Lütfen bana yardım edin kalıcak gidicek yerim yok cebimde 10 lira var kadın sığınma evine gitmek istemiyorum mersinde yaşıyorum kadın sığınma evi yok

Arkadaşlar ben mi çok iyi niyetliyim bilmem

ha buradan biri para yardımı yap derse para gönderecek kadar saf değilim ama bu kız/kadın daha 18 yaşında çocuk y

belli bir hata yapmış hatalar yapmış ama şuan zor durumda kimi alayvari konuşmuş kimi kınam

belki o yaşta kızınız var belki kardeşiniz insanlık bu kadar öldü mü yardımcı olmak isteyenlere lafım yok bizler 18 yaşında çok mu akıllıydık ailelerimiz iyiydi belki de kader

herkes hata yapabili

İnşallah bir an evvel kurtulursun kardeşim umarım çocuğun yoktur eğer yoksa hayata sıfırdan başla çalış oku kendi ayaklarının üstünde dur önce kadın sığınma evine git kendini iyi hissedince bi yol elbet bulunurr diışa

İnternete baktım kadın sığınma evi yoktu ben para istesem sokağa çıkar yine para isterim o kadar düşmedim, düşmeyinde.
Sormamda sakınca yoksa neden ceza aldı acaba bu arkadaş Mune Mune
Yaşı 18, çok küçükmüş. Kadın sığınma evlerinin gizli olduğunu ve internetten bulunamayacağını bilmemesi ve düşünememiş olması normal geldi de...

X