Lutfen bana akıl verin

Sizi evlerine almamaları lazım. Allah düsmana vermesin aileyi dağıtırsınız siz

Çok tepki almışsınız, tepki vermekte de haklı insanlar. Senede 15 gün çok değil. Size hak verdiğim konu kaynananızın sürekli başınıza kalmaya çalışması. Ve eşinizle birlikte bir ay kalacakken onun da dahil olması. Fakat siz kadın gelir gelmez zaten eşinize dünyayı dar ediyormuşsunuz. Eğer düzgün bir şekilde davransaydınız, kaynananızın sürekli sizle kalmayı dile getirmesi konusunda konu açsaydınız böyle tepki çekmezdiniz. Ama eşiniz sizinkilere iyi davranırken siz 15 gün için böyle yapıyorsanız bayağı sıkıntılı bir durum bu.

Sizi evlerine almamaları lazım. Allah düsmana vermesin aileyi dağıtırsınız siz
Bu mesajında gayet haklı bence ya. Zaten iki ay birlikte kalmışlar, kocasıyla bir aylık vakti var ve onda da gelmek istiyorlar. Bu kadarı da fazla yani

Keşke sizin gibiler hiç evlenmese. Kendi ailesi ile yaşasa, turşu gibi kurum kurum kurulsa.

Öbür kaynina neden gidip kalmıyor

İyide sizinde hakkiniz basbasa kalmak mevzu oğullarını gormekse ee görmüşler tekrar gelip kalmak ne alaka uzun süre ogullarini görmezler anlarimda sizde sonuçta genç jnsanlarsiniz eşinizle ayrı kalacaksınız vakit geçirmek istersiniz koltukta samimi vakitler film özel yemekler dışarı çıkmak istersiniz haklısınız bence açık.acik konussanizda esiniz tepki vermeye başlamış ogullarina söylerler bence eşinle kırmadan halletmeye bak seni özlüyorum gelmeni basbasa kalmayi ozledim falan de orta yolu bulur belki

Yanlış adrese geldin kuzum biran önce kaç burdan derim

Sizin sorununuz bence kendinizi (ayni burada oldugu gibi) dogru anlatamamaniz. Yani soz var daglari deler, soz var yuva yikar. Uslubunuzu duzeltip derdinizi mantik cercevesinde izah ederseniz bence esiniz de anlayacaktir.

Biraz daha ılımlı olmalısın bence eşine bunu belli etmeden kendi ailene nasıl davranıyorsan onun ailesinede öyle davranmalısın esin kısa bi süre durup gideceği sırada kayınvalideni ararsın anne böyle böyle x kisi gitmeden bi hafta once gelsen bende biraz zaman gecirsem felan diye iyimser bi sekilde diye bilirsin bence

Biraz daha ılımlı olmalısın bence eşine bunu belli etmeden kendi ailene nasıl davranıyorsan onun ailesinede öyle davranmalısın esin kısa bi süre durup gideceği sırada kayınvalideni ararsın anne böyle böyle x kisi gitmeden bi hafta once gelsen bende biraz zaman gecirsem felan diye

Ya canım bak kayinpederin biraz aksi madem sende kayinvalidene destek ol. Belki sizin yanınızda daha huzur buluyordur mutlu hissediyordur. Seni tanımıyorum ama senden çok rica ediyorum düşüncelerini değiştirmeye çalış. Kaynanana kötü davranma.

Senin gibiler düşman başına. Allah yardım etsin sende ki kocaya.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…