Pudra, Fondöten, Kapatıcılar lütfen yardım edin!maybelline affinitone fondöten önerir misiniz?

fondöten ne kadar iyi olursa olsun cildin hava almasini engeledigi icin ister istemez cildine zarar verir
Sorunlu cildin yokmus sana tavsiye edicegim bildigin günlük kremlerin (az fondöten icerikli) hem dogal hem hafif kullandigimdan beri memnunum bi zarari olmadi cildime mesela ben clinique kullaniyorum ihtiyac duydugumda ki artik aksam disari cikmadigim sürece onuda kullanmiyorum bi göz kapatici kullaniyorum kurtuldum fondötenden ohh:KK76:

aldım ama sadece özel günlerde kullanıyorum canım.günlük olarak alix vienin pudrasını aldım onu kullanıyorum şimdiye kadar bir sorunla karşılaşmadım bakalım.fondoten günlük makyajda biraz ağır kaçıyor sanırım.bahsettiğin renkli nemlendirici sanırım bende denemeyi düşünüyorum genelde kullananlar çok memnun

affinitone fondoten; kuru veya normal ciltlere uygundur. YAGLI CILTLILER BU URUNU ALMASIN!sivilcenizi pek kapatmaz. sadece ciltteki renk duzensizliklerini kizarikliklari vs kapatir.
eger cildiniz pembe alttonluysa 14 numara
eger cildiniz sari alttonluysa 03 numara uygun olur.

Benim yasim 17 cildimde siyah nokta sivilce falan var diye iyi kapaticili bisey ariyodum onerdikleri icin aldim ama bilmiyorum daha kullanmadim cildim karma dediklerinizden korktum suan napsam acaba

X