lütfen yardim edin dayanamıyorum artik

yamukprensesss

Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2020
19
-4
24
arkadaşlar lütfen düzgün cevap verin ben ilk defa ilişkiye girdim 5 gün önce geciktirici de kullandım ilk başta normal bekaret kanı geldi ama çok yanma vardı yaparken aciliydi ertesi gün yaparken çok fazla kan vardı ve sonradan regl olduğumu anladım ve bıraktık ve su an enfeksiyon mu kaptım anlamıyorum vajinamın içi yanıyor 10 dakikada bir tuvalete gidiyorum tuvaletimi yaptığım halde hemen tekrar geliyor bu neden oluyor nasıl gece r lütfen yardim edin

arkadaşlar lütfen düzgün cevap verin ben ilk defa ilişkiye girdim 5 gün önce geciktirici de kullandım ilk başta normal bekaret kanı geldi ama çok yanma vardı yaparken aciliydi ertesi gün yaparken çok fazla kan vardı ve sonradan regl olduğumu anladım ve bıraktık ve su an enfeksiyon mu kaptım anlamıyorum vajinamın içi yanıyor 10 dakikada bir tuvalete gidiyorum tuvaletimi yaptığım halde hemen tekrar geliyor bu neden oluyor nasıl gece r lütfen yardim edin
İdrar yolu enfeksiyonunda sık wc ve yanma hissi olur. İdrar kokuludur. Sürekli rahatsız eder. Wc ye cıktığınızda çok az idrar yaparsınız ama hala o idrar hissi geçmez.

Idrar yolu enfeksiyonu olmussun. Doktora git bol bol su iç, su içerek atabilirsin enfeksiyonu.

Bol bol su iç. Ve doktora git. Su içmek seni rahatlatacaktır.

Manurol şase kullan eğer basit sistitse sonraki gün geçecektir

İdrar yolu enfeksiyonudur muhtemelen. Antibiyotik kullanmalısınız, ancak reçetesiz satılmaz. Doktora gidin. Aile hekiminize gidebilirsiniz. İlişkiye girdiğinizi anlatmak zorunda değilsiniz, idrar ile ilgili sıkıntınızı anlatın, yardımcı olur.
Geçmiş olsun. ilişkiye girerken mutlaka korunun.

Suyla sade sodayı karıştır bol bol iç. Antibiyotiksiz geçmez muhakkak doktora git. Bu klasik evlenen ilk kez ilişkiye giren herkeste olur. Korkma. Antibiyotik bitse de ara ara bu yanmalar alışana kadar olur o zamanda bol Suyla geçer

Adet geciktirici kullanmana rağmen mi adet oldun? Ben bir kez tatile giderken kullanmıştım, bütün düzenimi alt üst etmişti bir daha da kullanmadım. Onun yan etkisi de olabilir, sistit de olabilir bir doktora görün

Adet görmenin ertesi gün hapıyla İlgisi olabilir ama diğeri konusunda üroloğa veya aile hekimine git. Birlikteliğini söylemene gerek yok

Bende ilk iliskimde ayni sorunu yasadim agrili aciliydi vajina girisim alev alev yaniyordu kasiniyordu fitil veriyor vajinaya koymalik cok rahat ettirmisti o balayi sistiti deniliyormus birde enfeksiyon ilaci verdi biraz uzun surdu agrim 2 ayda ancak iyilesmistim. Aktif cinsel hayatin varsa olacaksa anestol diye bi krem daha verdi iliskiden sonra sur vajina girisindeki agriyi absorbe eder rahatlatir dedi, uyusturuyo o bolgeyi kasintiyi agriyi azaltmisti

Ay korkma korkma sistit bu.

Doktora git. Bir kaç ilaç ile çözülür hemen. Ama berbat bi olay cidden. Beni hayattan soğutmuştu.

Çok sık yaşarım. Antibiyotik kullanmıyorum artık. Bol su içiyorum geçiyor. Ürispas diye bir ilaç var semptomları hafifletiyor. Doktora gidene kadar böyle idare edebilirsin. Ama muhakkak doktora git.

İdrar yolu enfeksiyonu gibi duruyor ama doktora görünün antibiyotik kullanmadığınizda zor geçiyor..geçmiş olsun

X