biraz uzun ama lutfen okuyun bi fikir verin...

Ne zamandan beri aşk bu kadar çirkinleşti aşk uğruna bunca mide bulandırıcı şeye katlanılır mı Allah aşkına.Böyle şeyler okuynca aşkın gözümdeki masumiyeti azalıyor maalesef.

oyle ama ben en serefsizine denk geldim.... :-((( ahhh degirmendere ahhhh :-S
canim senden bi rica da bulunabilir miyim... ??? disari ciktiginda yada sahile indiginde bi nefeste benim yerime alir misin....?? :-S
ozledim memleketimi yaaa.... :-((

şans işte kader kısmet...buralardan da bak iş bence vardır mutlaka.bsy sorcam baban ölmüş ya ondan maaş falan kalmadı mı sana canım.

şans işte kader kısmet...buralardan da bak iş bence vardır mutlaka.bsy sorcam baban ölmüş ya ondan maaş falan kalmadı mı sana canım.

ahh golcuge bi gelebilsem daha ne isterim ki arkadasim babamdan maas kaldi akmasa da damliyo cok sukur... ustelik golcukte ewimiz de var bombos duruyo ama benim kardes muswettelerim orda kalmama da musade etmiyo ki golcuke gelsem cewrem cok orda ama millet rahat birakmiyo millet sanane diceksiniz bende milleti takmam aslinda ama surekli insanlarla ugrasmaktan biktim usandim artik sadece arladaslar degil akrabalarimda orda ama iste damgayi bi yedin mi bi daha kazisan da cikmiyo.. :-(( iyi gunde birisi el uzatmaz yanlisa gidiyosun don diyeni hic gormedim ama sen oyle boylesin diyen assalik insanlar vicdansizlar o ladar cok ki nedense butun kotulukler de beni buldu.....
gecen gun abimi de o yuzden aramistim bizim ewde oturucam qrtik bana bi abilik yapmak zorundasin dicektim ama hala aramadi....
yaa bi hayati bitirmek ne kadar kolaymis yeni bi hayata baslamak ne kadar zormus yaaa.... yada kolay da beni zorlaniyorum anlamadim ki...

kusura bakmayında bu yazdıklarınızda suçlu olan biri varsa o da sizsiniz.. eşiniz(!) o senin yapamadıklarını yapıyor diyerek sizi açık bi şekilde atmış bi kenara zaten.. sizde çalışıp kadına rakip olmaya çalışıyorsunuz neden bu kadar ezdiriyorsunuz ki yazık değil mi size? bence yapmanız gereken ailenizden özür dileyip onlara geri dönmeniz yoksa bu kadın gider başkası gelirr o rahatlığı almış bi kere eşiniz(!) (nikahlı mısınız onu bile anlamadım gerçi neyse beni alakadar etmez orası)

benim aileme yaptigim hic bisey yok ki.... ozur dileyecek hic bisey yapmadim ben onlara.... cocuklugumdan beri ben kardeslerimi ailemi istiyorum ama onlar beni istemiyo....ben onlara degil onlar bana kotuluk yaptilar hala yapiyolar da... buna ragmen ben surekli onlarla iyi olmaya calisiyorum ama onlar beni islerine yaradigim zaman arayip sorarlar ben onlara canlarim derim onlarsa menfaatleri icim benle gorusurler.... ozur dilemesi gereken biri varsa o ben degilim kardeslerimin benden ozur dilemesi gerekir....

huylu huyundan vazgeçer mi allahaşkına :KK14:
eşinin bu kadar seni aldatmasına rağmen ondan vazgeçemediğin şey nedir?
eşin kadınla yedi naneleri sonra başından def etmek için elinden yaptı öyle mi?
ben her şeyi geçtim, sana şaştım arkadaşım. ne kadar güzel sakın sakin anlatıyorsun, her şey çok normalmiş gibi...

senin eşin hasta mı? hem senı tonlarca kadınla aldatıyor, hemde senden vazgeçmek istemediğini söylüyor

vayy be sendeki de ne aşkmış...
ama şunu bil, eşine beslediğin şeyin adı aşk olamaz
aşk ve sevgi paylaşımı sevmez ve kabul etmez :KK34: birinin seni ciddi anlamda silkelemesi lazım.

sözün bittiği yer.....

keşke herkes hemen asıp kesmeden önce bu kadar sayfa ne yazılmış bir okusa da işin aslını öğrenip , kadın kadına destek olsa :KK34:

keşke herkes hemen asıp kesmeden önce bu kadar sayfa ne yazılmış bir okusa da işin aslını öğrenip , kadın kadına destek olsa :KK34:

ne guzel yazmissin canim......
ilk bsataki konuyu acma sebebime gore. bi konu bukadar okunup bu kadar sayfa surmez ki... herseyin bi sebebi var ama
arkadaslarin dewamini okumadan ilk yazdigim seye gore yorum yapmalari da normal ama iste... diyecek bisey bulamiyorum...
yargisiz infaz bazilarinin kolayina geliyo... herkesin fikrine dusuncesine saygim sonsuzdur... beni yargilayanlara
tahammulde edemiyorum ama yapacak bisey yok.... :-((((

ahh golcuge bi gelebilsem daha ne isterim ki arkadasim babamdan maas kaldi akmasa da damliyo cok sukur... ustelik golcukte ewimiz de var bombos duruyo ama benim kardes muswettelerim orda kalmama da musade etmiyo ki golcuke gelsem cewrem cok orda ama millet rahat birakmiyo millet sanane diceksiniz bende milleti takmam aslinda ama surekli insanlarla ugrasmaktan biktim usandim artik sadece arladaslar degil akrabalarimda orda ama iste damgayi bi yedin mi bi daha kazisan da cikmiyo.. :-(( iyi gunde birisi el uzatmaz yanlisa gidiyosun don diyeni hic gormedim ama sen oyle boylesin diyen assalik insanlar vicdansizlar o ladar cok ki nedense butun kotulukler de beni buldu.....
gecen gun abimi de o yuzden aramistim bizim ewde oturucam qrtik bana bi abilik yapmak zorundasin dicektim ama hala aramadi....
yaa bi hayati bitirmek ne kadar kolaymis yeni bi hayata baslamak ne kadar zormus yaaa.... yada kolay da beni zorlaniyorum anlamadim ki...

gölcük insanı genel olarak cok bagnaz bu konuda biliyorum...en cok da abilerine ablalarına suc buluyorum ben..nasıl bir vicdan ya.o evde senin de hakkın var.bu zamana kadar almaman hata git otur evde kira isteyecek kadar yüzsüz degillerdir heralde.nasıl yediriyorlar bunları kendilerine anlamadım ya :KK50:

gölcük insanı genel olarak cok bagnaz bu konuda biliyorum...en cok da abilerine ablalarına suc buluyorum ben..nasıl bir vicdan ya.o evde senin de hakkın var.bu zamana kadar almaman hata git otur evde kira isteyecek kadar yüzsüz degillerdir heralde.nasıl yediriyorlar bunları kendilerine anlamadım ya :KK50:

simdi bisey aanlaticam yok artik diceksiniz....
iki abim war buyugu simdi cezaevinde olene kadar cikmicak insallaahhhh....
babam olunce yerini o aldi babalik gorevlerini ona werdik para pul isleri hesaplar ondaydi...
zamaninda evsiz kalinca beni kendi evinde bakamadi yengemle beni ayni evde idare edmedi 12 yasindaki cocukken karisini
tercih etti beni istemedi... ablalarimda oyle... neyse dedim... o zamanlar koyde dedemde kaliyodum okul
baslicak diye golcuge geldim kimse olmasada babamin ewinde kalir ayligimla gecinirim dedim...
babamdan kalan eve gittim dayali doseliydi annem ewllenmeden once ailece orda yasiyoduk...
neyse ewe gittim kapiyi acicam acilmiyo anahtar dgismis zor bela kapiyi kirdim icer girdim bi baktim ewde 5 6 adam war
sen kimsin ewimize nasil girersin kapimizi nasil kirarsin demesinler mi sok sok sok...
asil siz kimsiniz be burasi benim ewim sizin ne isiniz war dedim kowdum adamlarla tartistik o zamanlarda 14 yasindayim..
neysr sinirden aglaya aglaya yan tarftaki amcaya gittim durumu anlattim o arada ewdeki adamlar abimi aramislar abim geldi...
yanina gittigim amca beni abime wermek istemedi abim beni dower diye dusunduk...
neyse abimle arabay bindik gidiyozz... bi gitik golcuk jandsrmasina abim nedesin....
haneye tecawuz diye beni sikayet etti ewimin kapisini kirdi kiracilarimla kawga etti demein mi Allah'im dusunurken bile
simdi cileden cikiyorum... bende dayanamdim komutana olanlari anlattim konu kapandi...
meger abim is yerindeki elemanlara ewi kiralamis ustelik ew hepimize ortak buyuk paylar da bana anneme kucuk kardesime dusmustu
ama gel gor ki benikserefsiz abim olcak adam kendi ewimin kapisini kirdim diye haneye tecawuz deyip benden sikayetci oluyo...
daha neler neler anlatmaya omur yetmez.... bu durumda ben golcuk e gelemem kimse barindirmiyo ki kimseyle
ugrasamam ben artik.... kardes olcak mahlukatlar yuzunden insanlarda. nefret eetmeye basladim...
bizimkiler de adalet diye hisey yok bende simdilkk ugrasmiyorum kimseyle Allah'a havale ettim hepsini...

simdi bisey aanlaticam yok artik diceksiniz....
iki abim war buyugu simdi cezaevinde olene kadar cikmicak insallaahhhh....
babam olunce yerini o aldi babalik gorevlerini ona werdik para pul isleri hesaplar ondaydi...
zamaninda evsiz kalinca beni kendi evinde bakamadi yengemle beni ayni evde idare edmedi 12 yasindaki cocukken karisini
tercih etti beni istemedi... ablalarimda oyle... neyse dedim... o zamanlar koyde dedemde kaliyodum okul
baslicak diye golcuge geldim kimse olmasada babamin ewinde kalir ayligimla gecinirim dedim...
babamdan kalan eve gittim dayali doseliydi annem ewllenmeden once ailece orda yasiyoduk...
neyse ewe gittim kapiyi acicam acilmiyo anahtar dgismis zor bela kapiyi kirdim icer girdim bi baktim ewde 5 6 adam war
sen kimsin ewimize nasil girersin kapimizi nasil kirarsin demesinler mi sok sok sok...
asil siz kimsiniz be burasi benim ewim sizin ne isiniz war dedim kowdum adamlarla tartistik o zamanlarda 14 yasindayim..
neysr sinirden aglaya aglaya yan tarftaki amcaya gittim durumu anlattim o arada ewdeki adamlar abimi aramislar abim geldi...
yanina gittigim amca beni abime wermek istemedi abim beni dower diye dusunduk...
neyse abimle arabay bindik gidiyozz... bi gitik golcuk jandsrmasina abim nedesin....
haneye tecawuz diye beni sikayet etti ewimin kapisini kirdi kiracilarimla kawga etti demein mi Allah'im dusunurken bile
simdi cileden cikiyorum... bende dayanamdim komutana olanlari anlattim konu kapandi...
meger abim is yerindeki elemanlara ewi kiralamis ustelik ew hepimize ortak buyuk paylar da bana anneme kucuk kardesime dusmustu
ama gel gor ki benikserefsiz abim olcak adam kendi ewimin kapisini kirdim diye haneye tecawuz deyip benden sikayetci oluyo...
daha neler neler anlatmaya omur yetmez.... bu durumda ben golcuk e gelemem kimse barindirmiyo ki kimseyle
ugrasamam ben artik.... kardes olcak mahlukatlar yuzunden insanlarda. nefret eetmeye basladim...
bizimkiler de adalet diye hisey yok bende simdilkk ugrasmiyorum kimseyle Allah'a havale ettim hepsini...

off nasıl bir vicdandır ya.nasıl bir ailedir.mahkemeye kadar git o evde hakkın var sonucta kiraya ver olmadı evi hiç olmazsa aylık bir miktar daha gecer eline. hakkın oranın kirası senin.kenara para at az ya da cok nolur nolmaz...valla ne desek de cıksan bu işten beynim durdu inan cok zor durumun senin için dua edicem.inşallah bu hayattan kurtulur düze cıkarsın.aynı ildeyiz belki bir otobüste yanyana oturduk çok garip geliyor inan.bir insanın bu kadar acıyı yaşaması.Ama sen cok güclü bir kadınsın bunu unutma.Sabret bu günlerin cıkısı da vardır.
adamın ailesi iyi diosun onlar maddi yönden elinden tutamazlar mı?

Bugun o kadın gitse yarın baskası gelecek ve siz eşinizden ayrılamıyorsunuz ama emin olun eşiniz sizden vazgeçer. Ayrılmamakla sadece bu süreyi uzatıyorsunuz. Yapmayın Allah aşkına bu kadar aciz değilsiniz. Eşiniz olmadan da yapabilirsiniz

destinyyy bu yazdiklarin dogrumu:KK53:saka amacli yazdin zannettim eger dogruysa senin ilk yapman gereken esim diye hitap ettigin adamdan kacarak kurtulman nokta

i
off nasıl bir vicdandır ya.nasıl bir ailedir.mahkemeye kadar git o evde hakkın var sonucta kiraya ver olmadı evi hiç olmazsa aylık bir miktar daha gecer eline. hakkın oranın kirası senin.kenara para at az ya da cok nolur nolmaz...valla ne desek de cıksan bu işten beynim durdu inan cok zor durumun senin için dua edicem.inşallah bu hayattan kurtulur düze cıkarsın.aynı ildeyiz belki bir otobüste yanyana oturduk çok garip geliyor inan.bir insanın bu kadar acıyı yaşaması.Ama sen cok güclü bir kadınsın bunu unutma.Sabret bu günlerin cıkısı da vardır.
adamın ailesi iyi diosun onlar maddi yönden elinden tutamazlar mı?

cok tesekkurler arkadasim dualarin icin Allah razi olsun guzel dualarin seni de bulsun canim...
belki bigun bi yerde selamlastik bile :-)))) bu adam yurt disina gitsin o zaman abimi arayip cagiricam
yerleri yurtlarii sattiricam herkes satsin baksin isine buadam burdayken isime karismasin diye gidince cagircam abimi
bakalim nasipse abimle konusup sattircam hayirlisiyla.... su adami bekliyorum iste bi gitse....
ailesi gercekten cok iyi yardimci da olurlar hatta ablasininda abisininde bogazina kadar felaket borclari var...
grcen ablasina ise basladim ayrilicam ew tutucam dedigikde ablasi ew tutma gel benle kal sikilirsan istersen ew tutarsin
karani dinlemis parani biriktirmis olursun ama simdi ew tutamazsin simdilik benim yanimda kal ew tutacagin zaman
yardimci oluruz elimizden geleni yapariz tutariz ewini kardesimizsin sen dedi... kardesimle olmazsa bile elbet ewlenicen
hayat kurucan o zaman bilr destek oluruz falan dedi ki dediklerini yaparlar da her konu da destek olurlar...
annesi kardesleri akrabalari hepsi benle gorusur konusur ama bi sefer de bu adam sorun cikarir gecen bilr dedi
ayrildigimizda ailemle.gorusursen ailemi silerim dedi sen silsen de ailen seni siler beni silmezler dedim zoruna gitti...
yani sorunlu adam zarar wermiyo siddeti uok ama cenesi yetiyo iste...
offf beynim oyle dolu ki catlicam.... bunca seye ragmen ailesi beni istiyo benim ablam ewikiz warken falanca yerdeki ewi kiralarsin
diyo sabir Allah'im ya sabir...

destinyyy bu yazdiklarin dogrumu:KK53:saka amacli yazdin zannettim eger dogruysa senin ilk yapman gereken esim diye hitap ettigin adamdan kacarak kurtulman nokta

yasadiklarim saka degil ki yazdiklarim saka olsun .. ;-)
sayfalarca yazdim daha anlatmadigim cok sey war bazi seyleri kisaca yazmaya calistim.... :-((
ama yazdiklarimin tek bi harfinde yalan yanlis eksik uydurma saka falan yok...
yani yazdiklarimin hepsi yasadigim hayatin bi parcasi malesef benim hayatim boyle :-(((
kimileri inanamiyo kimileri yargiliyo kimileri yardim etmek istiyo kimileri uzuluyo kimileri kiziyo....vs...
herkese tesekkur.ederim .... kim ne der nasil dusunur bilemiyorum ama benim hayatim bu iste....
bi insanin yasayabilecegi butun kotulukler pislikler igrenclikler uzuntuler acilar dertler sikintilar.... hepsi bende...
ama Rabb'ime sukurler olsun ki haala ayaktayim derdi veren dayanma gucunu de weriyo dermanini da bunca kotulugun
mukafatini da wericek insallahh...

yasadiklarim saka degil ki yazdiklarim saka olsun .. ;-)
sayfalarca yazdim daha anlatmadigim cok sey war bazi seyleri kisaca yazmaya calistim.... :-((
ama yazdiklarimin tek bi harfinde yalan yanlis eksik uydurma saka falan yok...
yani yazdiklarimin hepsi yasadigim hayatin bi parcasi malesef benim hayatim boyle :-(((
kimileri inanamiyo kimileri yargiliyo kimileri yardim etmek istiyo kimileri uzuluyo kimileri kiziyo....vs...
herkese tesekkur.ederim .... kim ne der nasil dusunur bilemiyorum ama benim hayatim bu iste....
bi insanin yasayabilecegi butun kotulukler pislikler igrenclikler uzuntuler acilar dertler sikintilar.... hepsi bende...
ama Rabb'ime sukurler olsun ki haala ayaktayim derdi veren dayanma gucunu de weriyo dermanini da bunca kotulugun
mukafatini da wericek insallahh...[/QUOT nasil dayanabiliyorsun insan olarak bunca seye vallahi sastim kaldim :KK53:senin testinde buymus demekki su hayatta kim 4&4luk yasiyorki herkesin ayri bir derdi var emin ol bunca seyden sonra sende yakalarsin mutlulugu:KK34: insanin beyni yetmez buna hakkinda hayirlisi olsun en kisa zamanda yakalasin mutluluk seni:KK16:

son gittiğin iştende sıkıntı çekmişsin. ama yinede iyi birşey erken farkettin... ama yinede yılmak yok.. iş aramaya devam et. inş. mutlu olacaksın....dua et... bol bol dua et...

konuyu yeni okuyan arkadaşlarda, konu sahibi arkadaşın başına gelenler çok farklı, hepsini okusunlar öyle yorum yapsınlar...

Şoklardayımm.. Yazının tamamını bile okuyamadımm.. Bu nasıl bi hayat, evlilik aklım almadı doğrusu.... Eşim o kadından vazgeçemiyor" ne demek , yani Allah'ım büyük konuşturmasın ama ben öyle bir eşi napardım hiç düşünmek bile istemiyorum.. Yani en azından ne bileyim defolsun gitsin zaten öyle birinden ne eş olur ne baba.. Ne diye nasıl yaparım ne ederim diyosunuz. Madem eve katkınız var maddi olarak, bulunmaz hint kumaşı mı bu, valla kafam pek almadı en iyisi fazla yorum yapmayayım.... Allah yardımcınız olsun!!!!

iyi gunler....
kisaca derdimi anlatmaya calisayim...
esimle yedi yildir birlikteyiz sorunum esimin sorumsuz tawirlari ve istenmeyen kotu kadin..
ben esimle birlikte olabilmek icin aylarca ugrastim. cok cektim.
hayatimi ailemi herkezi herseyi sildim attim. ugruna omrumu werdim.. zor da olsa bi iliskiye basladik..
yaklasik yedi yildir ayni ewi paylasiyoruz. biz tanistigimizda hayatinda hergun baska bi kadin wardi...
zamanla hepsini hayatindan cikardik..esim cok baskici yasakci kuralcidir hersey onun dedigi gibi olmak zorundadir
olmazsa ufak bisey yuzunden bile buyuk kawgalar cikabiliyo... konusmayi anlasmayi ya bilmez yada anlamaz beceremez yani
ne zaman konusmak istesem hep beni ezip kendini hakli cikarmaya calisir.. aslinda konusma seklim yanlis degil ama o anlamiyo iste
her yolu denedim olmadi :-((( ne olursa olsun sabrediyodum....
ama bigun dayanamicam seyler oldu ve ben ewi terk etmek zorunda kaldim..
daha bi gun bile olmadan arkadasi esimi bi kadinla tanistirmis... oylesine gelip gecici bi kadin ama...
neyse kadinla gorusmusler neler yaptiklari da malummmm....o
iki gun sonra esim beni aradi baya bi konustuk dayanamadim we esimin yanina tekrar dondum..
malum kadin hergun biraz daha hayatimiza giriyodu... ayrilmasini soyluyodum ama olmuyodu...
gittikce kadin hayatimiza girdi esim is geregi o kadini ablasiyla tanistirdi iyi arkadas oldular is yaptilar her gun esimin ablasiyla beraberdi
ablasni kullanarak esimin ailesinin icine girmeye basladi ama herkes onu ablasinin arkadasi saniyodu
gercegi ailesine ben anlattim ailesi beni cok sewdikleri icin o kadindan herkes nefret ediyo ablasi bilee sozde nefret ediyo ama
hala arada gorusuyolar.. gittikce is uzadi kadin hayatimizin tam ortasina yerlesti ne yaptiysak olmadi...
esim kadina cokagir agiza alinmicak laflar etti onu istemedigini soyledi cok kotulukler yapti ama yokkkk nnafile kadi. wazgecmiyoo...
esimin hayatinda onlarca kadin oldugunu bile bile istenmedigini bile bile esimi bastan cikarmak icin herseyi yapiyo...
parasini pulunu bile esime serdi yeterki benimle ol herseyim senin dedi.... esimin arabasini bile o aldi... gordukce parcalayasim geliyo
ustelik kadin esimden 8yas buyuk kadinin benim yasimda kizi war yaaa..... kadin cocuklarina bile zorla esimi sewdirdi...
ne olursa olsunn kadin hala hayatimizda we en buyuk sorunumuz .....
esim beni cok sewdigini herseye ragmen beni istedigini benimle olumu goze aldigini ben onu terketsem bile benden wazgecmiceni falan soyler...
ama soz konusu o kadin olunca isler taamamen degisiyo.. olanlara artik susamiyorum cunku esim cok ilgisiz butun gun bilgisayar basinda oyun oynar
ben ilgisiz yada anlayissiz bi kadin degilim.. esimin yapisi bu degistiremiyorum
ilgizligini yada bisey konusmaya baslayinca hemen sesi yukseliyo bagiriyo sakin ol diyorum olamiyo...
aslinda konusmalarima ozen gosteriyorum ama her yolu denedim biz esimle konusamiyoruz bu sorunu halledemiyoruz...
benim icin onca guzel seyler soyleyen yapan benden wazgecmeyecegini soyleyen adammmmm soz konusu o kadin olunca inanilmaz degisiyo...
o kadindan wazgecmicem sen istemiyosan kaldiramiyosan kapi orda o senin yapamadiklarini yapiyo sen onun gibi olamazsin
falan neler neler diyo o kadini benden ustun tutuyo onun icin benden wazgeciyo...
kadinin yaptiklari da parasini yedirmek esimi gezdirmek surekli biseyler almak falan tamamen paraya dayali seyler yani..
benimde ewin butcesine katkik war ama gormuyo oncelerden calismak istemistim izin wermedi
hem para kazanmami istemiyo hemde o kadindan wazgecmemi istiyosan onun yaptiklarini yap diyo da yapmama.izi. wermiyo...
kadin esimin benle yasadigini bilmiyodu bi kac ay once beni ewimizi ogrendi kurtuluruz dedik ama daha beter oldu...
kadin simdi daha cok ariyo mesaj atiyo cewap wermezse sabahlara aksamlara kadar ariyo telefon susmuyo...
esimle yedi senede yedi kere bas basa gezmisligimiz disari cikmisligimiz inanin yoktur
ama o kadin her aradginda gidiyo ustelik simdi kadin sokagin basina kadar esimi aliyo ve gidiyolar...
ne yaptiysam ne dediysem olmadi bu kadindan kurtulamadim kurtulamadik...
ben esimi gercekylten sewiyorum ve kaybetmek istemiyorummm... ama o kadin warken olmuyoo...yapamiyoruzz..
cekip git kurtul diceksiniz belki ama demeyin cok ayrildik ama yine bi araya geldik barisali daha bi ay bile olmadi...
bi akil fikir werin ben bu kadindan nasil kurtulucam...... aslinda daha bicok sorun war ama.olmuyo duzelmiyo
bazen gucum bitiyo esimden wazgeceyim hersey bitsin diyorum ama onu da yapamiyorum wazgecemiyorummm...
hayatimizi mahveden bu kadindan nasil kurtulabilirimm bi fikri olan warsa lutfen paylassinn ......

sabirla okudugunuz icin tesekkurler.....

valla hikayenin tamamını okuyamadım ama okuduğum kadarı yetti bana biz ne diyelim alan memnun satan memnun :)
üzülerek söylemeden geçemeyeceğim ama kocanız nazarımda adam değil buna rağmen sizi ve diğer kadınları nasıl böyle himayesi altına alabiliyor bunu da anlamış değilim. Allah ıslah etsin.

46 sayfayı okuyamadım açıkçası, ilk yazından anladığım kadın eşinden 8 yaş büyük, ayrıca kadının çocukları senin yaşında. yani sen eşinden bayağı bir küçük olmalısın.

eşinden büyük bir kadın 4 senedir onun hayatında ailesinin içine kadar giriyor, senin de tek isteğin o kadının gitmesi, eşinin ne yaptığı nasıl bir iş olduğu önemli değil. kadın eşine araba alıyor, parası ile kendini sevdiriyor. buna jigololuk denir kısaca. 4 senedir de elele tutuşup gezmedikleri kesin yani cinsellik de vardır. neyine katlanıyorsun bunun anlamadım

X