Lütfen bana yardım edin kalıcak gidicek yerim yok cebimde 10 lira var kadın sığınma evine gitmek istemiyorum mersinde yaşıyorum kadın sığınma evi yok

Bahsettiğiniz üyenin konusuna hiç yazmadım ama özelden iletişime geçtim. Bulunduğu ilde onlarca avukat arkadaşım var hepsi de yardıma hazırdı. Numaralarını verdim konudan bahsedip. Üye hiçbir mesajımıza cevap vermedi. Üst üste kaç mesaj attım kim bilir çok haklısınız. Yine de kurunun yanında yanacak bir yaşa bile tahammülüm yok benim özellikle söz konusu kadınsa. Hadi doğruysa diyorum her seferinde

Merhaba. Anlatmaya çalıştığımı kısaca özetlemişsiniz.
Bende hiç yazmamıştım konularına ama siteye girdikçe denk gelip okuyordum sadece. Çok aktif olamadığımdan yazmıyordum.

Yanlış mı düşünüyorum bilmiyorum ama gerçekten ihtiyaç sahibi olan yada kurtulmak isteyenlerin '' ama'' sı olmaz bence.
Verilen her tavsiyeyi not alır, takıldığı yerde tekrar sorar ve harekete geçer.
Gözü kapalı tabii ki kimseye güvenemezsiniz ama iki tarafta birbirini ispatladıktan sonra yardıma, verilen tavsiyeye tamam der ve kurtarır kendisini.

Sizler gibi çok fazla iyi niyetli, yardımsever üyeler var bu sitede ama maddi olarak çok fazla sömürmeye çalışan bir o kadarda kötü niyetli insanlar var. Keşke gerçek ihtiyaç sahibi olanlara gidebilse o destekler ve kurtulsalar ama maalesef iş ciddiye binince yardım isteyen taraf bir bakmışsınız kapı duvar olmuş, kafa çok başka yerlerde. Zaten böyle böyle öldürmüyorlar mı insanların iyi niyetlerini ?

olay gerçekti netten bakmıştım.ama en sonunda üyelerden para istemesi hoş olmadı.

Evet bende bakmıştım olay gerçekti. Sadece o kadar acım var içim yanıyor laflarının arkasından maddi destek istemesi hiç hoş olmadı. O kadar canı yanan insanın aklına en son gelecek şeydir çünkü maddi destek istemek. Anlatmak istediğim oydu.

Merhaba, konuyla alakasız ama kardeşi ölen üyenin konusunu hatırlıyorum çokta üzülmüştüm.
Devamının bu şekilde bitmesine çok şaşırdım. Konuyu okuma şansım var mı ?
Arattım ama bulamadım bir türlü

üçüncü sayfada arkadaş paylaşmış konunun linkini, oradan bakabilirsiniz.

Ben kimseden para veya başka birşey istemem benden büyükleri var napabilirim veya benim gibi böyle birşey yaşayan kadınlar varsa onlardan fikir almak için yazdım başka kötü niyetim yok

Bide yapmadığım birşey uok derken onların işlerini bana köle gibi davrandıklarını anlatmaya çalıştım.

Kadın sığınma evinede giderim ama beni alırlar mı bırakırlarmı bilmiyorum korkuyorum o yüzden

kadın sığınma gitmekten baska careniz yok

Ben kimseden para veya başka birşey istemem benden büyükleri var napabilirim veya benim gibi böyle birşey yaşayan kadınlar varsa onlardan fikir almak için yazdım başka kötü niyetim yok
İyi işte karakola gidin olmadı kades yükleyin o da olmadı 183 ü arayın yardım isteyin onlar sizi sığınma evine götürür deniliyor hiç bu cevapları umursamıyorsunuz. Ne düşünsün insanlar başka?

Mersin'de 2 tanesi Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'na, 1 tanesi Büyükşehir Belediyesi, diğeriyse Tarsus Belediyesi'ne ait toplam 4 tane Kadın Sığınma Evi var.

Evden çıkamıyorsanız 112’yi, Sosyal Destek Hattı 183’ü arayabilir veya Şiddet Önleme Merkezi ŞÖNİM‘in Mersin Şubesiyle irtibata geçebilirsiniz.
MERSİN
Adres: Gazi Mahallesi 1323. Sokak No:5 Yenişehir
Tel: 0324 328 66 35

Ayrıca telefonunuza android için Play Store, IOS için App Store’dan KADES ( Kadın Destek ) uygulamasını indirebilirsiniz.

Kadın sığınma evinede giderim ama beni alırlar mı bırakırlarmı bilmiyorum korkuyorum o yüzden
Mune ayrıntılı bir şekilde bilgi vermiş niye dikkate almıyorsunuz?

kadın sığınma evine gitmek istemiyorum

kadın sığınma evi yok

Ayni mesaj içinde yazılan bu iki cümle güvenimi sarstı size karşı.
+Mersin'deki kadın sığınma evlerini kimse bilmez sandınız herhalde. Yok diye salladınız.

Cebimde 10 lira var bilgisi de para isteyeceğinizi, tepkilerden dolayı vazgeçtiğinizi hissettirdi.

Ayni mesaj içinde yazılan bu iki cümle güvenimi sarstı size karşı.
+Mersin'deki kadın sığınma evlerini kimse bilmez sandınız herhalde. Yok diye salladınız.

Cebimde 10 lira var bilgisi de para isteyeceğinizi, tepkilerden dolayı vazgeçtiğinizi hissettirdi.
İnternete baktım kadın sığınma evi yoktu ben para istesem sokağa çıkar yine para isterim o kadar düşmedim, düşmeyinde.

X