Gebeliğe Hazırlık Lütfen yardım Benim için dua edin hamilemiyim acaba ???

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
belki hamilelik varsa o zaman çıkabilir sonuç ama değeri az çıkarsa çelişkiye düşersiniz daha çok.. bende sizin gibiydim ama hep negatif gördüm yaptırmaya korkuyorum inşallah hamişsinizdir Allah hayırlı, sağlıklı evlatlar nasip etsin:emir_bebek:

amin cnm inş ya negatif çıkınca sinirlerim bozuluo

amin inş gönlümüzden geçenleri kabul etsin sağlıkla bebişlerimzi kucagımıza alırız ıns

merhabalar çok kafam karışık bana yardım edin.. pazartesi günü doktora çıktım öyle kontrol için adetime 10 gün vardı. Rahim ağzıma baktı çok güzel bir sıkıntı Yok dedi sonra usg ile baktı batından. Rahim kalın dedi iyi birşey belki gebeliğe hazırlanıyordur dedi bu ay belki kalırsın dedi ama adette olabilirsin dedi sanırım onu hatırlamıyorum progestan vereceğim iç onu dedi kolaylaşır dedi döllendiyse yumurta dedi. Sanırım adet zamanı da kalınlaşırmış rahim. Ama 10 gün önceden kalınlaşması normal mi ? Progestanı içiyorum sabah öğle akşam şimdi 4 gün kaldı adetime hafif sanki adet ağrım var çok korkuyorum yine adet olacağım diye lütfen dua edin benim için 2 buçuk yıllık evliyim çok istiyoruz 7-8 aydır korunmuyoruz
Sonuç ne canım inşallah pozitiftir :KK66:

X