Celestiall'in Başarı Öyküsü

yazdıklarınıza aynen katılılıyorum bende aynı yöntemle zayıflamaya çalışıyorum sizide verdiğiniz kilolardan dolayı tebrik ediyorum opuyorumnanaktan

Öncelikle seni azminden ve basarindan ötürü cani gönülden tebrik ederim arkadasim. O kadar icten, o kadar güzel yazmissin ki herseyi. Bende dogumdan bu yana 95 kiloyum ve suan diyetteyim. InsaAllah senin gibi bu kilolarimdan kurtulur, basari öykümü burda paylasirim.

böyle yazıları okumak nekadar motive diyor insanı yaa
tebrik ederim çok başarılısınız bende 7 hafatda 6 kilo veridm
benim sormak istedigim akşamalrı yeek yedinizmi kaçta yediniz en son ne yediniz yatmadna önceee

inaanmmııyyoooruuummm:1shok:
süpersinnn....ay ben burda 7 kilo veremiyorum diye kıvranıyorum..yeni doğum yaptımda 4 ay oluyoo..
bende istiyom bendedelikafadulden

ıste bu yaa ıste bu tebrık edıyorum senı bende vermek zorundayım artık ıns senn gb verırım 12 kılocuk cok degl kı :KK70::ecrin_bebek:

böyle yazıları okumak nekadar motive diyor insanı yaa
tebrik ederim çok başarılısınız bende 7 hafatda 6 kilo veridm
benim sormak istedigim akşamalrı yeek yedinizmi kaçta yediniz en son ne yediniz yatmadna önceee

Akşamları çok acıktıysam dayanamayacak gibi olduysam çok az yedim.
Çok Çok sıkı bi diet yapmadım çünkü. mümkün mertebe 7 den sonra yememeye çalıştım

çok çok tebrik ediyorum.burdaki herkez gibi benimde kilo sorunum var ama ben diyet yapamıyorum kalıba giremiyorum senin gibi yaparak vermeye çalışıyorum.hayat yemek yemekten ibaret değil bunu anladım.herşeyden önce sağlığımız gidiyor hamileyken şekerle uğraştım sebeb tabiki kiloydu ama yeter kurtulacağım.sürekli burayı takip edip başarı hikayelerini okuyorum ve bende yaparım diyorum:))hadi herkeze kolay gelsın

bu başarı öyküsü bence buradaki en etkileyici ve öğretici yazı. sizi tebrik ederim, harikasınız...
biz de topiğimizde şimdi bunu yapmaya çalışıyoruz, sağlıklı bir beslenme düzeni oturtarak vücudumuzdaki fazlalıklardan kurtulacağız..
bu arada daha önce sorulduysa affet ama spor olarak bişey yaptın mı onu merak ettim.

tatlım önceki haline ait resmin var mı acaba? çok merak ettim ben de 69um 60 olmak istiyorum daaaa:))):sm_cool:

X