Pudra, Fondöten, Kapatıcılar loreal infallible mi true match fondöten mi

misss_girl

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2010
2.112
728
kızlar gratiste indirim olduğu ve akşamüzeri benim için ablam alacağı için buraya konu açıyorum acilen karar vermem lazım..sizce lorealin hangi fondöteni daha güzel özllkle kuru ciltler için hangisini önerirsiniz
$162ed66d-df3b-4803-b88c-31eee0b9764d.jpg
$loreal-paris-true-match-foundation-w3-golden-beige.jpg
$Cos141_8.jpg

birinci resimdeki kırmızı kapaklı, şu an adını doğru yazamaktan endişe ettiğim fondoteni kullanmıştım. memnun kalmadım. ben yirmili yaşlarda, karma cilttli biriyim ve bu fondotenin yaşça daha büyüklere ugun olacağını düşünüyorum.yüzde kalıp gibi,kalın, fondoten sürdüğünü iyice belli eden bir yapısı vardı. true match'in ona göre daha iyi olacağı fikrindeyim,kullanan bir arkadaşım iyi olarak bahsediyordu.
Bundan bağımsız sorarsan bence loreal fondoten alma, fondoten önemli bir makyaj malzemesi ve lorealın fondotenleri ortalama ürünler. mesela ben clinique even better kullanıyorum, fondoten sürdüğüm anlaşılmıyor, hem ince bir yapısı var hemde kapatıcılığı oldukça iyi.
çok uzun yazdım sanki:))

Konu, içeriği nedeniyle ilgili başlığa taşınmıştır.

Sana lorealden tavsiye debileceğim tek fondöten-pudra ürünü Loreal True Match Minerals Pudrasıdır. (kendisinden fırçalı ürün) Kapatıcılığı çok iyi. İnfallible'yi kullandım ama beğenmedim ben.Bu arada tavsiye ettiğim pudra resimde koyduğun değil onuda not geçeyim.

Son düzenleme:
ama ben fondöten istiyorum sizin dediğiniz pudra deil mi çillerim var çnkü kapatıcı birşey istiyorum birde cildim kuru...

ama ben fondöten istiyorum sizin dediğiniz pudra deil mi çillerim var çnkü kapatıcı birşey istiyorum birde cildim kuru...

Çillerin var diye cildini fondötenle yorma bence. Benim dediğim ürün fondöten kadar kapatıcı zaten altına bb krem geçersen muhteşem oluyor.

aksine kuru cildim ve kapatıcı bir fondötene ihtiyacım warr...umarım doğru rengide tutturabilirim çünkü ablama sipariş varcem:KK43:
Fondöten pudra da doğru renk çok önemli. İnşallah tutturursun ama denemeden çok zor. Birde bu tür markalarda renk seçeneği az olduğundan hep boyunla fark oluşuyor.

Ikisinide kullandim fena degildiler.True mach olan pudrali olmasi dolayisiyla kuru cildi olanlarin pek isine yaramiyacaktir.Kirmizi kapakliyi oneririm karma bi cildin vRsa eger

Cillerin varsa ikiside kapatmaz guzel degiller ve kalicida degiller. True mach Saglikli bir goruntu veriyr sadece. Clinique even better kullanmalisin. Benmde cillerim var en iyisi bu.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Loreal True Match fondöteni çok iyi bence.Cildim karma ve bana en iyi gelen fondöten bu.Maybelline pudra ile birlikte çok güzel duruyor ve kalıcılığı da çok iyi.Ben önce nemlendirici kullanıyorum.Üzerine 10 dakika sonra fondöten ve bir süre sonra pudra.Bu şekilde 10 saat kalıcı oluyor ve çok memnunum.Cildime haftada 2-3 kez maske uyguluyorum.Ben de hiçbir sorun yaratmıyor fondöten.Ama günlük kullanmıyorum.Günlük kullanım için fondöten çok ağır, ben günlük bb krem kullanıyorum pudrayla çoğu kez pudrasız.

kızlar gratiste indirim olduğu ve akşamüzeri benim için ablam alacağı için buraya konu açıyorum acilen karar vermem lazım..sizce lorealin hangi fondöteni daha güzel özllkle kuru ciltler için hangisini önerirsiniz
Eki Görüntüle 706628
Eki Görüntüle 706629
Eki Görüntüle 706630
Kes
Fondöten pudra da doğru renk çok önemli. İnşallah tutturursun ama denemeden çok zor. Birde bu tür markalarda renk seçeneği az olduğundan hep boyunla fark oluşuyor.
Eki Görüntüle 706628
Eki Görüntüle 706629
Eki Görüntüle 706630

X