Lütfen. Şu mesajları bi okurmusunuzz

Okurken ben ne okudum dedim kendime hem kahkaha attım hem çok üzüldüm daha evli bile değilim nişanlıyım şöyle şeyler okuyunca korkuyorum 🤣 Allah böyle elitlerden görümcelerden korusun .

Onların ilişkisi fazla yüz gözdü, sizin korkmanıza gerek yok bence. Ama tabi ki iyilerle karşılaşın her daim 🙏

Aramayı açmak gibi açmamak da bir tercih, ben mesela aşırı bayan muhabbeti uzatan arkadaşlarımın telini görsem dahi açmıyorum, o an başka işim oluyor ve biliyorum ki asla teli kapatmayacak aman sonra ararım diyorum, ya da cidden konuşmak istemiyorum ve açmıyorum. Bitti. Bunun hesabını sormak bir de eşinin telefonunu açtın diyerek üste çıkmaya çalışmak aşırı saçma. Hem olayı büyüten sizsiniz, hem de yüz yüze gelince konuşuruz tabi o yüz varsa diyerek çıldırtan.

Arkadaşım okuman yok mu senin 3. Defa tekrarlıyorum sana alttan al DEMİYORUM DE Mİ YO RUM TAMAM DEMEK ALTTAN ALMAK DEĞİLDİR
tamam de geç gerisi seni bağlamaz
Bence siz kızı da böyle bize yaptığınız gibi manasız manasız şeyler söyleyerek delirttiniz en son patladı başka açıklaması yok bunun
Ablası tamam demekle olur mu. Hazreti Kübra laf sokmadan durabilir mi? Laf sokacak, alınacak, trip Atacak Kübra. Çan çan çan insanın zorla sinirini bozacak

Melike gerçekten sıkıntılı biraz çok çabuk atarlanıyor geçen dedi nasrettine söyle süt istesin bende eşime dedim eşimde dedi adamın arabası bozulmuş köyde getiremiyormuş şimdi hemn bozuldu mesajı ekliycem buraya sonrada hatasını anladı benim bu ara pskoljim bozuk herkese sinirleniyorm kızıyorum dedi

Geçenlerde de süt istedi eşimde adamın arabası bozuk şimdi getiremiyor dedi diye triplere girdi sonra hatasını anladı kusura bakma bu ara pskoljim bozuk herkese sinirleniyorm kızıyorum dedi

savunmanız bu mesajlaşma mı gerçekten?
üyelik iptali yapmışsınız ama okursunuz belki dışarıdan kadın tamam canım başka yerden alırım demiş. sizin buna verdiğiniz cevaba sinirlenmiş. onu bile anlayamıyor musunuz da adam süt getirmedi diye triplere girdi diyorsunuz?
maşallah mevzuyu çarpıtmakta üstünüze yok.

Türkiye'de sadece 230 tane Nasreddin varmış. Üstelik çift d ile yazılıyor. Ben de öyle hatırlamıştım ama kadın kocasının adını da yanlış yazmaz herhalde deyip öyle devam ettim😒
230 mu?
Ben bi Nasreddin Hoca bir de Kübra'nın beyi Nasrettin vardır diye düşünmüştüm, vay be :KK53:

Arkadaşlar ben kendimi ifade edemedim

Bakın biz çok samimiydik benim eşim süt getirdi bize ve onlara bi gün dedi nakit yok Pzt kemal maaşını alınca veririm bende tmm canm sıkıntı yok dedim Pzt oldu eşimin ibanını istedi eşi para atıcak diye bende kendi ibanımı attım oda bu senin ibanınmı gibisinden manalı konuştu ses tonundan anladım yani çünki uzun zamandır tanıyorum onu normalde sürkli mesaj atar inan konusundan sonra yazmadı taki kargo meselesine kadar kargo Kemal'in iş yerinin yan tarafındaydı eşimde dedim git al dedi Kemal'e söylim o alsın öğlen antreye eve geçiyor bizde ordan alırız küçük bi paketti neyse kemal sağolsun almış eve götürmüş ikimizin eşi de gece 11 de işten çıkıyor ben melikeyi aradım dedim napıyorsun komşımdaym filn dedi komşusuda aynı apt karşı komşusu bende tanıyorum ve ses tonundan tripli olduğu beliydi Melike'nin ben dedim eşim geliyor camdan paketi atarmısın oda tmm dedi kapattı sonra saat 11 oldu eşim gitti onların kapısında bekliyor onlar 5.katta oturuyor asansör yok diye eşim yukarı çıkmamış bende bunu arıyorum açmıyor üst üste arıyorum açmıyor sonra eşime dedim Kemal'i ara belki evdedr eşim Kemal'i arıyor kemal işte melikeyi arıyor işte nasrettin gelmiş aşağıda paketi at diye Melike sürekli telefonla uğraşan biri telefon elinden hiç düşmez hatta bi defa berber 4 müz eşinin çalıştığı kafeye gittik onların şefi de tanıdık olduğu için bizle samimi oda kaç defa melikeyi uyardı sen ne görüyorsun bu kadr telefonu bırakmıyorsun ayıp diye neyse normal bi zamnda arasaydım açmasaydı olabilr derdim belki oan açamadı yada açmak istemedi ama eşimin orya gitceği saati biliyordu sırf bna kızgın olduğu için gıcıklık olsun diye telefonu açmadı çünkü ben ona dedim nasrettin gelince seni ararım atarsın paketi diye bunu bile bile açmadı benim kızgın olduğum konu bu zaten oda mesajda belirtmiş bana sormadan kocamdan kargo getirmesini istemiştim diye dikkatli okursanız bi paket getirdi de ne oldu sanki o kadr samimiyiz onun derdi kıskançlık lafı edilmez ama linç yediğim için yazıcam benim eşim de sürekli köyden süt istetiyor onlar için getiriyor ne olmuş birbirimize kardeş demişiz bana diyor yok sana şu yardımı bu yardımı yaptım hepsi yalan sadece bi defa ayakkabımı bağladı oda son haftalarında onlara gittim sancım vardı eğilemiyordum rica ettim ayakkabımı bağlaması için onuda daha önce yine bi konu için tartıştık yüzüme vurdu senin ayakkabını bağladım diye onun harici bna yaptığı bi iyilik yok tam tersi ben doğum yaptım oda hastaneye geldi ama benim için değil benim doktoruma randevusu vardı oda hamileydi kontrol için gelmişti ordan benim. Yanıma geldi ben ailemden uzak bi şehirdeyim hiç arayıp sormadı bişiy ihtiyacın varmı yokmu diye ben yine umursamadım sürekli tatlı dolma mantı evde ne yapsam çağırıyordum ikimizin kocası da geç geliyor beraber yiyip içelim diye ama o kıskançlık yapıp bu şekilde yaptı daha çok şey var ama Allah'a bıraktım artık
Bacim sut kafa mi yapti ayni msji 250 kere atmisin? 1 kere de anliyoruz gerzek degiliz. Ayrica kadin seni niye kiskansin?

X