Lütfen bakın bu ne böceği nasıl kurtlurum

Eczaneden B... firmasının k-othrıne ilacını alın. Vileda ile özellikle süpürgelikler olmak üzere tüm evi silin . Güvenli bir ilaç üstelik , evde küçük çocuk olmasına rağmen geçen sene kullandım , hala daha yanıla şaşıla giren böcekler süpürgeliklerde ölüp kalıyor :) gerçekten çok etkili bir ilaç önceki yıl ilaçlama firması ilaçladığı halde ertesi sene yine böcekler türemişti geçen yıl bu ilacı kullandığımdan beri sinek dışında yaşayan canlı görmüyorum evde.
Kesinlikle aynı ilacı bende kullandım aşırı işe yarıyor

Eczaneden B... firmasının k-othrıne ilacını alın. Vileda ile özellikle süpürgelikler olmak üzere tüm evi silin . Güvenli bir ilaç üstelik , evde küçük çocuk olmasına rağmen geçen sene kullandım , hala daha yanıla şaşıla giren böcekler süpürgeliklerde ölüp kalıyor :) gerçekten çok etkili bir ilaç önceki yıl ilaçlama firması ilaçladığı halde ertesi sene yine böcekler türemişti geçen yıl bu ilacı kullandığımdan beri sinek dışında yaşayan canlı görmüyorum evde.
Kesinlikle aynı ilacı bende kullandim

Söylenen ilacı üç dört gün önce bende kullandım. Henuz 1tane örümcek dışında bişey görmedim. Tabi bide tüm giderleri kapattım bir şekilde :KK45:

Kitap biti bu oluyor arkadaşlar.
Zıplama falan yok bunlarda sadece yürüyorlar.
Evi ikinciye ilaçlattık dün bakalım geçecek mi bu sefer😖 bina da ilaçlandı geçmezse taşınıcaz gibi gözüküyor
Merhana bizdede var tüm odalarda ilaçlatıcam siz kurtuldunuzmu kafayı yicem ya

Evi ikinciye ilaçlattık dün bakalım geçecek mi bu sefer😖 bina da ilaçlandı geçmezse taşınıcaz gibi gözüküyor
[/QUOT çözüm bulabildinizmi acaba bende 2 aydır uğraşıyorum 2 kere ilaclattim en son ulv yaptırdım 10 gün yoktu Gine çıkmışlar

merhaba, bende de vardı, ilaçlattım taşındım dün akşam yine gördüm uykularım kaçtı. Ulv yaptırdığınızı yazmışsınız,İstanbulda mısınız? Hangi firmaya ilaçlattınız? Sabahtan beri kaç firma aradım bazıları ulv gerekli diyor bazıları ise sağlığa zararlı diyor. Bebeğim de var ne yapsam karar veremedim

merhaba, bende de vardı, ilaçlattım taşındım dün akşam yine gördüm uykularım kaçtı. Ulv yaptırdığınızı yazmışsınız,İstanbulda mısınız? Hangi firmaya ilaçlattınız? Sabahtan beri kaç firma aradım bazıları ulv gerekli diyor bazıları ise sağlığa zararlı diyor. Bebeğim de var ne yapsam karar veremedim
Merhaba bir cozum bulabildiniz mi acaba?

Çok minikler bu yakınlaştırılmış bi fotoğraf
Önce wcde gördüm 2 tane yaklaşınca zıplıyor lar pire değiller
Balkonumda çok fazla var
Evinde hiç bundan gören ve kurtulan varmı?
Eki Görüntüle 2281974 Eki Görüntüle 2282282
Merhaba umarım yorumumu görürsünüz benimde basim bu böceklerle derte çok ufak irmik tanesi kadar sıçrıyorlar 3aydir yapmadığım şey kalmadı kaç kere evi ilaclattik dezete aldık kendimiz ayrı ilasladik çamaşır suyu porcoz dipbucak temizlik halı koltuk perdeler herşey yıkandı boya yapıldı ama bunlar banamisin demiyor siz kurtulabidinizmi biri, 3 diğeri ise bir buçuk yaşında iki bebeğim var sadece beni ve 2kucuk bebeğimi isiriyorlar kaşıntı yapıyor özellikle saçlarda elimiz hep saçımızda bitli gibi😭😭

Merhaba umarım yorumumu görürsünüz benimde basim bu böceklerle derte çok ufak irmik tanesi kadar sıçrıyorlar 3aydir yapmadığım şey kalmadı kaç kere evi ilaclattik dezete aldık kendimiz ayrı ilasladik çamaşır suyu porcoz dipbucak temizlik halı koltuk perdeler herşey yıkandı boya yapıldı ama bunlar banamisin demiyor siz kurtulabidinizmi biri, 3 diğeri ise bir buçuk yaşında iki bebeğim var sadece beni ve 2kucuk bebeğimi isiriyorlar kaşıntı yapıyor özellikle saçlarda elimiz hep saçımızda bitli gibi😭😭
Merhaba canım taşındık o evden kurtulamadım, ama benim sadece WC ve balkonda vardı

Çok minikler bu yakınlaştırılmış bi fotoğraf
Önce wcde gördüm 2 tane yaklaşınca zıplıyor lar pire değiller
Balkonumda çok fazla var
Evinde hiç bundan gören ve kurtulan varmı?
Eki Görüntüle 2281974 Eki Görüntüle 2282282
hamam boceginin cocuklari degilmi? bizdede vardi şokta satilan ilac var ismi raid max di qaliba ondan aldim hepsi kayb oldu bi haftaya evde bin tane oldu cabukda evlat torun sahibi oluyolar cogaluyolar ama ziplamiyodular sendekiler qaliba yeni nesil 🤣

şokta satilan ilactan al.koy her odaya hepsinden kurtulursun insallah

Merhaba yaklaşık beş yıl oldu mücadele veriyorum ilk evimize gelen kuş tan pire bulaştı ilaçlama yapıldı dumanla ma sistemi tam geçti dedik ardından toz akarı kitap biti ve bunlar çıktı 12 kez evi ilaçla dım geçmedi eşyalarımı çöpe attım geçmedi evi değiştirdim geçmedi haşereler konakçı grubundan sıçrak böceği olarak geçiyor pire dil ama sıçrıyor yerler duvarlar süpürgelik ler perde ler yatak olmak üzere ne yazıkki her yerdeler ciddi kaşıntı yapıyor lar ve malesef ki nasıl kurtulacağım konusunda bilgim yok bir kızım var on yaşında onunda psikolojisi bozuldu defalarca canıma kıyma noktasına geldim evimde yemek pişmiyor kaçıncı bayram bilmiyorum bunlarla geçti bu aşamada verdiğim kilolar ve sayısız kare sinirsel olarak şekerden komaya girip hastaneye yatıyorum bilmiyorum yoruldum uykusuzluk ruhsal bozukluk çaresizlik beni herşeyden vazgeçme noktasına getirdi umarım siz iyileşir ve bu durumu atlatır sınız ben kaybettim olmadı.

20230622_023115.jpg

X