Lütfen. Şu mesajları bi okurmusunuzz

Melike gerçekten sıkıntılı biraz çok çabuk atarlanıyor geçen dedi nasrettine söyle süt istesin bende eşime dedim eşimde dedi adamın arabası bozulmuş köyde getiremiyormuş şimdi hemn bozuldu mesajı ekliycem buraya sonrada hatasını anladı benim bu ara pskoljim bozuk herkese sinirleniyorm kızıyorum dedi

Geçenlerde de süt istedi eşimde adamın arabası bozuk şimdi getiremiyor dedi diye triplere girdi sonra hatasını anladı kusura bakma bu ara pskoljim bozuk herkese sinirleniyorm kızıyorum dedi
kadına süt almak istemediğinizi belirtmek için zaten her yerde var demişsiniz. O da anlamış hemen. Karşıdakini de kendi gibi sananlarda bugun 😂

Ya herşeye cevap zorunda mi hissediyorsunuz kendinizi valla bazen herşeye gücüm yetmiyor bir kalp atiyorum.
Mesela süt yok demişsiniz, o da tamam başka yerden alirim demiş bunun karşılığı heryerde var olmamali illa damara basip canım ne dedim ki ben moduna geçiyorsunuz. Kadının dediği şeye cevap vermek zorunda değilsiniz yeniden haa evet surda da var iyi diye duyduk ya da şuradan alabilirsin desen evet cevap vermiş olursun. Kadın başka yerden alirim diyor heryerde var diyorsun sanki millet heryerde süt olduğunu bilmiyor.siz tuhafsiniz Melike yi mi kıskanıyorsunuz ona bir sebepten bileniyor musunuz hic anlamadım

Öf ne kadar art niyetli fesat birisin Kübra. kadının süt istemesinden bile ne anlamlar cikarmissin. sana çok şey denilir de gitmişsin. Melike de senden az değil yiyin birbirinizi 😂

Boşver olan olmuş. İkiniz de yakışıksız konuşmuşsunuz. Telefonunuzu hemen açmak zorunda değil. Muhtemelen kargonuzu da getirmek zorunda değil istese siz de kargocudan vb alabilirsiniz artık nereden alacaksanız. O artık çok kullanıldığını düşünüp sizden de mesajla nankörlük görünce patlamış. Siz de bizim isimizi yapmak istemiyor aslında kasıtlı telefonu açmıyor diye patlamışsınız. Ama arada fark var. Çünkü kimseyi köle gibi kullanma hakkınız yok ama onun istemiyorsa bir şeyi yapmamak gibi bir hakkı var yani kasıtlı ya da değil telefonunuzu açmayabilir. Siz haksızsınız. Araya düzeltmek istiyorsanız özür dileyin geçerli bir bahane uydurun bir mesaj atın. Ama bence aranız düzelemez bu saatten sonra

Kübra'dan bir haber beklerken ben:

IMG-20240107-WA0000.jpg

Konu sahibesi uyelik iptali yapmis ama yazmadan gecemeyecegim. Kac yasina gelip ergenlikten kurtulamamis insanlar gibisiniz. Birde ozel olan mesajlasmayi bu platforma tasimissiniz. Soz konusu bayan sizi mahkemeye verse haktir. Nasil bi hadsizlik ister acar istemezse hic acmaz telefonu. Karsida ki kisi de hemen herseyi ortaliga dökmüs cocuk gibi 🤣 super diyaloglar yani

Telefonu bilerek acmadiysa o onun problemi olur ama sonucta acmadi ya da görmedi mi, tamam musait olunca arar dersiniz ama siz neden açmadın diye trip atmissiniz o da açıklamaya çalışmış ikiniz de baska konulara girmişsiniz.
Siz haksizsiniz

Eki Görüntüle 3364979 Eki Görüntüle 3364981 Eki Görüntüle 3364982
Eşlerimiz akraba ve aynı işte çalışıyorlar kocasından bi kargo istedik diye çıldırmış ben istemedim eşim onun kocasından rica etmiş getirmesini ama bu triplere girmiş ben sana şu şu yardımı ettim diyor evet bi kaç konuda yardımcı oldu bende ona çoğu konuda yardımcı oldum kardeş bildim onu ama o kalktı bna bunları yaptı ben kötü bişiy yazmışmıyım onun bu davranışı normal mi lütfen bi bakın çıldırcam eşlerimiz akraba fazla büyütmek istemedim ama kendi kendimi yiyorum
Bunlar ne biçim konuşmalar.Karşındaki de çok tuhaf ama sende az değilsin.Telefon açılır açılmaz ,mesaja yanıt gelir gelmez,kimseye hesap sorma hakkımız yok.Sizin kavga yapmaya falan ihtiyacınız var bence.

Şu konuydu
'' sacimi çekti o dakika da kolunu ısırdım baya kan çıksın diye ömrümde en kuvvetli ısırığı yaptim vampir görse kendinden utanır benden Ders isterdi o derce'' okudukça kahkaha atıyorum bu nasıl betimlemedir ya hahashdhashdashdashdasd :KK70: :KK70: :KK70: :KK70:

Yazıklar olsun herkes Melikeye üzülmüş biriniz de Nasrettin e acımamışsınız. Telefonu açmayan Nasrettin olaydı neler olurdu bi düşünün hele? 🤣🤣🤣
Melike telefonu açmamış bu adam akşam eve gelmek zorunda her gün.

X