Lutfen moral verin

derece yapamazsın ama kasarsan bir üniversite kazanırsın

Size bir akıl vereyim, kesinlikle dil okuyun.
Lojistik firmasına Almanca hocasını müdür yapmışlar, hiçbir ticaret, işletme, iktisat ya da lojistik eğitimi yok.
İkinci üniversite okuyan biri olarak, size başlamadan önereyim. Dil mezunlarını, geliştirdiyse daha çok tercih ediyorlar bence.

Mezunum . Daha yeni deneme yaptım. Uzun zamandır çalışmadığım içinde netlerim afedersiniz çok kötü. Tyt netim 32 , ayt denemesi de yapmadım. Son 4 ay kala derece yapabilir miyim . Sinav ücreti de çok pahalı olacak diyorlar en azından paradan olmayayım diyorum TM bolumundeyim . Matematikte sıfırım.
32 net cok düşük. Asilman lazım. Derece derken kaç bin mesela? Benim çalıştığım lise orta düzey 80 civarında net çıkaran eşit ağırlık öğrencilerimiz var. Kalan sürede bir şeyler yapmak istiyorsan Türkçe anlam bilgisi ve paragraf test kitapları edin gunluk 50 soru coz(sadece paragraftan) yazım noktalama hallet. Matematikten yapabileceğin konulardan soru kaçırma eksiklerini tamamla, sosyal çalış. Ayt'ye iyi bir planlamayla vakit ayirabilirsin. Youtube'ta bir sürü video var faydalanabilirsin. Eba akademiye mezunlar girebiliyor mu bilmiyorum, görebiliyorsan cok işine yarar.

X