lorna'nın başarı öyküsü...

lorna

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2009
12
0
41
slm arkadaşlar bu sayfalarda gezerken zayıflamaya karar verdim ve 16 günde tam 7 kilo verdim verilecek 11 kilom daha var merakk edenler için şöyle bi anlatım,,sabah kalkıp canım ne isterse yiyorum ama tabi kalorisi düşük şeyler mesela bir domates salatalık bir parça peynir 3 tane zeytin içecek olarakta su yada meyve çayı içiyorum,2 saatte birde yarım elma havuç vs yiyorum saat 17.30 da akşam yemeğimi yiyorum bir tabak çorba yada bir tabak sebze yemeği.yanlız 1günde sadece yarım dilim ekmek yiyorum seker tuz ve unlu hiçbirşey yemiyorum,,çokk mutluyummm:KK1: inşalhh kilo vermekk isteyenn tüm arkadaşlar werirsinizz,, ben kendimden umutsuzdum amaa sıktım dişimii ilk hafta çok moralım bozuldu açlıktan amaa kendi kendimee dedimkiii zayıflıcan yok başka çaren bide mezuniyet kıyafetimi çıkarttımm içine girene kadar dewammm

Bende aksam yemeklerinde sadece çorba içiyorum 2 aksamdır devamı gelecek inşallah birde şekeri kessem :)

ilk haftalarda zaten vücudundakii suyu atıonn daha iyiii tuvalete çıktıkça zayıflıon öle düşün :KK66:

Ondan mı 2 gündür full lavaboya taşınıyorum. Zaten akşam yemeklerinde ekmek tüketen biri değildim sadece sabah 1 dilim ekmek yiyorum,sanırım benim derdim şeker

Ama ben bişileri eksik yapıyorum ne :)

bu arada ben ewde bide egzersiz yapıomm,,, ama şekerr zaten yağa dönüşüyoo 16 gündür tatlı hiçbirşey yemedimm havuçç mesela arytık bana çokk şekerli geliyoo midemde küçüldüü,,bu yazzz kendime yeni bir bikini alcamm bunun hayaliyylee yaşıomm şuan:dance:

tatlım ya 16 günde 7 kilo cok değil mi bana cok fazla geldi dikkat et sağlığından olmayasın

çok iradelisin canım maaşallah ya ne güzel vermişsin kilolarını darısı başımazemuszemus

benim sadece 5 kilo vermem lazım ama o kadar zor geliyo ki,bide bütün gün oturarak çalışıyorum,hiç hareket yok,yediklerimi yakamıyorum:gitme:

benimde sadece 5 kilo fazlam var ama sanki yapıştı bu kilo gitmiyor bi türlü.diette yapıyorum ama tık yok

ev işi egzersiz yerine geçer düşüncesiyle egzersiz yapmadım hiç.ama agzersiz şart galibahihoyyyt

aslında belkii sağlıksızz olabilirrr neticede bu kiloları ben 16 günde almadım,,,bu kadar kilo vermem,in sonunda oturup eskisi gibi sucuklu yumurtaya ekmek banarsam ahhh ahh eski günler şutarafagitti versdiğim kilonun 2 mislini alırım fakat yemiyorum yemicemde çünkü bunu sadece zayıflamak için değil hayatım byunca uygulıcam,,

ben 48 kiloyla evlendim 67 ye çıktım şimdi 7 si gittiii eskii formuma dönücemmm şimdi ne giysemm yakıştıramıomm zaten yakışmıyoo azz kaldııı hayallerimm umutlarımmmm bekleyin beni gelioomalkisalkisalkis

bende 48 le evlendim ama evlilik sigarayı bırakma ve üstüne gebelikle 74 kilo olarak doğuma girdim tam 1 yıl oldu şimdi 57 kiloyum ve 5 kilom daha var vermem gereken

ne mutlu sana canim ama ben yesil elma diyetinden sasmam super gunde 1 kilo garanti gidiyor deneyin bence

bende yeşil elma yiyorum kırmızıı şekerlii diye yeşili tercih ediyorum

cnm verdiğin kilolar sadece yağdan mı ölçtürdün mü hiç..bilmiyorumkismile
ben de sağlıklı beslenmeye adamıştım kendimi kalori hesabı yaparak zayıflamıştım ki zayıfım ztn ama takıntı işte daha zayıf olcm..:kedi:
2 yıl önce kış ayında başladım yaza kadar 50 den 43 e düşmüştüm öyle devam edicektm bunda sonra ama olmuyor o kısa sürede verdiğin kilolar bi bakmışsın geri gelmiş çok da kısa sayılmazdı üstelik benimki seninkinin yanında ama ona rağmen bi şekilde geri alıyorsun..:1no2:
madem şu an için hayalin vr mezuniyet elbisesi için devam et ama ondan sonra diyetisyen eşliğinde devam et bence..yerimseniben kaybettiklerinin arasında kasların da olmasın..eyvahedigeldismile

X