Pudra, Fondöten, Kapatıcılar lütfen yardım edin!maybelline affinitone fondöten önerir misiniz?

vanillya

sensiz eksiğim..nefesim..
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2009
518
2
merhaba arkadaşlar.ben şimdiye kadar hiç fondöten kullanmadım.20 yaşındayım.cildim fazla sorunlu değil ama sivilce izleri ve siah noktalar var.maybelline affinitone fondöteni denemek istiyorum.araştırdım.genellikle herkes memnun kalmış.sizin fikrlerinizi almak istedim.acaba cildime fondöten kullanarak çok mu zarar vermiş olurum bide bu bahsettiğim maybelline affinitone fondöten nemlendiriciliymiş..sizce nasıl kullanmış olanınız var mı memnun kaldınız mı?yardımcı olursanız sevinirim şutarafagitti

:hulya: iki senedir kullanıyorum süper bir fondöten... sürdükten yarım saat sonra cildinde hissetmiyosun bile..

bakalım bende almayı düşünüyorum.doğal görünüm veriyor diyorlar.ben zaten fazla makyajı sevmeyen biriyim.yüzümde maske gibi durmasını istemiyorum.ama cildimi çabuk yaşlandırmasından ve zarar vermesinden korkuyorum.kararsız kaldım..

canım ben affinitone denemiştim ama çok maske gibi durdu kullanamadım.çok yoğun bi fondoten.ama yine de memnun olanlar var herkeste farklı sonuçlar yapıyor demekki:)

ben de pek memnun kalmadım çünkü ten rengime uyan rengini bulamadım ama mesela kardeşim çok memnun beyaz tenli rose beige olanı kullanıo tam uyuo onun tenine

canımm benım cıldım yaglı bi cilt ben hıc memnun kalmadım..kalıp gbı yapıs yapıs oldu bende kullanamadım hıc..kaldı ole..ben 89luyum o gunden sonra bıraktım fondoten işini ben pudra kullan derim..bugun shiseido pudra aldım ve ilk defa parlamıyorummmmm cok mutluyum:) herlese tavsıye edıyorum bebişlerrr..daha kucuguz fondoten içinzemuszemus

çok teşekkür ederim arkadaşlar cevaplarınız için.kullanmamaya karar verdim cildi çok yıpratıyor diloschcum sana katılıyorum canım.çoğu fondotende doğal durmuyor.şimdi sadece yüzümü sabunla yıkayıp geceleri limon sürüyorum cildim çok güzel oldu yumuşacık.bozulmasından korkuyorum açıkçası. :)

ben dün aldım kızlar ama rengini tutturamamışım çok açık renk istiyorum..03 numarasını kullanan var mı ?

bence kapatıcılıgı olmayan bır urun. onun yerıne wonder fınıshı almanı onerırım

slm arkadaşlara.s.bende fondöten olarak maxfactor mıracle touch (blushıng beıge 55) kullanıyorum ama çok ii kapatmıyor alırken çok ii kapatır pudraya gerek yok filan dediler ama dedikleri gibi çıkmadı sürüyorum tamam ciltte hafif canlılık verıyor ama çok bir etki göstermıyor yanı lekeler gözüyor okadar para verdim boşa gitsinde istemiyorum acaba banada iyi bir pudra önerilmisiniz fondöteni sürünce üzerine sürebilmek içinbayanssulusmilebu arada kızlarrr aşkı memnudaki nihalin makyajınada bayılıyorum gerçekden süper yapıyorlar keşke okadar güzel makyaj bende yapabilsemmmboshayallersmileharika gözüyorr yüzüüüzemuszemus

cosmic_c 03 numarasını bende kullandım bana da koyu geldi malesef flormar fondoten alıcam onun yerine inş. o da koyu gelmez

ben bugn aldm cildimde bayaa sorunlu ama gayet iyi kapattı.. kapatıcılık derken bende ilk anda bebek gbi bi cilt bekledm de sonra dedm altyapı bozuk olunca maybelline ne yapsn :KK70:
son 1 aydr sivilcelerm nieyse azmış durumda.. girinti çıkıntılarn oldgu bi yüzü bebek gbi yapcak bi ürün oldgnu snamıorm ama cilt tonu çok gsel oluyo renkleri gdio daha düzgn bi cilt görünümü alıo.. bde ben normalde pek kullanamam kaşınırım ama bu ürün kaşıntı yapmadı.. fiyatı çok deil bi deneyin öle karar verin derim , herkeste aynı olmaz sonuçta :)

Ben de en açık tonunu kullandım...Yani basit bi fondoten çok kapatıcı değil aradan biraz zaman geçtikten sonra etkisini yitiriyor...değişik ni hal alıyor...parlama yapıyor...zaten 15 tl falan bu kadar olur...

ben de aldım.özel günlerde kırkta bir kullanıyım diye.altına nemlendirici sürmeden maske gibi duruyor.nemlendirici sürüp 5 dk bekleyip fondoteni sürdükten sonra çok doğal ve güzel duruyor beğendim.ama sadece özel günlerde kullanacağım yoksa hassas cildime dokunabilir

cildim yağlıya dönük, bir süredir kullanıyordum.sürülen ilk bir iki saat boyu herşey mükemmel ama sonrası fiyasko resmen.yüzümde harita gibi aktı ve dağıldı.bu akşam yüzümün o halini aynada görünce dayanamadım değiştirdim fondotenimi

merhaba arkadaşlar.ben şimdiye kadar hiç fondöten kullanmadım.20 yaşındayım.cildim fazla sorunlu değil ama sivilce izleri ve siah noktalar var.maybelline affinitone fondöteni denemek istiyorum.araştırdım.genellikle herkes memnun kalmış.sizin fikrlerinizi almak istedim.acaba cildime fondöten kullanarak çok mu zarar vermiş olurum bide bu bahsettiğim maybelline affinitone fondöten nemlendiriciliymiş..sizce nasıl kullanmış olanınız var mı memnun kaldınız mı?yardımcı olursanız sevinirim şutarafagitti

fondöten ne kadar iyi olursa olsun cildin hava almasini engeledigi icin ister istemez cildine zarar verir
Sorunlu cildin yokmus sana tavsiye edicegim bildigin günlük kremlerin (az fondöten icerikli) hem dogal hem hafif kullandigimdan beri memnunum bi zarari olmadi cildime mesela ben clinique kullaniyorum ihtiyac duydugumda ki artik aksam disari cikmadigim sürece onuda kullanmiyorum bi göz kapatici kullaniyorum kurtuldum fondötenden ohh:KK76:

ben kullanıyorum.minicik bi parça bile yetiyor.kapatıcılığıda fena değil:KK34:

X