Lokman Aktarın Bitkisel Selülit Yağı

kipacu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2010
173
4
Aranızda daha onceden kullanan var mı bilmiyorum.... Amaa etkisii bende kaçınılmaz olduu... Sadece selültlere degıll çatlaklara da ıyı gelıyor.cunku cogu yağ karısımı zaten ıcınde war...
Annem televzynda gorup sparısss werdıgınde dogru olmycagını para tuzagı oldugunuuu savunup durdum... sessızce onun uygulamasını ızledım.. karnında kı kırmızı catlaklar yawas yawas beyazaaa dondulerrr we selultttlerı kayboldu... şimdiide ben kullanmaya basladım daha bırıncı haftam fakat etkilerini gorebılıyorm streçle sarp beklıyormm bu arada bazennn ip atlıyorum....kesinliklee denenmelii derim. eğer alamayan olursaa karısımı kendınız hazrlayabılırsınızz çokk basit...şiddetle tawsiyee edıyormmm geçiceklerine hıc ınanmamıstımmm :teytey::teytey::teytey:

Bitkisel SELÜLİT YAĞI

Vücutta selülit oluşumunu engeller. Cildi sıkılaştırır ve besler. Ciltteki çatlakları giderir. Ciltte pürüzsüz bir görünüm sağlar. Cildi nemlendirir. Ciltteki lekeleri hafifletir. Selulite bağlı yağlanmayı giderir, yağ yakımını güçlendirir.

İÇİNDEKİLER ve ETKİLERİ

• Biberiye Yağı
• Portakal Yağı
• Defne Yağı
• Kekik Yağı
• Zambak Yağı
• Pelesenk Yağı
• Nane
• Lavanta
• Fındık Yağı
• Limon
• Çam Terebentin

• Vücutta selülit oluşumunu engeller.

• Cildi sıkılaştırır ve besler.

• Ciltteki çatlakları giderir.

• Ciltte pürüzsüz bir görünüm sağlar

• Cildi nemlendirir.

KULLANIMI:
• Sorunlu bölgeler ısıtılır. Yağ masaj yapılarak yedirilir ve
üzeri sarılarak 2 ile 4 saat arası bekletilir
• Haftada 3 defa uygulanmalıdır.
• Ara verilmeden 4 ile 6 hafta arası düzenli olarak kullanılması gerekmektedir.

supergirll

miracles ;)
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2010
305
0
cnm bende iyi bi yağ arıyodum.nerden aldınız lokman hekim yağını?ben aktarlarda bulamadımda..

kipacu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2010
173
4
eğer aktarlarda bulamadıysannn internetten sipariş verebilirsin canım,araştırdın mı? internet sitesine gir bi bak istersennn arayıp tlfnlada ısteyebılıyorsun galıba..

Son düzenleme:

kipacu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2010
173
4
cnm bende iyi bi yağ arıyodum.nerden aldınız lokman hekim yağını?ben aktarlarda bulamadımda..

canımm özel msj atamıyormm cnku bn daha yenı mınnacık bı uyeyım :hulya:
Ankara da oldugu ıcın ıstanbulda bulmak bıraz zor oluyor sanırım... ben bı sitedekı numarayı arayp konusmanıı en azından burda nerde bulabılcegın hakkında fıkır almanı onerırımmmmm cok yardımcı olamıyorm:çok üzgünüm:

supergirll

miracles ;)
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2010
305
0

kipacu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2010
173
4
canımm nedemekkk...evet çoğu selülit için kullanılan ürünlerde bu yağlardan var:.bu da karısımı..bn faydasını goruormm umarım sende gorursunn gelısmelerden haber etttt gamyoncuiremsuolumunekankayizsmile

supergirll

miracles ;)
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2010
305
0
sağol cnm :1hug: ama kipacu bi konuda senin ve topiği okuyan arkadaşların yorumlarına ihtiyacım var.yağ elime ulaştı ama tabii etkili olması için masajla sürülmesi gerekiyo yaaa...ben öle masaj yapamam elimle..2 ürün arasında kaldım..yağı sürdükten sonra elle tutulan masaj aleti mi yoksa masaj kemeri mi almalıyım?? bi karar versem hemen alıp başlıcam ama hem selülit hemde basen ve kalçalarımı inceltmek için hangisi daha etkili????bilmiyorumkismile

kipacu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2010
173
4
canım aynı sorun bende de war normal bı kremı bıle surerken zorlanırım.... kendımı ska ska suruorm, bıyerde eldıven onerılmıstı eldıvenle surebılırsn..onun dısındaaa kemer hıc kullanmadımmm ınss yardımcıı olannnn olurrr :Saruboceq:

angelbaby89

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2009
122
0
ben bunu yaklaşık 2 ay kullandım pek de düzenli kullanamadım aslında ama gercekten etkili olduu :)) üstelik doğum kontrol hapı kullanıyorum ve hiç spor yapamıyorum :KK43: tamamen gecirmese bile gözle görülür bi azalma oldu :icecream:

kipacu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2010
173
4
:hooray: ben toplasam 5kullanımı gecmemsımdır... daha başlamadan once aynada kı goruntumle smdıkı goruntum arasında gercekten fark oldu we bu moralımı duzelltıı.. curuk curuk duruodu kalcalarım normal ayakta dururken bıle bu yasta portakal portakal we bısuru..ama ınanın o curuk goruntusu gıttı tabkı hala warlar ama anca kalcamı bolee zorlarsam cksın dıe ozmn gorunuolarr we bn gercekten memnunum...
bu arada bellımdeee catlaklarım wardı.yanı sag we sol yanımda tam kalcamın ustunde onları da suara goremıorm hihoyyyt:teytey:

tulra

Guru
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2009
92
1
41
yaa kızlar bende simdi arkadısın attıgı linkten baktım fiyatıda gayet uygun gercekten ise yarıyomu orada 3 gün içinde etkisini gösterir filan diyor. gercekten işe yarıyorsa hemen alıcam cevap atarsanız kullanan arkadaslar cok mutlu edersiniz beni...