lutfen bi okuyun :(

moonquin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2010
251
7
39
3 aylik kizim var. 4-5 gun once ani bi sekilde sutum kesildi. Cok az geliyr bikac damla. Kizim biberon alniyr. Kasiklada istemiyr. Memeye cok duskun. Illa emmek istyr. Ama bisey gelmeyince agliyor. Basina boyle bisey gelipde dok giden varmi. Nette tiroid hormonlarnn az calismasindanda olur diye okudum. Devamli emen cocugun sutu niye kesilirki. ? :KK43:( moralim cok bozuk. Bide goguslerim devamli agriyor. Sizliyr. Igne batiyor gb uyr. Koltuk altlarima kadar sizi geliyr. Bazen kollarima iniyr sizi. :KK43:( bi fikri olan carmi kizm ck agliyr....

3 aylik kizim var. 4-5 gun once ani bi sekilde sutum kesildi. Cok az geliyr bikac damla. Kizim biberon alniyr. Kasiklada istemiyr. Memeye cok duskun. Illa emmek istyr. Ama bisey gelmeyince agliyor. Basina boyle bisey gelipde dok giden varmi. Nette tiroid hormonlarnn az calismasindanda olur diye okudum. Devamli emen cocugun sutu niye kesilirki. ? :KK43:( moralim cok bozuk. Bide goguslerim devamli agriyor. Sizliyr. Igne batiyor gb uyr. Koltuk altlarima kadar sizi geliyr. Bazen kollarima iniyr sizi. :KK43:( bi fikri olan carmi kizm ck agliyr....

Canım aynı şeyi ben de yaşadım. Bir göğsüm tamamen kesildi. Bir göğsümde de süt tıkanıklığı oldu ve iltihap yaptı. Bir sürü antibiyotik kullanmak zorunda kalmıştım. Dr a gittim ama dr bir sebep bulamamıştı. Tiroid hormonlarının az çalışmasından olur demişsin. Ben bunu bilmiyordum. Sonra zaten hipotiroidi hastası olduğumu öğrendim. Sütüm bu yüzden mi kesilmiş yani benim de. Ben de çok ağlamıştım, üzülmüştüm sütüm kesildiği zaman. Niye kesildi hiç anlamamıştım. Sen de bi kan testi yaptırıp tiroidlerine baktırsan iyi olur.

ben troid hastasıyım ilaç kullanıyorum cok sukur sutum iyi umarım böyle devam eder bir an önce doktora git troid önemsenmeyen asşında cok önemli olan bi mevzu

Canım komposto iç bol bol, bulgur ye geçmiş oldun

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X