Lütfen bakın Fikirlerinize ihtiyacım var!

sonay0

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2009
5
0
Konumu ikinci kez okuyanlar belki bana kızıcak,bu kız akıllanmıyor diycek ama yine fikirlerinize ihtiyacım var!
Daha önce bahsetmiştim,Mahalle de 28 yaşında biri var ben daha 16 yaşında olmama rağmen bana bakıyor,ben nereye oturursam gelip karşıma oturuyor.3 haftadır böyle devam ederken bugün arkadaşım onu bir kızla el ele görmüş.Kimisi amcasının kızı demiş ama bence sevgilisi.E genç adam tabii sevgilisi olur ama o zaman neden bana bakıyor.Ben biliyorum daha küçük olduğumu ama o güzelce karşıma geçip oturuyo bakıyo bana :KK70: Bir anlam vereniniz var mı?

erkek millleti bakar..gözlerini kapatamazsın ki..
hem o yaştaki biri emin ol senın ona olan ilgini anlamıştır..
belkide egleniyordur sana bakarak..
bence pek kaideye alıncak bişey degil...
ama kesin birşey var sen ondan hoşlanıyorsun ve her bakısı her haraketi
senın için oldugunu sanıyor olabilirsin...

sen niye bunu bu kadar dert ediyorsun ki..ona karşı birşeyler hissediyorsun galiba...
daha çok küçüksün, senden yaşça çok büyük ,aklını başına topla...erkeklerin hepsi bakar...sende onun sana bakmasına takmışsın buda hoşuna gidiyor...

Evet doğru söylüyosunuz ama kendime engel olamıyorum.Benden hoşlandığını düşünmüyorum çünkü o çok büyük.Ben kendisinden bu kadar küçük birisine bakmasına anlam veremiyorum,üstelik de sevgilisi varken.Uzak dur diyolar ama yanı mahallede oturuyoruz sonuçta.Kendimi eve kapatamam ki!

amca kızıyla elelemi dolaşıyoakannehir
neyse neticede sevgilisi var bu adamın ama sana bakıyo sürekli..yavrum göze yasak yok bakar bakar,kendine pay çıkarma kendi yaşıtlarınla sana daha uygun olan gençlerle ilgilen eğer aşk yaşamak istiyosan:teselli:

bnmde aynıı bşy gelmştii basmaa salla gtsnn o senden yasça byükkk bnuu sakın ama sakınn unutma sende onu dalgayaa allllllkaydirigubbakcemile2

erkek milleti bakar canım.sana bakan her kişi senden hoşlanıyor anlamına gelmez.zaten sevgiliside varmış.kuzeni falan olamaz.kuzeni olsa niye el ele dolaşsınlar

ya baksın benım anlamadıgım neden bu kadar büyütüyorsn..
göz bu bakıcak tabıkı kayıyo sonucta..
sen bu adama sırılsıklam aşıksın canım...
plotonik aşkın hayırlısı olsun

Evet doğru söylüyosunuz ama kendime engel olamıyorum.Benden hoşlandığını düşünmüyorum çünkü o çok büyük.Ben kendisinden bu kadar küçük birisine bakmasına anlam veremiyorum,üstelik de sevgilisi varken.Uzak dur diyolar ama yanı mahallede oturuyoruz sonuçta.Kendimi eve kapatamam ki!
canım sen onun için ÇITIR kategorisindesin ve senin ilgin, saflığın elbette ilgisini çekiyor..kendine de bişiler ispatlıyor böylece..hala çıtırlar bana tav oluyo diye düşünüyodur eminim..daha çok küçüksün,inan erkekler böyleeeeeeee...daha yolun başındasın..bence yaşıtlarınla ya da en azından yakın yaşlardakilerle ilgilen..hoş derslerine bak erkek her zaman olacak diyeceğim ama biliyorum ki sen de malesef bizim geçtiğimiz yollardan acı da olsa geçeceksin..
ve büyük ihtimalle boş insanlara ne kadar zaman harcadığını pişmanlıkla hatırlayacaksın..umarım böyle olmaz akannehir

Konumu ikinci kez okuyanlar belki bana kızıcak,bu kız akıllanmıyor diycek ama yine fikirlerinize ihtiyacım var!
Daha önce bahsetmiştim,Mahalle de 28 yaşında biri var ben daha 16 yaşında olmama rağmen bana bakıyor,ben nereye oturursam gelip karşıma oturuyor.3 haftadır böyle devam ederken bugün arkadaşım onu bir kızla el ele görmüş.Kimisi amcasının kızı demiş ama bence sevgilisi.E genç adam tabii sevgilisi olur ama o zaman neden bana bakıyor.Ben biliyorum daha küçük olduğumu ama o güzelce karşıma geçip oturuyo bakıyo bana :KK70: Bir anlam vereniniz var mı?

Amca kızı ve elinden tutarak geziyor öylemi?? ilk okul çağındamıki bu amca kızı??
Tatlım belliki sende etkilenmiş henüz ergenlik döneminde olduğun için sana karşı bakışları senin ne yöne otursan gelip karşına oturması seni izlemsi belliki seni etkilemiş ve hoşuna gitmiş ama dediğim gibi henüz ergenlik çağındasın..:uhm: bi düşünsene 16 ve 28 yaş ve bi düşünsene amca kızıyla bir erkek el ele gezermi?? Erkeklerin gözleri radar gibidir tatlım her yöne bakar sağa bakarken sola bile kayarsengözlerimebaksanab :mymeka: .. Dahaa neler görüp yaşicaksın tatlım bu başlangıcı:teselli:

sakın haa sakın senin aklını çelmesine izin verme. Bende o yaşlarda aynı hataları yaptım sonrasında çok acı çektim çok üzüldüm mafoldumben boşverr sen sana bakanı seni süzeni... erkek milletinin gözü doymuyor ne yazık ki her zaman fazlasını istiyor

sende karşısına geçme allam yaaa
16 yasndasın neleri düşünüyorsun okuda adam ol bence..
aksi bir hareketini gördüğündede şikayet edersin olur biter...

Bende senin yaşlarında ..biyoloji öğretmenimden hoşlanıyordum...

Ay neydi o günler... pır pır ederdi yüreğim.. :kedi:

Safca bi duygu işte....:kedi:

Çıtırsın şekerim.. adam tazecik kıza bakar..

Erkek değilmi... hepsinin gözü fıldır fıldırrrrr

Sakın ya düşünme böyle şeyleri... bakarsa baksın... tren geciyo demek ki..:mymeka:

Sen bakarsan adamda bakar tabi...yok bunda bişey.. bakma koca adam ya o

X