lütfen yardım edin, iyi bir boşanma avukatına acilen ihtiyacım var

chiccoline

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2020
3
1
44
Merhaba herkese, 7 aylık hamileyim ve eşimin ailesinin yaptıklarına artık dayanamıyorum. İftiralar ve yalanlarına katlanamıyorum. Bana ne olur iyi bir boşanma avukatı tavsiyesinde bulunur musunuz? Hamileyim her gün üzüntüyle elimde olmadan bebeğime zarar veriyorum. Neyse davayı açıp artık beni hergün öldüren bu acıdan kurtulmak istiyorum.
nafaka, tazminat hiçbirşey istemiyorum, sadece çocuklarımı alayım yeter. kendi paramı kazanıyorum, hiçbir muhtaciyetim yok, tek derdim en kısa zamanda kurtulmak.
Nolur acil yazın, İstanbul daki en iyi boşanma avukatı kimdir?

Eşiniz boşanmak istemiyor mu? Çocuklarınızı size vermez mi acaba? Anlaşmalı bosanirsaniz daha stressiz ve çabuk biterdi

Merhaba herkese, 7 aylık hamileyim ve eşimin ailesinin yaptıklarına artık dayanamıyorum. İftiralar ve yalanlarına katlanamıyorum. Bana ne olur iyi bir boşanma avukatı tavsiyesinde bulunur musunuz? Hamileyim her gün üzüntüyle elimde olmadan bebeğime zarar veriyorum. Neyse davayı açıp artık beni hergün öldüren bu acıdan kurtulmak istiyorum.
nafaka, tazminat hiçbirşey istemiyorum, sadece çocuklarımı alayım yeter. kendi paramı kazanıyorum, hiçbir muhtaciyetim yok, tek derdim en kısa zamanda kurtulmak.
Allah öncelikle yardımcınız olsun hamilesiniz can taşıyorsunuz sakin olun anlaşmalı boşanmak için ikna ederseniz tek celsede bitiyor İstanbul’un neresindensiniz?

Ben size özelden mesaj attım

Eşiniz boşanmak istemiyor mu? Çocuklarınızı size vermez mi acaba? Anlaşmalı bosanirsaniz daha stressiz ve çabuk biterdi
Eşim ailesinin tüm yaptıklarına rağmen onlara katlanmamı sırf çocuklardan ayrılmamak için istiyor. Ben umrunda bile değilim :KK43: hamile halimle çekişmeli boşanmayı nasıl kaldıracağım bilemiyorum :KK43:(

Selamlar bende Izmir'de dişli, tuttuğunu söküp alıp mahvedecek bir boşanma avukatı arıyorum bilen bacılarım özelden mesaj atabilir mi acaba?

X