Love'n Diyet Günlüğü

Thia

Kaderle bağlı iki alyans.
Kayıtlı Üye
4 Mart 2011
415
0
Merhabalar dostlar,

Allah nasip ederse düğünümden önce bende ciddi rekamlarla kilo vereceğim!

Pazartesi günü fitnees ve havuz'a baslayacagım, evde otura otura sadece boğazı kısa kısa verilecek gibi değil bu kilolar. Evimde suan tartı yok fakat yarın kiloma bakıp baslıga yazacagım ve adım adım ilerleyişimi paylaşacağım..

:KK54: Sizleri seviyorum, destekleriniz ve motiveleriniz için şimdiden teşekkür ederim...

düğünün de diyetin de hayırlı olsun canım inşallah başarırsın ve zayıf bi gelin olursun. kolay gelsin.

canım benimde amacım zayıf gelin olabilmek. inşallah bu konuda başarılı olucaz. ama maalesef benim spora gitme imkanım yok. gunde 12 saat çalışıyorum ve akşam 9:30 da evde oluyorum. :KK20:

bende boğazımı tutarak ve evde belkı kucuk kcuuck egzersız yapmaya çalışarak vericem. şimdi kaç kg sun? hedefin ne canım? şimdiden başarılar dilerim. umarımı ikimizde zayıf gelin oluruz. düğün ne zaman?

Merhabalar,

Bugün itibari ile spor ve diyetime baslamış bulunmaktayım..

Şu an ki değerlerim:

Boyum: 1.74 cm
Kilom: 74 kilo 700 gr.

Sabah:
Kahvaltımı yeteri miktarda yaptım ( Kahvaltı ögünü cok önemli!)

Öğlenden sonra spor salonuna gittim,2 saatlik sporun ardından 1 saat yüzdüm.. Her yanım özellikle yan taraflar ve bacaklarım feci bir şekilde agırıyor,
Aptal kilolar hareket halinde ve gidiş yönünde ilerliyor insaAllah. :KK34:

Gelirken kampanyada idi 4 paket Kellogg's Special K aldım. :KK37: Ara öğünlerimde kullanacağım.. Detayları yarın besinlerle ayrıntılı şekilde yazacağım..

Dipnot: Spor salonuna bayan günleri p.tesi çarşamba cuma olduğu için bir gün arayla gideceğim...

Umarım güzel sonuçlarımı bu baslık altında sizlerle paylaşırım...

HEDEF :
İlk Etap : 70
İkinci Etap : 65
Üçüncü Etap : 60

düğünün de diyetin de hayırlı olsun canım inşallah başarırsın ve zayıf bi gelin olursun. kolay gelsin.

Canım, çok teşekkür ederim. :KK54:
canım benimde amacım zayıf gelin olabilmek. inşallah bu konuda başarılı olucaz. ama maalesef benim spora gitme imkanım yok. gunde 12 saat çalışıyorum ve akşam 9:30 da evde oluyorum. :KK20:

bende boğazımı tutarak ve evde belkı kucuk kcuuck egzersız yapmaya çalışarak vericem. şimdi kaç kg sun? hedefin ne canım? şimdiden başarılar dilerim. umarımı ikimizde zayıf gelin oluruz. düğün ne zaman?

İnsallah birlikte basarı sağlayabileceğiz canım, evde yapılabilecek egzersizler aslında ama üşengec olduğum için anca birilerinin beni dürtmesi lazım o yüzden özellikle spor salonuna gidiyorm :KK1: Bilgilerimi yukarıda belirttim, umarım ikimiz de zayıf , zarif gelinler oluruz....

Nikahım: Allah izin verirse 11 kasım.. Düğünüm Aralıktan önce olacaktı fakat sanırım YİNE ertelemek zorunda kalacağız, 2012 Nisan veya Mayıs aylarındada olacak..

Dün sporun ilk günüydü, bugün her yanım agırıyor dayak yemiş gibiyim valla.. Ama görünen o ki spor işe yarıyor ki vücudumda etkisini hissediyorum..
Yarın öğlen yine gidecegim fitnees beni bekler! :KK1:

Bugün 2 Kase K yedim,
Akşam
Yaptıgım zeytinyağlı dolmadan 3 tane yedim,
Bir kase salata

0 ekmek: mümkün olduğunca ekmek yemiyorum, bugün hiç agzıma bile almadım...

Az önce Meyve tabagı hazırladım kendime..

Bir salkım üzüm, Elma dilimi, şeftali dilimi..

Egzersiz yapmak istedim bugun de ama her yanım agırdıgı için yapamadım, yarın nasıl yapacağım diye düşünüyorum ama bu işe bas koyduk dönmek yok!

Canım, çok teşekkür ederim. :KK54:

İnsallah birlikte basarı sağlayabileceğiz canım, evde yapılabilecek egzersizler aslında ama üşengec olduğum için anca birilerinin beni dürtmesi lazım o yüzden özellikle spor salonuna gidiyorm :KK1: Bilgilerimi yukarıda belirttim, umarım ikimiz de zayıf , zarif gelinler oluruz....

Nikahım: Allah izin verirse 11 kasım.. Düğünüm Aralıktan önce olacaktı fakat sanırım YİNE ertelemek zorunda kalacağız, 2012 Nisan veya Mayıs aylarındada olacak..

bizimde mayısta kısmetse. nikahla düğünü ayrı tarihtemi yapıcaksınız? ozaman hedef zamanıda aynı yani. mayyıs ayı :) ama zaaten cok daha önce kiloları vermiş oluruz diye düşünüyorum yani inşallah :)

bizimde mayısta kısmetse. nikahla düğünü ayrı tarihtemi yapıcaksınız? ozaman hedef zamanıda aynı yani. mayyıs ayı :) ama zaaten cok daha önce kiloları vermiş oluruz diye düşünüyorum yani inşallah :)

Bende vermiş olmaayı ümid ediyorumm.. Gelinlerin içerisinde kuuuugu gibi olmamız lazım! Hırslıyım, olacak insallah! :KK66:

Merhaba sevgili diyet günlüğümm :KK16:

Sabah :

Bir Kase K

Öğlen:

2 saatlik spor, ( Her yanım hala acıyor, ancak bir haftaya kadar atarım bu hamlığı üzerimden herhal...)

3,4 adet dolma. (Dünden kalmıstı yiyiverim dedim :KK1:)

Aksam:

Fırında tavuk vardı menümüzde,

Birkaç patates, pişmiş domates, bir yarım but tavuk yedim.
Bir kase salata.

İlerleyen saatlerde de Meyve tabağı..

Bugün spor salonuna gittiğimde, 100 gr verdiğimi ögrendim :KK70: o bile sevindirdi, daha baslayalı kaç gün oldu.. Dün değil önceki gün tartıldıgımdan 100 gr azım.. Darısı kilo kilo vermeye insallah..

Spor süresince 1,5 LT su tükettim, yalnız illginç bişe var hiç wc çıkmadım :44: Normalde en azından idrar'a cıkmıs olmam gerekiyordu, sanırım bagırsaklarla ilgili bi problemim var, doktora görünmem gerek..

Son düzenleyen: Moderatör:
X