Selülit Lokman Aktarın Bitkisel Selülit Yağı

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

kipacu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2010
171
4
Aranızda daha onceden kullanan var mı bilmiyorum.... Amaa etkisii bende kaçınılmaz olduu... Sadece selültlere degıll çatlaklara da ıyı gelıyor.cunku cogu yağ karısımı zaten ıcınde war...
Annem televzynda gorup sparısss werdıgınde dogru olmycagını para tuzagı oldugunuuu savunup durdum... sessızce onun uygulamasını ızledım.. karnında kı kırmızı catlaklar yawas yawas beyazaaa dondulerrr we selultttlerı kayboldu... şimdiide ben kullanmaya basladım daha bırıncı haftam fakat etkilerini gorebılıyorm streçle sarp beklıyormm bu arada bazennn ip atlıyorum....kesinliklee denenmelii derim. eğer alamayan olursaa karısımı kendınız hazrlayabılırsınızz çokk basit...şiddetle tawsiyee edıyormmm geçiceklerine hıc ınanmamıstımmm :teytey::teytey::teytey:

Bitkisel SELÜLİT YAĞI

Vücutta selülit oluşumunu engeller. Cildi sıkılaştırır ve besler. Ciltteki çatlakları giderir. Ciltte pürüzsüz bir görünüm sağlar. Cildi nemlendirir. Ciltteki lekeleri hafifletir. Selulite bağlı yağlanmayı giderir, yağ yakımını güçlendirir.

İÇİNDEKİLER ve ETKİLERİ

• Biberiye Yağı
• Portakal Yağı
• Defne Yağı
• Kekik Yağı
• Zambak Yağı
• Pelesenk Yağı
• Nane
• Lavanta
• Fındık Yağı
• Limon
• Çam Terebentin

• Vücutta selülit oluşumunu engeller.

• Cildi sıkılaştırır ve besler.

• Ciltteki çatlakları giderir.

• Ciltte pürüzsüz bir görünüm sağlar

• Cildi nemlendirir.

KULLANIMI:
• Sorunlu bölgeler ısıtılır. Yağ masaj yapılarak yedirilir ve
üzeri sarılarak 2 ile 4 saat arası bekletilir
• Haftada 3 defa uygulanmalıdır.
• Ara verilmeden 4 ile 6 hafta arası düzenli olarak kullanılması gerekmektedir.

cnm bende iyi bi yağ arıyodum.nerden aldınız lokman hekim yağını?ben aktarlarda bulamadımda..

eğer aktarlarda bulamadıysannn internetten sipariş verebilirsin canım,araştırdın mı? internet sitesine gir bi bak istersennn arayıp tlfnlada ısteyebılıyorsun galıba..

Son düzenleme:
cnm bende iyi bi yağ arıyodum.nerden aldınız lokman hekim yağını?ben aktarlarda bulamadımda..

canımm özel msj atamıyormm cnku bn daha yenı mınnacık bı uyeyım :hulya:
Ankara da oldugu ıcın ıstanbulda bulmak bıraz zor oluyor sanırım... ben bı sitedekı numarayı arayp konusmanıı en azından burda nerde bulabılcegın hakkında fıkır almanı onerırımmmmm cok yardımcı olamıyorm:çok üzgünüm:

canımm nedemekkk...evet çoğu selülit için kullanılan ürünlerde bu yağlardan var:.bu da karısımı..bn faydasını goruormm umarım sende gorursunn gelısmelerden haber etttt gamyoncuiremsuolumunekankayizsmile

sağol cnm :1hug: ama kipacu bi konuda senin ve topiği okuyan arkadaşların yorumlarına ihtiyacım var.yağ elime ulaştı ama tabii etkili olması için masajla sürülmesi gerekiyo yaaa...ben öle masaj yapamam elimle..2 ürün arasında kaldım..yağı sürdükten sonra elle tutulan masaj aleti mi yoksa masaj kemeri mi almalıyım?? bi karar versem hemen alıp başlıcam ama hem selülit hemde basen ve kalçalarımı inceltmek için hangisi daha etkili????bilmiyorumkismile

canım aynı sorun bende de war normal bı kremı bıle surerken zorlanırım.... kendımı ska ska suruorm, bıyerde eldıven onerılmıstı eldıvenle surebılırsn..onun dısındaaa kemer hıc kullanmadımmm ınss yardımcıı olannnn olurrr :Saruboceq:

ben bunu yaklaşık 2 ay kullandım pek de düzenli kullanamadım aslında ama gercekten etkili olduu :)) üstelik doğum kontrol hapı kullanıyorum ve hiç spor yapamıyorum :KK43: tamamen gecirmese bile gözle görülür bi azalma oldu :icecream:

:hooray: ben toplasam 5kullanımı gecmemsımdır... daha başlamadan once aynada kı goruntumle smdıkı goruntum arasında gercekten fark oldu we bu moralımı duzelltıı.. curuk curuk duruodu kalcalarım normal ayakta dururken bıle bu yasta portakal portakal we bısuru..ama ınanın o curuk goruntusu gıttı tabkı hala warlar ama anca kalcamı bolee zorlarsam cksın dıe ozmn gorunuolarr we bn gercekten memnunum...
bu arada bellımdeee catlaklarım wardı.yanı sag we sol yanımda tam kalcamın ustunde onları da suara goremıorm hihoyyyt:teytey:

yaa kızlar bende simdi arkadısın attıgı linkten baktım fiyatıda gayet uygun gercekten ise yarıyomu orada 3 gün içinde etkisini gösterir filan diyor. gercekten işe yarıyorsa hemen alıcam cevap atarsanız kullanan arkadaslar cok mutlu edersiniz beni...

Aranızda daha onceden kullanan var mı bilmiyorum.... Amaa etkisii bende kaçınılmaz olduu... Sadece selültlere degıll çatlaklara da ıyı gelıyor.cunku cogu yağ karısımı zaten ıcınde war...
Annem televzynda gorup sparısss werdıgınde dogru olmycagını para tuzagı oldugunuuu savunup durdum... sessızce onun uygulamasını ızledım.. karnında kı kırmızı catlaklar yawas yawas beyazaaa dondulerrr we selultttlerı kayboldu... şimdiide ben kullanmaya basladım daha bırıncı haftam fakat etkilerini gorebılıyorm streçle sarp beklıyormm bu arada bazennn ip atlıyorum....kesinliklee denenmelii derim. eğer alamayan olursaa karısımı kendınız hazrlayabılırsınızz çokk basit...şiddetle tawsiyee edıyormmm geçiceklerine hıc ınanmamıstımmm :teytey::teytey::teytey:

Bitkisel SELÜLİT YAĞI

Vücutta selülit oluşumunu engeller. Cildi sıkılaştırır ve besler. Ciltteki çatlakları giderir. Ciltte pürüzsüz bir görünüm sağlar. Cildi nemlendirir. Ciltteki lekeleri hafifletir. Selulite bağlı yağlanmayı giderir, yağ yakımını güçlendirir.

İÇİNDEKİLER ve ETKİLERİ

• Biberiye Yağı
• Portakal Yağı
• Defne Yağı
• Kekik Yağı
• Zambak Yağı
• Pelesenk Yağı
• Nane
• Lavanta
• Fındık Yağı
• Limon
• Çam Terebentin

• Vücutta selülit oluşumunu engeller.

• Cildi sıkılaştırır ve besler.

• Ciltteki çatlakları giderir.

• Ciltte pürüzsüz bir görünüm sağlar

• Cildi nemlendirir.

KULLANIMI:
• Sorunlu bölgeler ısıtılır. Yağ masaj yapılarak yedirilir ve
üzeri sarılarak 2 ile 4 saat arası bekletilir
• Haftada 3 defa uygulanmalıdır.
• Ara verilmeden 4 ile 6 hafta arası düzenli olarak kullanılması gerekmektedir.

ben bu yağdan kullanmıştım gecen sen bıde evde spor yaptım üzeri sarılıyken çok açayip faydası oluyo ben bide hergün yaptım ve gece yatmadan önce bırdaha yaptım ve sardıkdan sonra yattım sabah tekrar aynı işlem çok faydasını gördüm tabiki tekrarlıyo bunuda unutmamak gerek tatlıdan uzak durun bayanlar sempatiksalakcinni

arkadaşlar kimse mecitefendi kullanmıo mu bi ben kullanıom herhaldebenneyaptımki
bitkisewl doğal bi ürünmüş o da bi kutu geçen yaz bitirmiştim pek bi faydasını görmedim gibi ama düsenli kullanmamşıtım.dayanamadım bu yaz gene aldım:KK70: inşallah ii gelir ya düsenli kullanacam bakalım...kullanan olupta yorumlarını yazan olursa çok sevinirim.

Kızlar bende internetteki yorumları okudum ve bu selülit yağından aldim henüz 3-4 kez kullanmama rağmen sanki bacaklarım inceldi gibi ayrıca eda taspinarin at kili fırçasının aldım internetten onu da kullaniyorum benim selulitim baya var ve doğum kontrol hapı kullandığım için maalesef bu kadar arttı bu arada kalcamdaki çatlakların belirginliği azalmaya başladı .. Etkisini gördükçe buraya yazacağım ..

X