Celestiall'in Başarı Öyküsü

tek kelimeyle büyüleyici olmuşsunuz tebrik ediyorum. azim ve sabır bence kilo vermek için ön şart ve siz bunu başarmışsınız. manken gibi olmuşsunuz maşallah maşallah=)

süper ya bayıldım
canım peki kaç ay gibi bir zaman zarfında o basenleri erittin ve eritmeye yönelik naptın

Bende basen yoktu zaten Elma tipi şişmandım ben yani kollar ve göbek bölgemde depo olmuştu yağlar. Zayıflama süreci başladığında otomatik olarak zayıflamaya başlar vücut. Bölgesel zayıflama diye bişey yoktur zaten tüm beden birlikte zayıflar. 32 kiloyu yaklaşık 10 ayda verdim ki çok sıkı bir diyet yapmadım tam tersine çok yavaş verdim diyebilirim. Şu dönemde yeni hedefim 55 ama artık ideal kilomda olduğum için pek kasmıyorum günlük 1600 kalori civarı alıyorum. Kilomu korumaya çalışıyorum. ayda bir kaç gün mutlaka kendime izin veriyorum..

Tebrik ederim gerçekten tam bir sabır ve azim örneğisiniz. Tam rejimden sıkıldım derken sizin azminizi görünce tekrar motive oldum teşekkür ederim. Bende 75 kilo idim şu an 69 kiloyum hedefim 55 olabilmek.Bu arada boyumda 1.60 ve benim kilolarda aynen dediğiniz gibi göbek kol ve göğüslerde toplanmış durumda göğüslerimde büyük olunca hep bol şeyler giyiyorum ve beni daha şişman gösteriyor.Bu yüzden kendimden nefret ediyorum inşallah bende sizin gibi zayıflayabilirim. Başarılarınızın devamını diliyorum.

Tebrik ederim gerçekten tam bir sabır ve azim örneğisiniz. Tam rejimden sıkıldım derken sizin azminizi görünce tekrar motive oldum teşekkür ederim. Bende 75 kilo idim şu an 69 kiloyum hedefim 55 olabilmek.Bu arada boyumda 1.60 ve benim kilolarda aynen dediğiniz gibi göbek kol ve göğüslerde toplanmış durumda göğüslerimde büyük olunca hep bol şeyler giyiyorum ve beni daha şişman gösteriyor.Bu yüzden kendimden nefret ediyorum inşallah bende sizin gibi zayıflayabilirim. Başarılarınızın devamını diliyorum.

Çok teşekkür ederim lütfen devam edin hiç kimse için değil kendiniz için. Çok birşey gerekmeyecek sıkılmayacaksınız. Karnımız doysun yeter Aç ruhlarımız asla doymayacak çünkü onu doyurmaya kalkarsak yandık demektir.
Ben başardıysam herkes başarır buna inanın. Kilolu psikolojisi ilginçtir insan kendinden nefret eder. Birisi gelip kilolarınızla ilgili seviyesizce bişey söylese karşımızdakini değil inatla kendimizi suçlarız suçladıkça yer yedikçe genişler genişledikçe nefret ederiz.

Sonuçta bu yazıyı okuyanlara şunu söylemek istiyorum.
Sadece sevin kendinizi ve şımartın çünkü Herkes den çok layıksınız buna. O güzel giysileri giymeye, mutlu olmaya layıksınız bunu fark edin yeter..

Son düzenleme:
öncelıkle sizi canı gonulden tebrık edıyorum gıpta ettıgım ınsanlardan bırı oldunuz su dk .. bende kotu bır anı paylasayım bu konuda

- bugun manavcının onunde durdum bırseyler almak ıcın,kım bakıyor buraya dıe seslendıgımde cvp '' buyur abla '' oldu .. 23 yasındayım karsımdakı herıf benden en az 15 yas buyuktur.. yanıma zayıf bır kadın geldı bır kılo cılek tarttırdı adam poşeti uzatırken '' BUYUR KARDEŞıM '' dedi o kadına ..
O an .. ağlamak geldı içimden .. yok dedım ya bu kadar da olmaz

Hiçkimse için değil sadece kendime bu sahmeyı tekrar yaşatmamak için bende bugun başladım zayıflıcam inşallah..

sizi tekrar tebrk ederım.

Tebrik ederim. Ayrıca çok doğru şeyler yazmışsın; gerek şişmanlık psikolojisi, gerek beslenme konusunda...

Öncelikle azminden dolayı tebrik ederim . Sadece zayıflamakla kalmamış bunu bize çok güzel bir şekilde nakletmişsin..

Şimdi...

Bu süreçte nerelerde zorlandın ?? Elini tatlıdan, pastadan, börekten ne çekti.?

Bir insan neden kilo vermek ister?

X