Lütfen. Şu mesajları bi okurmusunuzz

Arkadaşlar ben kendimi ifade edemedim

Bakın biz çok samimiydik benim eşim süt getirdi bize ve onlara bi gün dedi nakit yok Pzt kemal maaşını alınca veririm bende tmm canm sıkıntı yok dedim Pzt oldu eşimin ibanını istedi eşi para atıcak diye bende kendi ibanımı attım oda bu senin ibanınmı gibisinden manalı konuştu ses tonundan anladım yani çünki uzun zamandır tanıyorum onu normalde sürkli mesaj atar inan konusundan sonra yazmadı taki kargo meselesine kadar kargo Kemal'in iş yerinin yan tarafındaydı eşimde dedim git al dedi Kemal'e söylim o alsın öğlen antreye eve geçiyor bizde ordan alırız küçük bi paketti neyse kemal sağolsun almış eve götürmüş ikimizin eşi de gece 11 de işten çıkıyor ben melikeyi aradım dedim napıyorsun komşımdaym filn dedi komşusuda aynı apt karşı komşusu bende tanıyorum ve ses tonundan tripli olduğu beliydi Melike'nin ben dedim eşim geliyor camdan paketi atarmısın oda tmm dedi kapattı sonra saat 11 oldu eşim gitti onların kapısında bekliyor onlar 5.katta oturuyor asansör yok diye eşim yukarı çıkmamış bende bunu arıyorum açmıyor üst üste arıyorum açmıyor sonra eşime dedim Kemal'i ara belki evdedr eşim Kemal'i arıyor kemal işte melikeyi arıyor işte nasrettin gelmiş aşağıda paketi at diye Melike sürekli telefonla uğraşan biri telefon elinden hiç düşmez hatta bi defa berber 4 müz eşinin çalıştığı kafeye gittik onların şefi de tanıdık olduğu için bizle samimi oda kaç defa melikeyi uyardı sen ne görüyorsun bu kadr telefonu bırakmıyorsun ayıp diye neyse normal bi zamnda arasaydım açmasaydı olabilr derdim belki oan açamadı yada açmak istemedi ama eşimin orya gitceği saati biliyordu sırf bna kızgın olduğu için gıcıklık olsun diye telefonu açmadı çünkü ben ona dedim nasrettin gelince seni ararım atarsın paketi diye bunu bile bile açmadı benim kızgın olduğum konu bu zaten oda mesajda belirtmiş bana sormadan kocamdan kargo getirmesini istemiştim diye dikkatli okursanız bi paket getirdi de ne oldu sanki o kadr samimiyiz onun derdi kıskançlık lafı edilmez ama linç yediğim için yazıcam benim eşim de sürekli köyden süt istetiyor onlar için getiriyor ne olmuş birbirimize kardeş demişiz bana diyor yok sana şu yardımı bu yardımı yaptım hepsi yalan sadece bi defa ayakkabımı bağladı oda son haftalarında onlara gittim sancım vardı eğilemiyordum rica ettim ayakkabımı bağlaması için onuda daha önce yine bi konu için tartıştık yüzüme vurdu senin ayakkabını bağladım diye onun harici bna yaptığı bi iyilik yok tam tersi ben doğum yaptım oda hastaneye geldi ama benim için değil benim doktoruma randevusu vardı oda hamileydi kontrol için gelmişti ordan benim. Yanıma geldi ben ailemden uzak bi şehirdeyim hiç arayıp sormadı bişiy ihtiyacın varmı yokmu diye ben yine umursamadım sürekli tatlı dolma mantı evde ne yapsam çağırıyordum ikimizin kocası da geç geliyor beraber yiyip içelim diye ama o kıskançlık yapıp bu şekilde yaptı daha çok şey var ama Allah'a bıraktım artık
Senaryo filan mı bu? Aynı mesajı 7-8 kere yazmış?
nasıl arkadaşlık türü bu? Ne kadar yüz göz olmuşsunuz. Birbirinizden hoşlanmıyorsanız mesafe koyar, görüşmezsiniz. Yok ben senin ayakkabını bağladım, sen benim telefonumu açmadın.

X