Lekeler, Çiller Lütfen cevapp??

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

ecenazx

Kün Fe Yekün 🕊
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
21 Ekim 2020
1.214
356
23
Kızlar merhaba benim cildim hem yagli hemde kuru iki yanagim arada kizariyor arada kendi geçiyor bephantol ve hametan kullaniyorum bazen bi ara cildim sivilcemsi gibi oldu sağ taraf kaşınıyordu hastaneye gittim bana parazit demodex var dedi ürktum ilac kullandim iki gün sonra başka doktora gittim oda egzama olduğunu söyledi hametan ve advantan kullandim ve o puturluk kizariklik geçti gitti ama aradan bir ay sonra tekrarladi kızarıklık kaşınma vs canım iyice sıkıldı başka doktora gittim alerji testi yaptırdım alerjim yokmus sende egzama yok dedi sonra yine başka doktora gittim oda parazit olma ihtimali var dedi aksamdan krem ve sabah güneş kremi surmustum demodex testi yaptırdım hiç bir şey gözükmedi doktor bidaha gel krem sürmeden yüzünü yikamadan dedi benim hayatım çok stresli doktora eğer demodex cikmazsa bu kızarıklık neden dedim stres olur dedi karaciğer sorunu olur dedi onlardan da kaynaklanabilir dedi bende ikisi de var napcam hiç bilmiyorum nolur bana yardımcı olun cildim de kaşınma yok sivilce yok sadece kizarma ani gelen ates basmasi oluyor yuzume sizce nedir napmam gerek siz olsanız napardiniz?? 😞😞

X