanesine öküz deyince kadında şalterler atmış çoğu yaşını başına almış kaynanalar hiçte hayat olgunu değil kavga eden çiftleri asla idare etmiyorlar hatta kavgaya dahil olup ortalığı iyice geriyorlar en iyisi onların yanında tartışmamak çünkü gelin haklı olsada oğullarını tutuyorlar

Gene bir kaynana vahşeti gene taşın altından bir kaynana çıkıyor valla boşuna dememişler '' kaynanayı napmalı kaynar kazana atmalı'' diye :)) İyi yapmışsın eşini dinleyip kaynananın evine gitmekle, sen bunu eşin için yapmış oldun ve eşinin yanında oldgunu gösterdin hem eşininde hosuna gitmiştir . Zaten eşinden yana sıkıntın yok anladıgım kadarıyla senin yanında bu yüzden için rahat olsun şu saatten sonra kaynanan ve kayınpederinle mesafeni koyarsın zaten muhabbet etme size geldiklerinde hizmetini yap o kadar. Zaten sizin tartışmanıza girmesi bile hata karı koca arasında olur böyle seyler art niyetsz olsa zaten oglunu kenara ceker uyarır seni kenara ceker ayrı uyarır ama o mikser gibi ortalıgı karştrmayı tercih etmiş ve hatalı oldugunu bildiği içinde üstte cıkmaya calısmıs ahh ahhh neyse canım allah daha kötülerini yaşatmasın neler var su dünyada sıkma güzel canını caresi bulunmayacak bişey değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…